بیسمارک — داکوتای شمالی خدمات عمومی کمیسیون رای در یک مکان مجوز برای یک ایستگاه پمپ که تسهیل گسترش داکوتای دسترسی به خط لوله.

سخنگوی کمیسیون Stacy Eberl گفت که او پیش بینی سه عضو نظارتی هیئت مدیره تصویب خواهد شد خط لوله شرکت داکوتای دسترسی LLC کاربرد آن در چهار شنبه, فوریه. 19 نشست.

این شرکت یک شرکت تابعه از تگزاس مبتنی بر انتقال انرژی می خواهد برای ساخت 40 میلیون دلار پمپ ایستگاه حدود پنج مایل از لینتون در Emmons شهرستان است که آن را ممکن است برای افزایش ظرفیت این خط لوله از 570,000 به 1.1 میلیون بشکه نفت (23.9 میلیون گالن به 46.2 میلیون گالن) در هر روز.

ایستاده راک سو قبیله مداخله در مورد سال گذشته و می خواهد این کمیسیون به درخواست شرکت به تحویل اسناد و مدارک مربوط به خطر نشت نفت. در آن روز شنبه در جلسه این کمیسیون نیز نظر حرکات ظ توسط قبیله که ادعا می کنند که کمیسیون اقتدار به درخواست مدارک اضافی در مورد خطرات بالقوه و که اگر آن تصمیم می گیرد نه به قانون قبیله باید مجاز به احضاریه اطلاعات از این شرکت است.

کمیسیون نشان داد در ژانویه جلسه که آنها به احتمال زیاد به اندازه کافی اطلاعات از این شرکت برای تصمیم گیری. کمیسیون وکیل Zachary پلهام اشاره کرد که نیاز به این شرکت به رعایت اقدامات فراتر از مقررات فدرال نیز می تواند سریع یک چالش قانونی از این شرکت است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

The North Dakota Public Service Commission held a work session Thursday, Jan. 23, on a proposed pump station that would allow for the expansion of the Dakota Access Pipeline. Jeremy Turley / Forum News Service

داکوتای شمالی خدمات عمومی کمیسیون برگزار شد یک کار جلسه روز شنبه, ژان. 23 در یک پیشنهاد ایستگاه پمپ که اجازه می دهد برای گسترش داکوتای دسترسی به خط لوله. جرمی Turley / فروم سرویس خبری

این شرکت همچنین به دنبال مجوز برای ساخت ایستگاه های پمپاژ در آیووا و ایلینوی.

قبیله butted سران با شرکت بیش پیشنهادی گسترش در یک ماراتن نوامبر شنوایی در لینتون. قبیله مدعی است که با اضافه کردن ظرفیت این خط لوله می تواند به افزایش خطر و شدت بالقوه نشت. این شرکت می گوید گسترش خواهد کمک به پاسخگویی به تقاضای مصرف کنندگان برای داکوتای شمالی نفت خام و بدون هر گونه خطر بیشتری به محیط زیست یا مردم ساکن در امتداد خط لوله است.

اصلی 3.8 میلیارد دلار پروژه خط لوله که عبور از زیر رودخانه میسوری در نزدیکی ایستاده سنگ Sioux, رزرو باعث تظاهرات از اعضای قبیله ای و آب و هوا فعالان در سال 2016 و 2017. این 1,172 مایل خط لوله زیرزمینی حمل و نقل نفت خام از Bakken شکل گیری در داکوتای شمالی به مرکزی ایلینوی از آن است که حمل به میانه و سواحل خلیج فارس پالایشگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im