داکوتای شمالی به K-12 مدرسه به مدت 5 روز شروع دوشنبه

بورگوم اعلام کرد پنج روز بسته شدن دولت 175 عمومی و خصوصی مدارس در روز شنبه, مارس 15 کنفرانس مطبوعاتی پس از مینه سوتا تصمیم گرفتند در روز قبل از آن به طور موقت تمام مدارس. فرمانداران از داکوتای جنوبی و ویسکانسین نیز اعلام کرد قصد دارد برای بستن مدارس در هنگام وقوع.

روز جمعه بورگوم گفت: دولت طرح را به نگه داشتن مکان عمومی, K-12 مدرسه باز مگر در موارد COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس شروع به پخش از طریق جوامع است. بورگوم گفت: پس از آن وضعیت نیست حکم ایالت تعطیلی مدارس به دلیل داکوتای شمالی شد “تصمیم گیری بر اساس واقعیت و نه ترس.”

خواه فرماندار گفت: نیاز به برنامه ریزی زمان و توصیه های جدید از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری که شامل محدود کردن تجمعات بیش از 50 نفر نقش مهمی در بسته شدن مدارس. او گفت: دولت با استفاده از این هفته به جمع آوری “اطلاعات بهتر” در ویروس ها و ظرفیت دولت را در سیستم مراقبت های بهداشتی برای رسیدگی به آن است. بورگوم گفت: مقامات دولتی را ارزیابی مجدد در پایان هفته اینکه به مدرسه بازگشت در جلسه.

“استراتژی در اطراف مدرسه بسته است به کاهش میزان عفونت به ما اجازه می دهد برای یک هفته به طرح نه فقط برای ما ارائه خدمات مدرسه اما برای ما به برنامه ریزی برای مطمئن شوید که ما سیستم مراقبت های بهداشتی می تواند مراقبت از کسانی که آسیب پذیر هستند,” بورگوم گفت.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

این تعطیلی انجام نمی شود به ارائه دهندگان مراقبت های روز که نگاه پس از حدود 44,000 کودکان در دولت است.

داکوتای شمالی, وزارت بهداشت تایید کرده است تنها یک مورد از این بیماری در کشور: یک بخش شهرستان در دهه 60 که به تازگی از سفر به سواحل شرق. مرد است و دوره نقاهت را در خانه و مقامات بهداشتی مشکوک نیست او منتقل می شود این ویروس به هر کس دیگری در جامعه خود را.

دولت گزارش کرده 112 آزمایشات ویروس یکشنبه با 111 آینده منفی است. بخش دیگر در لیست انتظار آزمون بر روی وب سایت خود را به دلیل خصوصی ارائه دهندگان نیازی به دریافت مجوز برای ارسال تست به دولت lab. با وجود این تنها مثبت آزمون بورگوم گفت: آن را “بسیار زیاد” است که بیشتر اهالی داکوتای شمالی باید قرارداد COVID-19 اما آزمایش نشده برای آن است.

حتی با دانش آموزان در ساختمان بورگوم به نام مدیران مدرسه در سراسر کشور به دیدار دوشنبه و سه شنبه و آمد تا با برنامه ریزی برای بازگشایی مدارس و سازماندهی ایمنی و بهداشت اقدامات است.

بورگوم نیز گفت: اکثر مدارس نمی باید تا پنج روز پس از آنها اجرا دیگر عادی مدرسه روز از دولت قانون مقرر اما تمدید بسته شدن می تواند نیاز به یک بازنگری در رویکرد.

دولت سرپرست آموزش عمومی کیرستن Baesler گفت: دولت کار می کنند با مدارس به اداره استاندارد آزمون در اطراف تغییر برنامه.

Baesler همچنین گفت: دولت تا به حال بدست تصویب از سوی دولت فدرال به ادامه به ارائه مواد غذایی به دانش آموزان که برای دریافت رایگان و یا کاهش قیمت غذا در مدرسه. حدود 30 درصد از تمام دانش آموزان در دولت دریافت وعده های غذایی از طریق این برنامه خواهد شد و در حال حاضر آنها را در “غیر congregant تنظیمات.”

‘مسطح منحنی’

بورگوم اذعان کرد که بسته شدن مدارس ممکن است قرار دادن یک بار در برخی از خانواده ها با والدین یا سرپرستان دیگر نیاز به ماندن خانه از محل کار به کودکان است.

او گفت: تعطیلی گام دیگری در افزایش “اجتماعی فاصله” با محدود کردن شرایطی که در آن ویروس می تواند به راحتی گسترش بین مردم است. دولت ملی و مقامات بهداشت بارها و بارها گفت: مصرف این نوع اقدامات می تواند کمک به جلوگیری از شیوع ناگهانی COVID-19 که تحت الشعاع سیستم مراقبت های بهداشتی. بورگوم به نام این تجزیه و تحلیل ریاضی “سرایت.”

برای مثال بورگوم روز یکشنبه گفت که مقامات دولتی به دست آورده بهتر درک بیش از دو روز گذشته چه تعداد فن های موجود به بیماران در داکوتای شمالی می تواند مسائل مطرح در COVID-19 درمان است.

وجود دارد تنها در حدود 100 موجود هواکش در دولت کل سیستم مراقبت های بهداشتی اضطراری آمادگی ارشد بخش تیم Wiedrich گفت: انجمن اخبار سرویس. ماشین آلات مکانیکی که تحویل تنفس به کسی که نمی تواند نفس اغلب مهم در صرفه جویی در COVID-19 بيمار شده اند و در تامین کوتاه مدت در سراسر جهان از این بیماری همه گیر شروع كردن.

اگر تلاش برای محدود کردن این ویروس را گسترش موفق هستند و مردم کمتر قرارداد آن در دولت سیستم مراقبت های بهداشتی می تواند در ارائه بهتر هواکش و حیاتی توجه پزشکی به کسانی که در نیاز مبرم.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>