Northlands ماموریت در ادامه به ارائه کوله پشتی وعده های غذایی و مواد غذایی و کمک های

کوله پشتی برنامه ادامه خواهد داد و در محلی تعطیلی مدارس و از طریق پایان سال تحصیلی گفت: Matthew Collings ارتباط برقرار هماهنگ کننده برای این ماموریت است.

کوله پشتی برنامه وعده های غذایی در دسترس خواهد بود و روزهای جمعه در مدرسه ناهار وانت بار, 11 صبح تا 1 بعد از ظهر در دانش آموز را به طور منظم به مدرسه اختصاص داده. مدارس است که دانش آموزان ثبت نام شده در این برنامه عبارتند از دریاچه, Agassiz, قرن, ققنوس وایلدر غرب و Winship, Collings گفت.

غرب ابتدایی دانش آموزان را انتخاب کنید تا در دره مدرسه, او گفت:.

ماموریت خود ادامه خواهد داد به ارائه جعبه مواد غذایی و وعده های غذایی روزانه برای خانواده ها و افراد نیازمند در طول COVID-19 شیوع او گفت:.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

مواد غذایی جعبه ارائه خواهد شد سه شنبه ها و پنج شنبه ها-و با توجه به مازاد را نیز ارائه می شود جمعه, مارس 27. تماس (701) 772-6000 ext. 206 قبل از ساعت 10 صبح روز وانت. ترک اول و آخر نام و یک شماره تلفن.

“شما ممکن است درخواست یک جعبه مواد غذایی برای خود و یا خانواده خود را,” Collings گفت. “شما قادر به درخواست یکی دیگر خانواده است.”

آماده جعبه مواد غذایی ممکن است برداشت از 2:30 تا 3:30 بعد از ظهر در کوچه درب. عکس ID مورد نیاز است را انتخاب کنید تا یک جعبه.

هر کسی که خانه نشین است و نیاز به کمک گرفتن از یک جعبه مواد غذایی ممکن است تماس بگیرید (701) 772-6600 ext.200.

یک محدودیت وجود دارد یک جعبه مواد غذایی در هر ماه به ازای هر خانوار.

ناهار و شام وعده های غذایی در دسترس هستند در این ماموریت برای تمام ساکنین. ناهار در دسترس است در ظهر و شام در 5 p. m. وعده های غذایی ارائه خواهد شد برای بایگانی اطلاعات به جای غذا خوردن در, تا اطلاع ثانوی.

هر کسی ممکن است نیاز به رفتن به ماموریت مقابل دفتر به درخواست و دریافت یک وعده غذایی.

به عنوان خدمات عمومی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس هرالد باز کرده است این مقاله را به تمام خوانندگان بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>