داکوتای شمالی در خارج از منزل/ داگ Leier: تست و نظارت نقش مهمی در محدود کردن گسترش مزمن بیماری هدر رفتن

این یک نکته مهم برای درک در برخورد با حیات وحش بیماری است. در حالی که تعداد موارد در داکوتای شمالی است که هنوز قریب به اتفاق هدف این است که برای کاهش و یا کند کردن گسترش یافته است. قوانین و مقرراتی که قرار داده شده است در محل طراحی شده برای کمک به, و بخشی از مسئولیت داکوتای شمالی بازی ها و ماهی های بخش ارتباط با حقایق و رله بیولوژیکی نگرانی.

مزمن هدر رفتن بیماری در داکوتای شمالی, آخرین اطلاعات که شامل هشت گوزن گرفته شده در طول سال 2019 داکوتای شمالی گوزن تفنگ های نجومی آزمایش مثبت مزمن هدر رفتن بیماری به گفته دکتر چارلی Bahnson حیات وحش دامپزشک برای بازی و ماهی بخش.

تمام شد antlered گوزن گرفته شده از مناطق که قبلا شناخته شده به CWD – شش از واحد 3F2 و دو از 3A1. Bahnson گفت: شش نفر از هشت نفر بودند قاطر گوزن با دو whitetails از واحد 3F2. CWD نگرديد در هر گوزن برداشت در بخش شرقی کشور که در آن شکارچی و برداشت نظارت انجام شد در پاییز گذشته. علاوه بر این هیچ الک یا گوزن شمالی آزمایش مثبت است.

“تنها حدود 15 درصد از شکارچیان ارسال سران برای تست در واحد که در آن CWD یافت شده است بنابراین عفونت نرخ معنی دار تر از خام تعداد مثبت حیوانات یافت” Bahnson گفت. “حدود 3 درصد از برداشت قاطر گوزن آلوده شدند با CWD در واحد 3F2 و حدود 2 درصد در واحد 3A1. ما ميزان عفونت در whitetails در 3F2 حدود 1 درصد.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“به طور کلی ما احتمالا می تواند زندگی می کنند با این عفونت فعلی نرخ بلند مدت اما آنها نشان می دهد یک روند صعودی و ما قطعا دیده می شود گسترش شناخته شده توزیع بیماری” Bahnson گفت. “ما نیاز به ادامه به تلاش برای محدود کردن گسترش در درون ما گله به عنوان به عنوان بهترین ما می توانیم. CWD یک بیماری کشنده از آهو و گوزن و گوزن است که می تواند در دراز مدت کاهش جمعیت اگر بردارید.”

Bahnson گفت: هشت مثبت گوزن قرار داده و در مجموع در 11 شناسایی شده پس از سپتامبر 1, 2019. که شامل یک گوزن قاطر گرفته شده در ماه سپتامبر در گوزن تفنگ واحد 4B در طول تیراندازی با کمان فصل گوزن و یکی گرفته گوزن قاطر گرفته شده در طول جوانی فصل گوزن در واحد 3A1. CWD نیز شناسایی شد و در یک گوزن دم سفید از واحد 3F2 که معدوم در ماه دسامبر پس از یک گزارش که آن را به نظر می رسد بیمار شد و نمایش رفتار نامنظم.

بازی و ماهی را با استفاده از آن 2019 نظارت داده ها به راهنمای آن CWD مدیریت استراتژی در حال حرکت رو به جلو است.

در پایان بازی و ماهی گسترش با تشکر از تمام شکارچیان ارائه گوزن سر برای تست و همچنین برای همکاری در آژانس دریافت کرده است از گوشت قالبهای taxidermists و سایت های دیگر تسهیل سایت قطره و مجموعه است. این درک از اهمیت آزمایش و نظارت است که اجازه می دهد تا دانشمندان و حیات وحش مدیران به جمع آوری بهترین اطلاعات در دسترس برای کمک به جلوگیری از گسترش بیشتر.

Leier است توسعه زیست شناس برای North Dakota Game and Fish بخش. او را در رسیدن به [email protected]

Doug Leier

داگ Leier

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>