داکوتای شمالی دیوان عالی کشور disallows اخراج در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

دستور صادر شده توسط دادگاه در روز پنج شنبه, مارس 26.

تری Hanson, مدیر اجرایی, Grand Forks سازمان مسکن گفت: دفتر خود را تنها در ادامه با اخراج در صورت وجود فعالیت های جنایی در خوابگاه های تحت کنترل سازمان مسکن. اخراج او گفت: همچنین ممکن است اتفاق می افتد اگر ساکن تهدید به مستاجرین دیگر.

هانسون ساخته اظهارات خود در آخرین در یک سری از کسب و کار آنلاین گوش دادن جلسات. جلسه برگزار شده در روز جمعه, مارس 27 متمرکز در سازمان های غیر انتفاعی. جلسات قبلی با تمرکز بر مواد غذایی صنعت خرده فروشی و تولید و خدمات حرفه ای.

روز جمعه جلسه به میزبانی ساری عضو شورای شهرستان کتی Dachtler و با حضور نزدیک به 100 نفر از آنها نمایندگان گروه های غیر انتفاعی در منطقه است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

هانسون روشن ساخته است که افرادی که در کمک به مسکن و شغل خود را از دست باید در تماس با دفتر خود را به اجاره خود را بررسی و به احتمال زیاد کاهش داد.

“در حال حاضر شما در واقع می توانید آنلاین شوید و به ما اطلاع از تغییر فرم آنلاین که در آن شما می توانید اطلاع Grand Forks سازمان مسکن از کاهش درآمد” هانسون گفت. “ما بلافاصله شروع به پردازش کاهش و سپس آن را اثر برای ماه بعد.”

اجاره است که با توجه به سازمان مسکن نیست ببخشند هانسون اشاره کرد اما خواهد شد جمع آوری نمی شود در این زمان است.

– در دیگر مسکن مربوط اتفاقات در گوش دادن جلسه یک نماینده از زیستگاه برای بشریت گفت: وجود خواهد داشت بدون سلب حق مالکیت در خانواده هایی که نمی تواند پرداخت را به دلیل COVID-19. دیو سنا در راه متحد همچنین گفت سازمان او ممکن است قادر به ارائه اجاره کمک بسته به نیاز و سازمان ها بودجه در دسترس است.

— Janell Regimbal از لوتری خدمات اجتماعی با اشاره به نیاز برای وام مسکن تسکین و بازسازی وام. با توجه به کروناویروس بحران باعث ضرر و زیان از مشاغل غیر انتفاعی است که درگیر مسکن را شدید مالی رسید. بدون دولت و خصوصی کمک او فرستاده شده به گروه های مسکن خواهد بود برنامه های تحت ویندوز.

— Hanson گفت: Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی, قانون که به قانون امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در جمعه 27 مارس ارائه خواهد شد میلیاردها دلار برای برنامه های است که دفتر نظارت. علاوه بر این او گفت: این قانون فراهم می کند میلیاردها بی خانمان کمک مالی که بر اساس آن بسیاری از سازمان های غیر انتفاعی در منطقه تکیه می کنند.

— Becca Baumbach از جامعه بنیاد Grand Forks/East Grand Forks و منطقه گفت: مینه سوتا بر اساس اتو برمر اعتماد اعتماد قرار داده است با هم یک 50 میلیون دلار از صندوق برای ارائه کمک به گروه های غیر انتفاعی در چهار منطقه کشور. ایالات متحده شامل ویسکانسین و مینه سوتا و داکوتای شمالی و مونتانا. کمک در درجه اول خواهد شد در قالب وام هر چند اعتماد را نیز در نظر بگیرید اعطای درخواست. اطلاعات در این صندوق می توان در یافت https://ottobremer.org/و یا با مراجعه به https://www.gofoundation.org/relief.html.

به عنوان یک سرویس عمومی, هرالد باز کرده است این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>