داکوتای شمالی به راه اندازی آزمایشی coronavirus تست سایت برای پیدا کردن بدون علامت ساکنان اولیه

لقب عملیات Drive-in Gov. داگ بورگوم اعلام کرد جمعه, آوریل 3 که داکوتای شمالی گارد ملی و وزارت امور خارجه وزارت بهداشت را راه اندازی تست مجموعه سایت از ساعت 10 صبح تا 2 بعد از ظهر روز شنبه, آوریل 4 در Amidon در شیب شهرستان و 1 به 4 p. m. روز شنبه, مارس 5 گلدستون در Stark County است. تنها ساکنان زندگی در گلدستون آتش منطقه می توانید به گلدستون برای تست و تنها کسانی که در شیب می تواند به Amidon.

خلبان برنامه می تواند به دولت کمک کند تعیین کند که چگونه بدون علامت ساکنان می تواند گسترش ویروس, ساخت این امکان را برای گرفتن موارد مثبت در اوایل بورگوم گفت. نتایج همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد به منظور توسعه مدل برای بقیه دولت او اضافه شده است.

اگر موفق این برنامه ها می تواند راه اندازی در شهری بزرگتر مناطق بورگوم گفت.

“آنچه که ما یاد بگیرند که در این کم جمعیت در حال حاضر کم حادثه شهرستانهای کمک خواهد کرد که همه از دیگر بخش های این دولت و این می تواند کمک به شهرستانهای سراسر غرب ایالات متحده که به طور مشابه در نظر گرفته است.”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

اعلام می آید پس از داکوتای شمالی در روز جمعه تایید کرد در مجموع 173 مورد از coronavirus. که شامل 14 اضافی تست مثبت از جدید ترین دسته ای. نتایج جستجو برای 5,798 آزمون های تکمیل شده با تقریبا 97 درصد منفی بودن.

جمعه اولین بار است که دولت روشن به گزارش یک بار در هر روز. این شماره ها بر اساس روز قبلی بچ داکوتای شمالی وزارت بهداشت گفت: در پنج شنبه, آوریل 2 انتشار اخبار.

با 818 آزمون تکمیل پنج شنبه تعداد نشان دهنده بزرگترین دسته ای در داکوتای شمالی.

با توجه به وزارت بهداشت و درمان, جدیدترین شماره عبارتند از:

 • زن در 50s از Cass County, تحت بررسی است.

 • در 20s خود را از Cass County, جامعه گسترش یافته است.

 • زنان در 60s از چنگال بزرگ شهرستان سفر ممکن است.

 • در 40s خود را از Cass County, جامعه گسترش یافته است.

 • زن در 30s از Mountrail شهرستان, جامعه گسترش یافته است.

 • در 40s خود را از Mountrail شهرستان تحت بررسی است.

 • در 10-19 از Mountrail شهرستان تماس نزدیک.

 • در 20s خود را از مورتون شهرستان تماس نزدیک.

 • زن در 70s از شهرستان مورتون تحت بررسی است.

 • زن در 30s از بخش شهرستان سفر می کند.

 • در 40s خود را از گردابی شهرستان سفر می کند.

 • مرد در 50s از ویلیامز شهرستان تماس نزدیک.

 • زن در 70s از Stark County, تماس نزدیک.

 • در 60s از شیب شهرستان, جامعه گسترش یافته است.

جامعه گسترش این معنی است که منبع ویروس ناشناخته است.

داکوتای شمالی انجام شده تصادفی تست معنی مردم به دنبال آزمون پس از تبدیل شدن آنها به بیمار است. دعوت مردم بیشتر به تست این که آیا آنها نشان می دهد علائم یا نه در نظر گرفته شده است نظارت تست بورگوم گفت.

گرفتن تست در شیب و استارک شهرستانهای اختیاری است بورگوم گفت.

بورگوم همچنین یک فرمان اجرایی را امضا جمعه که اجازه می دهد تنفسی مراقبت از درمانگران و پزشکان که اعتبار داشته باسابقه به دریافت مجوز موقت به طوری که آنها می تواند هواکش.

او را به عقب رانده و در برابر انتقاد است که او انجام نمی دهد به اندازه کافی برای جلوگیری از گسترش coronavirus در داکوتای شمالی با اشاره به تماس به موضوع اقامت در خانه سفارش مانند مینه سوتا است. مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz روز جمعه گفت او نگرانی در مورد داکوتای شمالی داکوتای جنوبی و آیووا نه صدور ماندن در خانه ،

بورگوم شده است مردد به اتخاذ اقامت در خانه سفارش و حمایت برای مسئولیت شخصی بیش از دولت مقرر. او گفت که او تعجب اگر متحده روبرو خواهد شد دعاوی ادعا برخی از دستورات خلاف قانون اساسی است.

در پاسخ به Walz گفته است بورگوم گفت: هر فرماندار در مورد مراقبت از خود را در آمریکا و با استفاده از داده های خاص به کشورهای خود را به تصمیم گیری خود را. او اشاره کرد مردم در مینه سوتا هنوز اجازه رفتن به خارج به دلایل متعدد.

“اجازه دهید فقط شکل و خارج چگونه به داکوتای شمالی هوشمند در این یکی,” او گفت:.

بورگوم به نام مردم به دنبال گذشته این برچسب به عنوان خوانده شده جزئیات اقامت در خانه سفارشات و توجه داشته باشید از چگونه جمعیت جمعیت از ایالتی به ایالت متفاوت.

“ما برخی از مزایای طبیعی,” او گفت: با توجه به نیویورک تر و پر جمعیت تر از داکوتای شمالی. “اشتباه نکنید. من خواهد شد با استفاده از هر ابزاری که در اختیار من به عنوان فرماندار به حفاظت از زندگی و ایمنی از اهالی داکوتای شمالی, اما من تنها می خواهم به استفاده از این ابزار اگر آن را حس می کند.”

بورگوم برنامه به نگه دارید او بعد از کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>