شمال بازیافت فلز آتش در Becker حکومت اتفاقی

ST. پل — روز-طولانی قراضه آتش که خروشان در شمال بازیافت فلز سایت در Becker, Minn., ماه گذشته آغاز شده توسط حادثه دولت محققان را تعیین کرده است.

بدن و داشبورد دوربین فیلم سوزاندن الگوی تجزیه و تحلیل و شاهد اظهارات نشان می دهد که شعله های آتش آغاز شده درون ضایعات فلزی شمع آنها بعد از مصرف با توجه به تازگی منتشر شده ایالتی مینه سوتا آتش مارشال گزارش. آتش ممکن است آغاز شده و با یک جرقه یا گرم قطعه از فلز در این گزارش آمده.

دور انداخته باطری و آب-واکنش فلزات ممکن است همچنین یک عامل است.

“با توجه به این شواهد من پیدا نکردم هر عمدی دلایل آتش شروع” Minnesota Department of Public Safety محقق کیسی Stotts می نویسد: در گزارش مورخ دوشنبه, مارس 9.

این Becker سایت آتش آغاز شد درون انبوهی از junked وسایل نقلیه موتوری در فوریه. 18 و در زمان روز برای قرار دادن. مینه سوتا عمومی Radioi گزارش شده است که خارجی ترین لایه از ضایعات توده مسدود بیش در طول نبرد, ساخت شعله های آتش در آن بسیار مشکل تر برای مبارزه با.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

به عنوان دود از آتش ریخت و به هوا ساکنان نزدیک شد و گفت: برای ماندن در خانه اگر ممکن است برای جلوگیری از تنفس آن را در. نگرانی های بهداشتی افزون گردید به عنوان یک نتیجه, اگر چه مقامات دولتی در آن زمان گفت که مقدماتی هوا تست نیست در نتیجه هر گونه یافته که می توانست موجه یک تخلیه. آب های زیرزمینی در نزدیکی منطقه نیز تست شده است.

حدود 1.5 میلیون دلار ارزش از مواد قابل بازیافت از دست داده بود در آتش با توجه به آتش مارشال گزارش. شمال فلز منتقل عملیات به بکر پس از موافقت با مرخصی مینیاپولیس و پرداخت جریمه در سال 2019 با توجه به MPR اخبار. خروج آن به دنبال اتهامات از درجه کیفیت تخلف و تقلب در انتشار گزارش.

بازیافت عملیات تا به حال بدست نمی جریان در Becker سایت در زمان آتش سوزی آغاز شد. این شرکت تا به حال بوده است انباشت اتومبیل آن را به عنوان به دنبال تصویب قانونی از دولت و مقامات محلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>