نوت بوک: داخلی منطقه نشان داده و در تمام زمان بالا مدرسه فوتبال لیست

فهرست آن زمان در حال حاضر برای بسیاری از ورزش دبیرستان رسانه های داده شده هیچ ورزشی با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

همچنین در پایان این دهه است.

برجسته در اخیر MaxPreps لیست از تمام وقت بزرگ کالیفرنیا دبستان بازیکنان فوتبال بودند سابق Inland Empire ستاره رونی لات (آیزنهاور) و Anthony Munoz (Chaffey). آنها هر دو در pro football Hall of Fame.

دیگر I. E. بازیکنان که MaxPreps لیست شد Tyron اسمیت (رانچو ورد), بابی واگنر (مستعمره) و اریک Weddle (Alta Loma).

لات بازی, فوتبال, بسکتبال و بیس بال در آیک و شرکت در دو و میدانی هنگامی که زمان مجاز است. او مربی بسکتبال شد, کیر Cardosi پدر از زمان قیصر فوتبال مربی لایحه Cardosi.

به یاد می آورد لایحه “رونی درمان پدرم به خوبی در هر کجا که او می بیند او را. نه بیش از حد طولانی پس از من با مامان درگذشت برادر من دیوید (Halbrook) در زمان پدر من به ورزشی جمع آوری کمک در کال پلی سان لوئیس اوبیسپو که در آن رونی بود سخنران اصلی. زمانی که رونی پدرم را دیدم او به نام او در طول سخنرانی خود او را برای (بودن) خود را در دبیرستان بسکتبال مربی بود و او در تمام چهار نفر از سوپر باول حلقه.”

لات بود shortstop در بیس بال. او یک بازی برای آیک یک روز در فنتنا سپس رفت و به طور مستقیم به Cardosi صفحه اصلی (در نزدیکی فنتنا بالا) به لباس برای prom قیصر مربی گفت.

کیر Cardosi, 84, زندگی در رانچو کوکامونگا در حال حاضر. ملاقات او در اواخر همسر مرلین در ریالتو متحد. مرلین Cardosi مشغول به کار برای این منطقه برای 34 سال با شروع به عنوان یک وزیر و در نهایت تبدیل شدن به اطلاعات عمومی افسر.

بخش خانههای گلی خالی گزینه های

CIF-جنوب بخش کمیسر راب Wigod به تازگی با صدور نامه ای به بخش مدیران و مدیران ورزشی در مورد COVID-19 همه گیر و سقوط های ورزشی.

Wigod گفت و کارکنان خود را با توجه به سناریوهای مختلف برای فصل پاییز و تاکید کرد که CIF-SS متعهد به برگزاری مسابقات قهرمانی حوادث.

“کارکنان ما و من در حال حاضر در حال کار بر روی سناریوهایی را برای شروع پاییز ورزشی” خواندن نامه. “بدیهی است که هیچ یک از ما می دانیم دقیقا زمانی که ما قادر خواهد بود برای از سرگیری فعالیت های ورزشی اما با مدارس بسته باقی مانده از سال تحصیلی که تاریخ است که احتمالا رفتن به پس از پایان سال تحصیلی. در صورتی که تاریخ 15 ژوئن یا جولای 1, این بدان معناست که یک چیز است. در صورتی که تاریخ Aug. 1 سپتامبر. 1 سپتامبر. 15 و…. آن می تواند به معنای کاملا دیگری است.

“یک چیز را به نگه داشتن در ذهن است که این وضعیت برای سقوط است کاملا متفاوت از این بهار. ما در آغاز بهار ورزش تا به حال به متوقف کردن و ادامه داد: به دنبال یک راه برای انجام ما قهرمانی به عنوان زمان در ادامه به تصویب با پایان سال تحصیلی به سرعت نزدیک شدن است. در پاییز ما را در انتظار تاریخ مدارس را بازگشایی و تنظیم تقویم مناسب برای زمانی که ورزش با خیال راحت می توانید شروع.

“وجود خواهد داشت بیشتر و انعطاف پذیری برای ما در پاییز است که ما را در زمستان به عنوان ما می توانید تنظیم تقویم در یک زمان بزرگتر قاب و وجود خواهد داشت بسیاری از گزینه های مختلف است که می تواند مورد بررسی قرار گیرد. فقط می دانم که ما کاملا متعهد به انجام همه چیز ما می تواند قادر به رفتن به جلو با سقوط مسابقات ورزشی. ”

سان برناردینو بالا مدیر ورزشی پاتریک میلز گفت: اگر دانش آموزان به عقب نیست در پردیس تا بعد از روز کارگر (Sept. 7) که “چیزی خواهد شد که به” در مورد فوتبال برنامه پس از تیم نیاز به سه هفته از تمرین قبل از بازی را می توان. چند گزینه خواهد بود کوتاه فصل به طور منظم و یا از بین بردن دولت حذفی های جام میلز گفت.

