نوت بوک: نورکو Yucaipa موریتا مسا سافتبال تیم کامل در شیراز بهترین

یک تعداد انگشت شماری از دولت های برتر سافت بال تیم های شرکت کننده در شیراز بهترین دعوتی در لیگ رویاهای پیچیده در چین هیلز هفته گذشته است. سه تیم از مناطق داخلی — نورکو Yucaipa و موریتا مسا — به پایان رسید round-robin ویترین با سوابق.

نورکو این مسابقات میزبان در ردیف 1-رتبه بندی تیم ها در دولت ارسال شده پیروزی های بیش از آیالا گلندورا مادر Dei, Huntington Beach, گلندورا به بهبود به 7-0. بالا hitters برای خانمها بالغ بودند ارشد مرکز fielder آلیسون بیچر (10 18 شش اجرا می شود و هفت دزد) و تاریخ shortstop صفرا برچسب ها: شن و ماسه (9 14 شش RBIs). ارشد پارچ سارا ویلیس آمار یک جفت از خانه اجرا می زدم و در شش اجرا می شود و دانشجوی سال اول Mya پرز پاره پاره خرج کردن-ضربه سه-اجرا اجرای خانه برابر ماده دئی. ویلیس و تاریخ و استیوی هانسن ترکیب برای 45 strikeouts.

یوکایپا شکست بزرگ بلوط لبه جهان, Mater Dei, گلندورا و ال مودنا به بهبود به 9-1. ارشد Epseranza کو شد 4-0 با یک 0.64 عصر و 32 strikeouts و او راديال او پنجمین خانه اجرا شود. ارشد shortstop Kaylie Michaels رهبری Thunderbirds با هفت RBIs و دانشجوی سال سوم baseman زندان Esber زدم در پنج. دوم اول baseman امیلی Gonzalez رفت و 6 و 7 با چهار RBIs در حالی که تاریخ دوم baseman Annessa Arredondo تا به حال چهار RBIs.

موریتا مسا زدم مادر Dei الماس نوار ال مودنا آیالا و هانتینگتون بیچ برای بهبود به 7-0. کاربر Lacie هام رفت 4-0 با 1.04 عصر و 42 strikeouts در دایره. دانشجوی سال دوم سوم baseman Jaelyn پیش امدگی لبه بام رفت و 9 و 14 با نه RBIs در حالی که ارشد shortstop Presleigh Pilon رفت 7 17. Junior دوم baseman بلا Flexen به ثمر رساند و نه بار.

 

احساسات سوخت برونز

“Si se puede” در بلومینگتون دبیرستان طرفداران شعار می دادند. “Si se puede, Si se puede.”

گریه تکرار در اطراف بلومینگتون جامعه ورزشگاه در پنج شنبه شب به عنوان Bruin فوتبال دختران تیم تاریخ ساخته شده است.

اسپانیایی برای “بله ممکن است” یا “بله ما می توانیم” این شعار متحد کارگران مزرعه از امریکا است. در اواخر فعال سزار چاوز 25 روز سریع در آریزونا در سال 1972 UFW بنیانگذاران دولورس هورتا با آن آمد.

شعار خدمت بلومینگتون به خوبی در آن 2-0 بخش تقسیم 4 قهرمانی پیروزی در برابر تورانس. بخش عنوان شد و برای اولین بار در این برنامه است.

پنج شنبه در ساعت 4 بعد از ظهر با شماره 1-کشت برونز بازگشت به خانه خود را در زمینه به دیدار برنده رانچو Buena Vista مقابل Beaumont در CIF-دولت بخش 4 جنوب کالیفرنیا منطقه ای.

علاوه بر سرسخت پشتیبانی فن, انگیزه, ترفندها کمک برونز گفت: پنجم-سال مربی گوادلوپ لوپز یک سال 2002 آیزنهاور بالا فارغ التحصیل.

“من دستیار مربی رزا Quiroz به حال این ایده از انجام یک ویدیو با پدر و مادر که مایل بازیکنان موفق باشید و به ترک آن در این زمینه” لوپز گفت. “سپس آن را به پدر و مادر ایده به گروه های اجتماعی مانند Stater برادران و مترو که در آن بسیاری از دختران غذا خوردن به انجام چیزی مشابه به همین.”

نمی شود فراموش شده است junior لوسی Garza سابق Bruin استارت است که کنار مرموز وضعیت پزشکی است. آن را بیشتر به او را نگه داشته و دور از تیم اما او شنبه شب برای الهام بخشیدن به.

“لوسی لوسی لوسی!” برونز شعار زیر یک تیم عکس.

“این احساسی” لوپز گفت: از Garza بازگشت. “این سخت بود برای او (نه بازی) و او گریه تمام وقت, اما من فکر می کنم آن کمک کرد دختران ما.”

