بمبئی: با بیش از 30 هنرمندان با هم به جشن عشق و وحدت در این کشور به عنوان بخشی از “هند ولنتاین من” بازیگر Swara Bhasker می گوید: هدف از این طرح مکالمه را فراتر از یک “اتاق اکو” و رسیدن به توده ها.
“هند ولنتاین من” سازماندهی شده توسط Swara, تهیه کننده, Aditi آناند فعال فهد احمد و Mitali Bhasin, شروع در 14 فوریه در دهلی نو و اوج در بمبئی در فوریه 16.
در یک مصاحبه Swara می گوید وقت آن است که شامل کسانی که همین حالا مشترک به “ایدئولوژی نفرت” اما نه به تهاجمی تظاهرات یا نه.
“همه چیز را تبدیل به یک اتاق اکو هر کس صحبت کردن به افرادی که در حال حاضر متقاعد شده است. از آن زمان به بیرون آمدن از آن است. جو بسیار قطبی وجود دارد که مردم در حال رفتن برای اعتراض آنها در حال حاضر وجود دارد اما وجود یک جمعیت است که ممکن است اشتراک به ایدئولوژی نفرت اما علاقمند به سخت هسته ای تهاجمی سیاست شد.
“کسانی که مردم ما نیز باید در رسیدن به. ما در همان کشور است. چه مدت می تواند به ما نگه داشتن این وحشتناک قطبی بالا سخت تن به تن مبارزه؟”
این ابتکار که همچنین سفر به کلکته, Chandigarh, حیدرآباد, را ببینید, میزبان, هنرمندان انجام, از جمله بازیگران نصیر الدین شاه Ratna Pathak, شاه, Vishal Bhardwaj, Rekha Bhardwaj, Swanand Kirkire, Aamir العزيز Sumukhi Suresh, در میان دیگران.
“مردم ممکن است برای اعتراض اما آنها می آیند برای جشن. آنها نمی آیند برای یک سخنرانی سیاسی بوده اما آنها به صورت ایستاده موسیقی. ایده این است برای رفتن برای نرمتر بسته بندی. به یاد داشته باشید آنچه که تقسیم و ما را متحد می سازد.
“به عنوان کودکان به غیر از محبت ما خانواده اولین چیزی که ما یاد گرفتیم به عشق در کشور ما است. ما فکر آن را مانند هند چگونه است که ما برای اولین بار ولنتاین” Swara می گوید.
این بازیگر می گوید: “هند ولنتاین من” است نه اعتراض, اما یک جشن و یک که در آن هیچ جایی برای نفرت.
“در نهایت ما باید برای رسیدن به محل نوعی اجماع در مورد کشور ما می خواهم برای دیدن. این اعتراض آن را یک جشن. ما باور داریم که در قانون اساسی ما همین حالا مشترک به یک ایدئولوژی نفرت ما معتقدیم در وحدت و تمامیت ارضی و حرمت هند است. هر کس خوش آمدید, اما فقط نمی آوردن هر گونه نفرت,” او اضافه می کند.
درآمد حاصل از این رویداد خواهد بود تقسیم بین سازمان نسبت به رفاه زنان بیوه از جانبازان جنگ و توانمند سازی زنان در فضاهای عمومی. (سازمان)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im