مرکبات دره مربی تیم فوتبال Kurt Bruich گرفتن صبر و انتظار رویکرد است.

“این همه پایین می آید به زمانی که شما شروع به بازگشت به مدرسه” Bruich گفت. “این چیزی است که ما هیچ کنترل بنابراین اجازه دهید فقط آن را یک ماه و ببینید که در آن ما در.”

سیلوا را برمی گرداند به عنوان مربی بارستو (ابهامزدایی)

ری سیلوا بازگشت به برستو بالا مربی فوتبال.

سیلوا مربی آزتک از 2013 تا 2016. برستو رفت 9-2 در سال 2015 و برنده آسمان کویر لیگ قهرمانان اروپا با یک 4-0 رکورد. آزتک نیز سرآمد در سال 2014 شکل دادن یک رکورد 8-3 از جمله 3-1 در DSL مسابقه که در آن آنها به پایان رسید دوم به Silverado.

“تجربه بود به علاوه که منجر به تصمیم” بارستو مدیر ورزشی تونی Wiggins گفت. “او به نظر می رسد به شارژ است و با انگیزه را در چالش است. من می دانم آن را به زمانی که دیک قرمز بازگشت به مربیگری پس از یک وقفه کوتاه و رهبری St. Louis Rams است.”

سیلوا جایگزین Curtis Mitchell, که استعفا داد و پس از فصل گذشته با توجه به خانواده و زمان مسائل.

HYDER باریک زمینه

کالج بسکتبال گارد Jarred Hyder بالا پنج در نظر مقصد.

سابق دامین ستاره بازی یک سال در فرزنو امور خارجه و سپس وارد انتقال پورتال. خود را در لیست کوتاه است Cal میسوری سنت مری, دانشگاه بریگهام یانگ و واشنگتن Hyder نشان داد از طریق توییتر.

HUBBS به روز رسانی

کن Hubbs جوایز شده اند نهفته coronavirus همانطور که در گزارش هفته گذشته است. اما پایه و اساس در حال پیشرفت به سمت ارج نهادن به مدرسه برندگان گفت: Jason Doty, یک سان برناردینو بالا معلم است که می تواند برای رئیس بنیاد رون Doty (عمویش) پس از این سال است.

Jason Doty سابق کاجون بالا ورزشکار گفت: بیش از نیمی از مدارس 25 درگیر بازگشته اند اطلاعات خود را به Hubbs کمیته. منطقه یک پسر حتی توییتی که او انتخاب شده به عنوان مدرسه خود را برنده.

هیچ ضیافت در سال جاری, مدرسه, برندگان برای هر دو جنس را دوباره دریافت ساعت.

بهشت فرستاده

گانش را آسمانی گریر امضا شده با دانشگاه اوکلاهما زنان تیم بسکتبال در هفته گذشته, گزارش soonersports.com.

Greer 6-پا-3 رو به جلو به طور متوسط 26 امتیاز و 15 ریباند و هفت بلوک پنج دزد و هفت پاس گل در هر بازی در 2019-2020. او همچنین تا به حال 312 بلوک در طول زندگی حرفه ای خود را.

“آسمانی گریر است برای رفتن به یک فوق العاده ای علاوه بر این به ما فهرستی از” OU مربی Sherri Chicago گفت soonersports. “او می افزاید: حجم و ورزشی و همچنین به عنوان همه کاره مجموعه مهارت.”

گریر بود CIF-جنوب بخش تقسیم 5A بازیکن سال.

بیشتر افتخارات برای گل, ویلیس

ستایش دیگران را نگه دارید در آینده برای مرتفع فوتبال linebacker جاستین گل و نورکو سافتبال پارچ سارا ویلیس.

گل و ویلیس ساخته شده MaxPreps لیست Top 100 قابل توجه ورزشکاران در کلاس از سال 2020 است. گل ساخته شده 123 پردازد برای Highlanders از جمله 18 برای ضرر و زیان است. ویلیس میزد .421 و 4-0 در دایره قبل از COVID-19 همه گیر به پایان فصل.

BARDOWELL به CBU

Etiwanda پارچ و مشت زن متی Bardowell امضا کرده است با کال باپتیست دانشگاه توییتی کال باپتیست بیس بال.

Standout از فنتنا میزد .611 در این فصل با یک خانه اجرا و هشت اجرا می شود batted در زمانی که بهار ورزشی متوقف شد. او 1-1 ضبط بر روی تپه با 2.10 به دست آورده اجرا متوسط و گل 11 در حالی که راه رفتن ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>