 

چین به بازنشسته بلوم نیوجرسی

چین دبیرستان بازنشسته خواهد شد شماره 11 بیس بال نیوجرسی از فارغ التحصیل جف بلوم طی مراسمی در مدرسه بیس بال الماس سهشنبه در 1:45 بعد از ظهر

بلوم که فارغ التحصیل شد و در سال 1991 standout برای کاوبوی و بعد از آن در کال. او پیش نویس در دور هفتم از سال 1994 پیش نویس توسط مونترال Expos. بلوم همچنین شش تیم در طول 14 سال فعالیت حرفه ای در بخش اصلی و یک عضو از Chicago White Sox قهرمانی تیم در سال 2005. بلوم به حال تنها یک در-خفاش که در جهان سری بود اما رفتن جلو, خود ارضایی, home run در 14 زمین باز یافته از بازی 3. او MLB حرفه ای با 990 بازدید و 99 صفحه اصلی اجرا می شود.

بلوم در حال حاضر تلویزیون رنگ تحلیلگر برای Houston Astros.

 

آیالا بیس بال برنده در آناهایم

آیالا بیس بال تیم بهبود یافته به 7-0 در این فصل با پیروزی 6-3 بیش لا میردا در بازی های قهرمانی از Loara مسابقات در روز شنبه در Glover ورزشگاه در آناهایم.

کول Koniarsky و متئو ماتیوز زدم هر دو اجرا می شود برای Bulldogs که در فینال. توماس Cerecedes به دست آورده پیروزی تبادل 2 1/3 نوبت بدون گل تسکین.

دانشجوی سال دوم Andreas Pasillas انتخاب شد به عنوان MVP مسابقات. این southpaw 12 تن به تن بدون گل نوبت از جمله شش در هیچ تصمیم گیری در برابر اسقف Amat در این نیمه به پایان رسید.

 

پالوما ولی بیس بال برنده IE کلاسیک

پالوما ولی بیس بال تیم را شکست داد موریتا مسا 5-1 در بازی های قهرمانی امپراتوری داخلی کلاسیک شنبه شب در ال سینور ،

هنری Proger اجازه اجرا و گل 11 در شش نوبت کار به کسب پیروزی و او نیز رفت و 2 به 3 با اجرای خانه و دو اجرا می شود ضربه زد. دیلن McEvers همچنین زدم در یک جفت از اجرا می شود در عنوان بازی برای Wildcats که بهبود یافته برای 5-0 با پیروزی.

 

آنچه در یک سال

به یاد ماندنی سال فقط بهتر برای جنوب کالیفرنیا ، پیتر Karavedas پسر آکویناس بالا مدیر نیک Karavedas بود به نام معلم سال برای فولرتون مشترک اتحادیه دبیرستان منطقه اضافه کردن به لیست خود را از افتخارات برای 2019-20.

پیتر 35 در حال حاضر خود را به رهبری فولرتون آفتابی تپه بالا تیم فوتبال به عنوان بخش. او همچنین به نام اورنج کانتی ثبت نام مربی سال است. در حال حاضر او را معتبر جایزه آموزش برای اضافه کردن به رزومه.

“این کاملا یک اجرا و او یک بچه” سالمند Karavedas گفت. “آنچه من دوست دارم او یک معلم برای اولین بار و فقط یک مربی فوتبال.”

پیتر می آموزد AP اقتصاد است.

نیک بود که قبلا مدیر ورزشی در غرب مسیحی است. او به کمک پسر خود را در پاییز گذشته در تپه آفتابی ترک آکویناس در بعد از ظهر به سفر به اورنج کانتی برای چندین بار در هفته تمرین. پیتر پسر عموی جوجو Karavedas زندگی می کند که با نیک و شادی در چین هیلز نیز بخشی از Lancers کارکنان. کاملا خانواده امر کلی است.

“این یک مقدار زیادی از سرگرم کننده است چون پدرم مربی من وقتی که من بازی گفت:” پیتر سابق Calvary Chapel-داونی ستاره. “فوتبال همواره در مرکز روابط ما و قادر به انجام آن با هم و همچنین برنده CIF عنوان شد مانند یک رویا است.”

 

سرخ سحر

Serrano بالا گلف مربی سابق دبستان بسکتبال ستاره مایک براونینگ چپ بالا کویر در 5 صبح جمعه به درایو به کوچک مرکزی دره شهر Fowler. وجود دارد را برداشت 83 ساله سابق مربی بسکتبال (و پدر) جان براونینگ. مقصد: فرزنو را Selland عرصه است.

ظهر آن روز پدر و پسر, تاب قرمز فاولر پیراهن ریشه کن شد در Redcats در بخش D5 عنوان بازی در برابر فرزنو مسیحی است.

“تماشای ما نشسته بالا Redcats تلاش را به نفع خود بخش اول بسکتبال عنوان در 104 سال” براونینگ گفت: از طریق Facebook. “این یک بازی بزرگ است که رفت و به اضافه کاری قبل از Redcats از دست داد.”

اما نه برای عدم حمایت. فاولر آورده هشت rooter اتوبوس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>