داکوتای شمالی اولین coronavirus قربانی یک نیروی دریایی کهنه. او کاهش یافته است ونتیلاتور امید آن را نجات دهد شخص دیگری در خانواده می گوید

راجر Lehne, 93 درگذشت پنج شنبه, مارس 26 در امور جانبازان بیمارستان در فارگو با توجه به عوارض ناشی از این بیماری با توجه به مرگ متوجه انتشار شنبه. اندرسون خانواده کفن در Mahnomen, Minn., رسیدگی به ترتیبات برای خدمات مراسم تشییع جنازه که انتظار می رود برگزار می شود در تاریخ بعد.

داکوتای شمالی, وزارت بهداشت اعلام کرد روز شنبه وجود دارد 94 تایید موارد coronavirus در دولت است. Lehne تنها کسی که مرده است در داکوتای شمالی پس از ابتلا به بیماری است.

او خواهر زاده جولی LaVoy گفت: عموی او حاضر به قرار دادن بر روی یک دستگاه تنفس مصنوعی, ساخت خانواده اش تعجب می کنم اگر او می خواست برای صرفه جویی در آن را برای شخص دیگری که ممکن است به آن نیاز دارید.

“او نشان داد که همه ما چگونه زندگی می کنند, و او کاملا به ما نشان داد عزت در مرگ بیش از حد” او گفت:, و اضافه کرد Lehne شد مسئول زندگی خود و نبود ترس به مرگ.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

Lehne را 84 ساله, همسرم, ترزا, در بیمارستان بستری شده است در سنفورد بهداشت با coronavirus LaVoy گفت. ترزا Lehne و دیگر اعضای خانواده اجازه نداشتند به راجر Lehne سمت هنگامی که او درگذشت LaVoy گفت.

“من تا به حال به Facetime با او (ترزا Lehne) و به او بگویید که مورد علاقه خود را از 60 به علاوه سال گذشته بود دور” LaVoy گفت. “شما در مورد شنیدن coronavirus ها وجود دارد و شما احساس بد برای همه. اما من تا به حال حتی در نظر گرفته چگونه خانواده ها قرار بود که از هم جدا و از چپ به تنهایی قادر به با عزیزان خود در پایان زندگی است. آن دلخراش است.”

راجر Lehne تنها نبود. آسایشگاه پرستاران با او بودند و در نگهداری خانواده خود اطلاع داده تا پایان LaVoy گفت.

“او در سمت چپ یک پیام زیبا برای همسر خود,” او گفت:. او گفت: “چه بسیار او را دوست داشت و او به دست او است.”

‘او jokester’

متولد 26 مارس 1927 راجر Lehne رشد در Audubon, Minn. او داوطلب خدمت سربازی در نیروی دریایی در سن 17 سالگی به سوی پایان جنگ جهانی دوم است. اگر او نبود, مستقر, او هنوز هم به عنوان یک خدمت پزشکی LaVoy گفت.

“یکی از داستان های او بود, او با استفاده از لباس که او نوار کاست (خود بيمار) گوش کردن به نگه داشتن آنها را از حرکت” او گفت:. “او یک jokester.”

با حضور او در آنچه در حال حاضر در مینه سوتا دانشگاه ایالتی مورهد به دست آورده و مدرک کارشناسی ارشد خود را در دانشگاه داکوتای شمالی. او یک معلم شد و در سال 1954 آموزش در Waubun, Minn., قبل از در نظر گرفتن یک موقعیت تدریس در Mahnomen. او در ادامه برای تبدیل شدن به معاون و در Mahnomen دبیرستان.

“او بسیار شرکت” LaVoy گفت: یادآوری چگونه او را به نشستن در یک جدول در طول ناهار و مطمئن شوید که دانش آموزان رفتار. “او همیشه به حال یک خلال دندان حلق آویز کردن از دهان او. او معروف جهان خود را برای خلال دندان.”

