هیچ چیز را رد برای چنگال بزرگ و سافتبال فصل

صدها نفر از مردم پر کردن فهرست اسامی تیم در گرند فرک سافتبال بانوان انجمن هر تابستان.

که آیا آنها خواهید بود این بازی تابستان است ناشناخته در حال حاضر. و اینکه آیا آنها بازی ممکن است یک تصمیم است که در خارج از انجمن را در دست.

“ما در حال برنامه ریزی برای شروع تا مارس 11,” Grand Forks, سافتبال بانوان انجمن کمیسر کریس هاتن گفت. “ما هنوز هم فرصت برای رفتن با آن.

“ما فکر متفاوت چیزهایی که ما می تواند انجام دهد برای دریافت فصل در. اما ما نمی خواهیم به برنامه ریزی تا زمانی که ما از شنیدن ایالات متحده آمریکا, بیسبال دارای توپ نرم و چنگال بزرگ پارک منطقه. ما با هر فرصت به ما داده شده برای به دست آوردن یک فصل.”

Hutton وجود دارد گفت: چند متغیر است که می تواند تاثیر سافتبال فصل است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

Hutton گفت: چنگال بزرگ پارک منطقه صاحب سافتبال زمینه در Ueland پارک. او نمی داند که اگر این پارک در منطقه خواهد بود قادر به باز کردن الماس استفاده کنید و یا اگر محدودیت به عنوان یک نتیجه از COVID-19 همه گیر به این معنی است که وجود خواهد داشت هیچ زمینه در دسترس است.

کلید دیگر موضوع بیمه مسئولیت است.

محلی سافتبال بانوان انجمن $2 میلیون بیمه نامه مسئولیت از طریق ایالات متحده آمریکا و سافتبال. که سافتبال بدن حاکم نشده و تعیین اگر آن را به یک تحریم فصل تابستان امسال با توجه به همه گیر.

“من یک جلسه با ایالات متحده آمریکا و سافتبال از داکوتای شمالی در صبح روز شنبه (ممکن است 2) برای پیدا کردن آنچه که آنها فکر می کنم ملی خواهد شد و تصمیم گیری” Hutton گفت. “ما قادر خواهید بود برای باز کردن ؟ ما قادر به باز کردن ؟ (بیمه نامه) می آید از طریق ایالات متحده آمریکا و سافتبال. اگر ما بازی نمی, تحریم, بیسبال دارای توپ نرم, پس از آن ما بیمه هستیم.

“پارک منطقه نمی خواهد اجازه می دهد ما را در این زمینه اگر ما لازم نیست که بیمه است.”

چنگال بزرگ تا به حال 120 تیم در آن مردان و زنان در تابستان لیگ سال گذشته و دیگری 45 تیم در سقوط co-ed لیگ.

Hutton گفت: سافتبال بانوان انجمن نگاه گزینه در مورد فصل شروع خواهد شد دیر یا باید مختصر از برنامه.

“ما می تواند در کوتاه کردن هر دو فصل تابستان و پاییز به دست آوردن همه چیز را در” Hutton گفت. “یا ما می تواند ترکیب های تابستان و پاییز به یک فصل هل دادن 11-هفته فصل تابستان به بعد شروع می شود.

“من نمی خواهم به حدس و گمان به همه امید بالا یا پایین تا من تمام اطلاعات است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان