داکوتای شمالی در خارج از منزل/ داگ Leier: آینده از گله گوسفند نوعی گوسفند کوهی امریکایی در جنوب بدلندز باقی مانده در برزخ

این که چگونه از ویرایشگر ران ویلسون توصیف وضعیت در یک مقاله ویژگی در فوریه سال 2020 موضوع از دولت Game and Fish وزارت magazine, North Dakota در خارج از منزل.

کسانی که bighorns حدود 20 نفر از آنها را که پرسه زدن در زمین ناهموار جنوب بزرگراه میان ایالتی 94 شده اند این موضوع بسیاری از بحث ها از پاییز گذشته. در مشورتی جلسات هیئت مدیره با شروع در اواخر ماه نوامبر بازی و ماهی مدیران مورد بحث و بررسی امکان از بین بردن جنوبی بدلندز bighorns و در آوردن تمام حیوانات جدید.

در یک نقطه bighorn جمعیت در جنوب بزرگراه میان ایالتی به احتمال زیاد در صدر 100 اما از اواخر 1990s چهار جداگانه جمعیت بودند نابود بیماری است. دو نفر از کسانی که در جمعیت و یا گروههای درگذشت کردن به طور کامل.

برت Wiedmann بازی و ماهی بخش بازی بزرگ زیست شناس گفت که بیماری یکی از نگران کننده ترین موانع برای bighorns.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“در سال 1997 وجود دارد پنومونی مرگ-خاموش و جمعیت کاهش یافته و به حدود 20 حیوانات که در آن زمان” Wiedmann گفت.

مشخص شد حیوانات وحشی بودند آلوده به مايکوپلاسما ovipneumonae. این باکتری است که منجر به مرگ bighorns شایع است در سالم داخلی و گوسفند و بز.

“ما فقط نگه داشته شدن این پالس پنومونی و بسیار پایین بره استخدام” Wiedmann گفت.

چه بازی بزرگ زیست شناسان در طول زمان آموخته است که مايکوپلاسما نمی تواند زنده ماندن بدون میزبان. درک که معرفی حیوانات سالم به جمعیت پنومونی بازماندگان بیهوده است هنگامی که در تلاش برای بازسازی گله.

به یک سالم و در نهایت رشد گوسفند نوعی گوسفند کوهی امریکایی جمعیت در جنوب بزرگراه میان ایالتی Wiedmann گفت: همه موجود bighorns اول باید برداشته شود از چشم انداز.

بازی و ماهی در نظر گرفته شده بود که روند آغاز شده در اوایل پاییز امسال با ارائه مجوز شکار که اجازه گرفتن از قوچ و میش. “ما می خواهیم شکارچیان به گزینه اول در برداشت میش جمعیت” Wiedmann گفت. “آنچه مهم است این است که ما همه آنها را دریافت کنید و آن را روی حیله و تزویر چیز است.”

اما بازی و ماهی است در حال حاضر قرار داده و این برنامه را بر روی نگه دارید به عنوان یک نظرسنجی در این زمستان پیدا داخلی گوسفند است که می تواند ایجاد خطر آلوده کردن هر bighorns آورده در ظرف نسبتا فاصله نزدیک از یک برنامه ریزی انتشار سایت.

“ما تا به حال برای قرار دادن ترمز در حذف تلاش گفت:” جب ویلیامز بازی و ماهی حیات وحش رئیس بخش. “ما خواهد بود به آن را برخی از زمان اضافی را امتحان کنید و آمد تا با گزینه های بنابراین ما احساس راحتی و مسئول در آوردن سالم گوسفند نوعی گوسفند کوهی امریکایی از مونتانا است.”

Wiedmann گفت: گوسفند نوعی گوسفند کوهی امریکایی جمعیت در شمال بزرگراه میان ایالتی که شامل حدود 30 حیوانات در شمال واحد تئودور روزولت پارک ملی می ایستد و در حدود 330.

“این یک امکان واقعی است که ما می تواند در نهایت باید 500 گوسفند نوعی گوسفند کوهی امریکایی در شمال بدلندز که در آن وجود دارد خیلی بیشتر زیستگاه مناسب از پایین جنوب” Wiedmann گفت. “و شما می دانید ما می تواند بسیار خوشحال اگر ما در نهایت تا به حال 75 bighorns جنوب بزرگراه بین ایالتی.”

Leier است توسعه زیست شناس برای داکوتای شمالی بازی ها و ماهی های ترکدر قبال. او را در رسیدن به d[email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>