Lehne بود 6 پا و 2 اینچ قد بلند و لاغر بود و در مورد حضور او بود که شگفت آور LaVoy گفت. با وجود اینکه شرکت او همه و همه مورد احترام او اضافه شده است.

“آنها می تواند شوخی با او کمی, اما آنها می دانستند که آنها نمی تواند بیش از حد” او گفت:.

در سال 1958 او ازدواج ترزا, معلم مدرسه ابتدایی در Mahnomen. آنها خواهد ماندن تا زمانی که در حال حرکت به فارگو را ریورویو محل کاتولیک طرح سلامت جامعه بازنشستگی.

مصرف افتخار پرواز به واشنگتن با دیگر جانبازان بود: “یکی از نکات برجسته زندگی خود” LaVoy گفت.

“بالاتر و فراتر از آن’

دولت در بخش بهداشت و درمان اعلام کرد داکوتای شمالی اولین coronavirus مرگ جمعه, مارس 27. آن را نام راجر Lehne با استناد به قوانین فدرال جلوگیری از انتشار اطلاعات بیمار. این سازمان اشاره کرد او از Cass County بود و شرایط بهداشتی اساسی.

LaVoy گفت: عمو نیست که در هر زمینه مسائل بهداشتی دیگر از سن و سال او. صدای او و ذهن روشن بود درست مثل زمانی که او یک معلم و معاون و او گفت:.

“راجر بود در افسانه بهداشت,” او گفت:. “او سالم به عنوان می تواند.”

وزارت بهداشت همچنین گفت: قرارداد این بیماری از طریق جامعه گسترش این معنی که منبع این ویروس ساخته شده است که او بیمار ناشناخته است. توضیحات خود را در مسابقات که از یک مرد شناخته شده به عنوان داشتن یک تست مثبت از coronavirus در مارس 24 دسته ای.

این Fargo VA که تایید مرگ در بیمارستان اما همچنین نمی شناسایی Lehne اجرا محدودیت در مارس 18 ممنوع است که بازدید کنندگان از دیدن بستری جانبازان.

“تنها استثنا خواهد بود در مهربان موارد زمانی که جانبازان در آخرین مراحل زندگی در آسایشگاه واحد” سیاست می گوید: هر چند برخی از موارد استثنا می تواند ساخته شده در مورد پایه برای بیماران در بخش مراقبت.

یک بازدید کننده و یا همراه مجاز است در امکانات برای جانبازان که نیاز به کمک داشته سرپایی است و محدود به یک در کهنه بیمارستان گفت. کسانی که رفتن در داخل و خارج از مرکز نیز در حال به نمایش در آمد.

“ما بسیار حساس به جدایی این محدودیت باعث می شود بیماران ما و عزیزان خود هستند اما این اندازه گیری حفاظت ضروری است در این زمان به نگه داشتن مردم امن” VA گفت: در Facebook post.

VA فرد کاهش یافته است می گویند که آیا Lehne خانواده رد شد این فرصت را به او قبل از او درگذشت فدرال با استناد به قوانین حفظ حریم خصوصی در مورد پرونده های پزشکی.

ریورویو محل نیز کاهش یافته است به نظر برای این داستان تعویق انداختن سوالات به وزارت امور خارجه.

مردم ممکن است متوجه جدایی coronavirus است باعث LaVoy گفت. او هرگز تصور او نمی خواهد بود قادر به در آغوش گرفتن و آسایش عمه اش در فرد اگر راجر Lehne درگذشت یا این که زن و شوهر نمی تواند می گویند نهایی خود خداحافظی به هر یک از دیگر.

ترزا Lehne تب دارد اما او نه در اکسیژن هنوز LaVoy گفت.

کارکنان پزشکی در چهارمحال و سانفورد باید انجام بهترین خود را برای کمک به Lehnes و خانواده او اضافه شده است.

“ما باید درک هیات های پزشکی” LaVoy گفت. “آنها در حال رفتن بالا و فراتر از آن. … ما نیاز به تشکر از آنها بسیار است.”

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>