ایالتی داکوتای شمالی آسیاب تقاضا شیفت به خرده فروشی به عنوان بیماری همه گیر در ادامه

“در ابتدا چند هفته پیش ما یک افزایش بزرگ در تقاضای کلی از بسیاری از مشتریان ما به خصوص در دوروم و محصولات ما محصولات خرده فروشی می گوید:” ونس تیلور, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت از آسیاب.

این آسیاب در زمان عادی می کند و 67 درصد از کسب و کار خود را در انبوه اتومبیل ها و کامیون ها. یکی دیگر از 30 ٪ از کسب و کار است که در فروش از 5 تا 100 پوند کیسه در حالی که 3 درصد از کسب و کار می آید از میل وب سایت های خرده فروشی.

فروش به رستوران بزرگ و نانوایی است که تهیه کردن به رستوران ها معمولا حساب برای بزرگترین بخش از آسیاب کسب و کار.

“که مورد حمایت یک بیت اما دوروم کسب و کار و کسب و کار خرده فروشی هنوز هم باقی می ماند بسیار قوی” تیلور می گوید. “به طور کلی ما از در حال اجرا در مورد شش روز در هفته به حدود 4½ به 5 روز در حال حاضر.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

این وب سایت خرده فروشی کسب و کار دیده می شود یک جهش قابل توجهی پس از اقامت در خانه سفارشات رفت و به جای در بسیاری از کشورهای.

“از آنجا که از افزایش بزرگ در کسب و کار خرده فروشی ما احساس می کنیم در حال نگه داشتن با تقاضا بسیار خوب,” او می گوید.

در ضمن با نگه داشتن کسب و کار خرده فروشی آسیاب نیز اهدا کرده است 5,000 5-پوند کیسه آرد به دشت بزرگ بانک مواد غذایی همراه با کمک های مالی به قبایل و رزرو در داکوتای شمالی. بیشتر آرد اهداء خواهد شد به عنوان مورد نیاز است.

در علاوه بر این به برش این روز آن است که عامل آسیاب همچنین قرار است در محل اقدامات ایمنی برای کارکنان خود را. آسیاب در آوریل 19 اعلام کرد یک کارمند تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19. آسیاب بسته برای چند روز اجازه می دهد تا برای ضد عفونی. اکثر کارکنان را بازگشت به کار به غیر از کسی که تست مثبت و در حدود 10 نفر از کارکنان شاغل به کار با فرد است.

تیلور می گوید: درها به آسیاب و دفتر قفل شده و تنها با ضروری مردم مجاز در داخل و خارج از ساختمان. کارکنان در حال غربالگری برای درجه حرارت و شرایط بهداشتی.

“ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای محافظت از کارکنان ما,” او می گوید. “ما الزامی ماسک, ما الزامی دستکش, ما در حال انجام خیلی بیشتر عمیق تمیز کردن و پاک کردن از مناطق مشترک فقط به انجام همه چیز ما می توانید سعی کنید به نگه داشتن کارکنان ما امن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>