داکوتای شمالی تولید کنندگان نفت’ جریان وجوه نقد می تواند افت 50-60 ٪ با توجه به قیمت جنگ coronavirus

قیمت جنگ همزمان با تیز سریع شیرجه رفتن در تقاضای جهانی نفت ناشی از گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس که باعث سفر و فعالیت های اقتصادی به افت قابل توجهی به مردم در سراسر جهان گفت: برای منزوی کردن برای جلوگیری از گسترش این بیماری مسری.

“این فقط غیر ممکن است برای پیش بینی در این مرحله چه مدت این جنگ قیمت است که برای رفتن بر روی” لین هلمز مدیر داکوتای شمالی وزارت منابع معدنی گفت: در جلسه ماهانه خود را در تولید نفت و چشم انداز در روز سه شنبه 17 مارس است.

انتظار می رود کاهش تولید خواهد شد تاثیر بر درآمدهای نفتی برای ایالت داکوتای شمالی — که مشتق شده بیش از نیمی از درآمد خود را از نفت در رکود است که می تواند از یک تا 2 1/2 سال, او گفت:.

در ماه ژانویه روزانه به طور متوسط تولید نفت خام شد 1.4 میلیون بشکه در روز است. گاز طبیعی نیز کاهش 1.5%. این کاهش تولید این فعال گاز گرفتن به لبه تا 85% بسته شدن در دولت 88% هدف است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت در روز سه شنبه بسته در $28.62 در هر بشکه پایین 6.5% از روز قبل و به احتمال زیاد یک سطح پایین تر از شکستن حتی نقطه برای همه اما اکثر تولیدی چاه در هسته Bakken سازند.

به عنوان یک نتیجه هلمز گفت: تولید کنندگان را جلو و عقب در بسیاری از فعالیت ها از جمله حفاری و اگر رکود ادامه یابد حتی ممکن است تعطیل حاشیه چاه که نیاز به قیمت های بالاتر به کار سودآوری است.

“ما احتمالا در یا بسیار نزدیک به پایین” هلمز گفت: با اشاره به کاهش قیمت نفت.

این ناگهانی افت قیمت ها یادآور سقوط قیمت در سال 2015 که باعث شد دولت به اعمال تند کاهش بودجه هلمز گفت. آن را خیلی زود به پیش بینی تاثیر بر درآمد دولت; دولت در امور اقتصادی مشاور توصیه می کند انتظار چهار تا شش هفته برای “گرد و غبار به حل و فصل” قبل از تجدید نظر درآمد پیش بینی هلمز گفت.

“این قیمت را به وضوح بسیار کمتر از پیش بینی درآمد” او گفت:, و اضافه کرد که قیمت حدود 20 دلار در هر بشکه پیش بینی کمتر استفاده می شود برای تنظیم بودجه جاری دولت. “فکر می کنم وجود دارد رفتن به باید تنظیمات” اما مقامات نیاز به زمان بیشتری برای ارزیابی به صورت دقیق پیش بینی و تجدید نظر.

این تعداد دکل نفت پچ در حال حاضر در 56 می تواند رها کردن به نیمی از بیش از سه ماه آینده و یا پس هلمز گفت.

“این خبر خوبی در همه,” او گفت:. “شما در حال حاضر می توانید شروع به آن را ببینید در ژانویه ارقام است.” تکمیل چاه سقوط از 88 در دسامبر به 70 در ماه ژانویه در حالی که غیر فعال چاه شروع به پریدن کرد از 1,920 در ماه دسامبر به 2,607 در ماه ژانویه است.

داکوتای شمالی, صنعتی, کمیسیون, که نظارت بر نفت و گاز را باید به در نظر گرفتن کاهش مقررات است که می تواند به طور موقت به خوبی خاموش شدن ناگهانی تبدیل به رها چاه هلمز گفت.

او گفت: بسیاری از اپراتورها در نفت پچ باید پوشش را قادر می سازد آنها را به قفل در قیمت حدود 50 دلار به 55 دلار در هر بشکه برای بقیه از این سال است. “که به کمک کوسن های ما از طریق این سال,” او گفت:.

هنوز استخدام مربوط به بسیاری از نفت و گاز فعالیت منجمد هلمز گفت. “همه ارائه می دهد کار کردن روی میز است.” حفاری و تکمیل چاه به شدت سقوط خواهد کرد اما فعالیت های دیگر از جمله پردازش گاز و خط لوله ساخت و ساز باید ادامه یابد و احتمالا کمی افزایش می یابد, او گفت:.

“ما قصد داریم نگاهی به 50 یا 60 درصد انقباض” در تولید نفت’ جریان نقدی هلمز گفت. که بلندی بحران نقدی دلیل است که اپراتورها در حال کاهش هزینه ها از جمله استخدام های جدید, او گفت:.

با وجود کاهش هلمز views آن را به عنوان “بسیار بسیار بعید است” که داکوتای شمالی تولید روزانه خواهد سقوط به زیر 1 میلیون بشکه.

تاثیر سقوط قیمت به احتمال زیاد خواهد رسید حوضه پرمین در تگزاس بیشتر به شدت از Bakken سازند چرا که بیشتر نفت از پرمين صادر شده است. “کسانی که در حال رفتن به آسیب پذیر ترین بشکه,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>