داکوتای شمالی می بیند بالاترین تک-بعد پرش در coronavirus موارد

هفت مورد جدید می آیند از Cass County, که در حال حاضر دوم بیشتر از هر شهرستان در دولت در 18. موارد جدید نیز گزارش شده در Ward, Stark, Morton, Burleigh, بارنز, McLean, Mercer Mountrail تقسیم و شهرستان Sioux.

رژیم صهیونیستی. داگ بورگوم قبلا گفت که موارد گزارش شده بر اساس بيماران آدرس پستی و نه از محل واقعی خود در دولت است.

16 نفر باقی می ماند بستری با بیماری و بورگوم جمعه اعلام کرد یک Cass County مرد در 90s بود و در دولت اول میر ،

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

در مجموع 3,107 آزمون برای این ویروس گزارش شده به دولت و 18 شهرستانهای استان حداقل یک مورد شناخته شده از بیماری. نزدیک به نیمی از تست مثبت آمده اند از Burleigh و مورتون شهرستان که شامل بیسمارک-مندن منطقه اما موارد اخیرا نوردی در Cass County است.

دولت وارد پتانسیل نقطه عطف در مبارزه با این ویروس در روز پنج شنبه زمانی که جامعه گسترش پیشی گرفت و سفر به عنوان رایج ترین منبع از قرار گرفتن در معرض. جامعه گسترش این معنی است که ویروس نمی شد قرارداد از طریق مسافرت و یا قرار گرفتن در معرض مورد شناخته شده است و نشان میدهد که شخص دیگری در یک جامعه دارای بیماری اما هنوز آزمایش شده است. دو مورد جدید در روز شنبه اعلام کرد طبقه بندی شده اند به عنوان جامعه گسترش اما منبع 11 نفر دیگر همچنان تحت بررسی توسط گروه.

بورگوم گفت: گسترش جامعه گسترش این معنی است که تعداد موارد بستری شدن در بیمارستان در داکوتای شمالی ممکن است رسیدن به آن قله برای یک ماه دیگر. او گفت که پیش بینی بر اساس مدل آماری انجام شده برای پیش بینی میزان عفونت است.

در یکی دیگر از اندازه گیری به سرعت ویروس’ گسترش بورگوم دستور جمعه بسته شدن آرایشگر مغازه ها و سالنهای ماساژ و مو و ناخن سالن حداقل تا 6 آوریل. این حرکت بیش از یک هفته پس از بورگوم دستور, رستوران ها, میله ورزشگاه و سینما به نزدیک است.

در ضمن بسیاری از اهالی داکوتای شمالی در حال مبارزه برای نگه داشتن سر خود را بالای آب به عنوان صدها نفر از کسب و کار در سراسر کشور گذاشته اند و یا furloughed کارگران با توجه به این ویروس کنترل در اقتصاد جهانی است. شغل خدمات داکوتای شمالی دریافت حدود 14000 ادعا می کند برای مزایای بیکاری بیش اخیر نه روز. این رقم سرسام آور باعث می شود تا بیش از 3 ٪ از دولت غیر نظامی نیروی کار با توجه به فدرال اداره آمار نیروی کار.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا جمعه 2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی طراحی شده برای کمک به شرکت های آمریکایی و کارگران مبارزه با عواقب اقتصادی تعطیل بسیاری از کشور فعالیت های کسب و کار.

هر دولت در حال حاضر حداقل 50 موارد تایید شده بیماری — ایالت نیویورک شده است ضربه سخت با بیش از 44,000 موارد شناخته شده و بیش از 500 مرگ و میر. مینه سوتا 441 مورد شناخته شده و پنج مورد مرگ و میر و داکوتای جنوبی اعلام کرده بود 68 مثبت آزمایش و یک مرگ از صبح روز شنبه. Dakotas باید در میان بالاترین تعداد آزمون مثبت در کشور است.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>