نه زمان به دل و روده گزاره 13 و افزایش مالیات

بر اساس قانون کالیفرنیا پیشنهاد طرح ارائه می شود باید به مجلس قانونگذاری کالیفرنیا در “اطلاعاتی شنیدن” به روی عموم باز. قانونگذاران رأی نمی دهند در این طرح از آنجا که این طرح که در حال حاضر واجد شرایط برای رای گیری. این جلسات عمدتا به نفع رهبران سیاسی و عمومی است.

به دلیل بدنام “تقسیم رول” ابتکار عمل در حال حاضر واجد شرایط قوه مقننه برگزار شد جلسه در مجلس قانونگذاری کالیفرنیا در روز پنج شنبه. من با خوشحالی به یکی از افراد دعوت شده به شهادت و توضیح ما مخالفت با اندازه گیری که حذف گزاره 13 حمایت از تجاری و صنعتی به شدت افزایش مالیات.

هوارد جارویس انجمن مالیات کالیفرنیا بزرگترین مالیات دهندگان حمایت سازمان با بیش از 200 ، 000 کاربران. ما به شدت مخالف این طرح است. اول مالیات نیز از مصرف کنندگان و ما می دانیم که مالیات بر کسب و کار باید موذی راه trickling پایین به مصرف کنندگان در قالب قیمت های بالاتر برای محصولات و خدمات است. کالیفرنیا هزینه زندگی در حال حاضر راه بالاتر از میانگین ملی است و ما لازم نیست برای اضافه کردن به که بار برای ساکنان که در حال حاضر در تلاش برای پرداخت صورتحساب.

حتی اگر ما حل و فصل مسائل بهداشتی مربوط به COVID-19 pandemic بالاتر مالیات آخرین چیزی کالیفرنیا نیاز دارد. دولت در حال حاضر دارای بالاترین نرخ مالیات بر درآمد, بالاترین مالیات فروش ایالتی و کمترین سوخت و مالیات. و هنگامی که هزینه های زندگی به حساب گرفته شده است کالیفرنیا دارای بالاترین نرخ فقر در این کشور است. از همه مهمتر کالیفرنیا است و نه حتی پایین مالیات بر اموال دولت حتی با پیشنهاد 13. با توجه به مالیات بر بنیاد کالیفرنیا رتبه 17 از 50 ایالت در سرانه مالیات بر اموال مجموعه.

مالیات دهندگان نیز نگران است زیرا طرفداران این ابتکار عمل را آشکارا اعتراف کرد که افزایش مالیات بر املاک در کسب و کار اولین گام در از بین بردن کامل از سرپا نگه داشتن. 13. صاحب خانه ها به خوبی توجیه می شود که ترس از دست دادن گزاره 13 برای جامعه کسب و کار خواهد بود به سرعت پس از پیشنهاد به خلاص شدن از حمایت برای تولید درآمد املاک مسکونی — آپارتمان — و سپس صاحب اشغال خانه های تک خانواده.

اجازه دهید من صرف یک لحظه به نشانی چگونه این پیشنهاد را بدتر یکی از کالیفرنیا بزرگترین چالش های مالی, نوسانات درآمد. ما خیلی بیش از حد متکی به یک تعداد انگشت شماری از افراد ثروتمند که در رونق بار درآمد می آیند ریختن اما در دوران رکود افت شدید است.

رژیم صهیونیستی. آرنولد شوارتزنگر ایجاد کالیفرنیا کمیسیون برای قرن 21 اقتصاد به کار بر روی این مشکل از نوسانات درآمد. آنها هرگز آمد تا با یک راه حل, اما در طول این کمیسیون شنوایی روند قانونی تحلیلگر تولید یک نمودار که نشان داد نوسانات بالا در مالیات بر درآمد, برخی نوسانات در فروش مالیات و فوق العاده ثبات در مالیات املاک جریان.

در واقع در سال 2008 و 2009 ما تا به حال کاهش مالیات بر درآمد و مالیات فروش و کاهش در ارزش بازار از اموال, اما در مالیات بر املاک مجموعه در واقع افزایش یافته است. چرا ؟ به دلیل طولانی-برگزار خواص اگر به فروش می رسد ادامه داد: به دیدن ارزیابی خود را افزایش ارزش 2 درصد در هر سال و اگر فروخته بودند مجددا به بسیار بالاتر از ارزش بازار است. این ابتکار عمل را در کالیفرنیا مشکل با درآمد نوسانات بسیار بدتر به عنوان خواص خواهد شد بارها و بارها مجددا به ارزش بازار که گاهی اوقات سقوط.

من می خواهم به صرف چند لحظه زدودن فقط دو تا از بسیاری از اسطوره ها در مورد سرپا نگه داشتن. 13.

اول یک اغلب شنیده می شود اما غلط استدلال این است که گزاره 13 ناشی از کاهش هر دانش آموز هزینه های آموزش و پرورش است. در واقع برای هر دانش آموز هزینه های ابتدایی و متوسطه در مدارس عمومی در کالیفرنیا افزایش یافته است و تقریبا هر سال و مراتب بالاتر از آن در 1970s. اندازه گیری ثابت دلار برای هر دانش آموز هزینه حدود 30% بالاتر در حال حاضر از آن در اواسط 70s زمانی که وجود دارد گسترده توافق که مدارس در ایالت کالیفرنیا شد برخی از بهترین.

دوم اسطوره است که گزاره 13 ایجاد نوعی از سوراخ دیدهبانی ایجاد کردن برای کسب و کار خواص است. اما کالیفرنیا همیشه — حداقل از سال 1850 مشمول مالیات تمام اموال در همان نرخ. گزاره 13 تغییر نکرد که.

همچنین ما اغلب شنیدن این ادعا را که در طول مبارزات انتخاباتی در سال 1978 رای دهندگان نه مطلع شده بودند که گزاره 13 حمایت می تواند به گسترش کسب و کار خواص است. درست نیست. مخالفان با چکش که استدلال در طول مبارزات انتخاباتی و به طور خاص در رسمی رای گیری جزوه خود را. واقعیت این است که در سال 1978 رای دهندگان در نظر گرفته شده برای ارائه کسب و کار با همان ثبات و قابل پیش بینی در مالیات اموال خود را که صاحب خانه مورد نظر.

ما فکر می کنم آن را بسیار روشن است که کالیفرنیا در حال حاضر این باور خود را به overtaxed. در ماه مارس رای دهندگان را رد کرد و یک ایالت مدرسه پیوند برای اولین بار پس از 1990s و 142 از 237 مالیات های محلی و پیوند های پیشنهادی 60 درصد شکست خورده در انتخابات گذشته چرخه.

بیشتر تایید می آید از تازگی منتشر PPIC نظرسنجی که نشان می دهد که در کالیفرنیا مخالفت با افزایش مالیات توسط 2-1 حاشیه. آن را روشن است که ساکنان و کسب و کار از این دولت مشمول مالیات به اندازه کافی در حال حاضر.

جان Coupal رئيس جمهور از هوارد جارویس انجمن مالیات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>