داکوتای شمالی مادری که به وسیلهی coronavirus evacuees می گوید 1997 سیل در ابتدا او را برای امداد رسانی

این Mayville, N. D. بومی یکی از پزشکان که برای مراقبت قرنطینه آمریکایی’ نیازهای پزشکی در پایگاه نیروی هوایی تراویس در ایالت کالیفرنیا ،

او با این نسخهها کار در درجه اول به عنوان پزشک اورژانس در شهرهای دوقلو. اما وقتی اعتصاب فاجعه در آمریکا یا خارج از کشور او گاهی اوقات با اعزام فدرال فاجعه کمک های پزشکی تیم, مانند یکی که ارائه کمک های پزشکی به آمریکا evacuees از چین که گرفته شد به تراویس AFB.

تمام آسمان بودند در نهایت منتشر شد بدون مسائل عمده پس از 14 روز در قرنطینه با توجه به Lyng که گفت برخی از به یاد ماندنی ترین جنبه های اعزام شد شخصی از داستان های به اشتراک گذاشته شده توسط آسمان.

Lyng گفت: یکی از چیزهایی که بسیاری از evacuees صحبت در مورد نگرانی آنها احساس کردند در حالی که در ووهان کانون مداوم شیوع کروناویروس جدید شناخته شده به عنوان COVID-19 که مخفف coronavirus بیماری 2019 است و ناشی از یک ویروس به نام SARS-CoV-2.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“مردم بسیار نگران بودن قادر به خارج شدن از کشور چین, نظر وجود دارد بسیاری از محدودیت های مسافرتی داخل کشور” Lyng گفت.

Evacuees در بازه زمانی از افرادی که در چین برای کسب و کار و یا برای آموزش به کسانی که در آنجا بودند در تعطیلات و یا بازدید از فرزندان که در چین با توجه به Lyng که تاکید کرد که evacuees او و هم تیمی های خود مراقبت نمی شد قرنطینه چرا که آنها بیمار بودند.

آنها وجود دارد گفت: به تماشای از نزدیک در مورد آنها بیمار شد.

“هیچ کس به نمایش گذاشته علائم در حالی که تیم من نوشته شده بود وجود دارد” Lyng گفت.

North Dakota native and emergency doctor John Lyng was a member of a disaster medical assistance team that deployed to a California Air Force base to aid U.S. citizens evacuated from China and quarantined for 14 days in the wake of the coronavirus outbreak. Lyng said the note written in chalk on the sidewalk was a thank you from evacuees. Special to The Forum

داکوتای شمالی بومی و دکتر اورژانس جان Lyng شد یک عضو از یک فاجعه کمک های پزشکی تیم که اعزام به کالیفرنیا پایگاه نیروی هوایی برای کمک به شهروندان ایالات متحده تخلیه شده از چین و قرنطینه به مدت 14 روز در پی شیوع کروناویروس. Lyng گفت: توجه داشته باشید نوشته شده در گچ در پیاده رو بود با تشکر از شما از آسمان. ویژه به فروم

تا به حال یک مهاجر توسعه علائم Lyng گفت: آنها شناسایی شده اند یا دو بار در روز اجباری غربالگری انجام شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری کارکنان و یا آنها را خود گزارش علائم خود را.

او اضافه کرد که اگر کسی شد علامت دار شده اند بیشتر جدا شده و با توجه به مراقبت های پزشکی جدا از دیگر قرنطینه evacuees.

“من فکر می کنم بسیاری از مردم به اشتباه و یا اشتباه و بر این باورند که مردم قرنطینه چرا که آنها در حال حاضر بیمار بودند. که تمایز مهم بین قرنطینه در مقابل انزوا” گفت: Lyng که فاجعه کمک های پزشکی تیم عمل زیر چتر وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

مانند استقرار گارد

استقرار فاجعه کمک های پزشکی تیم ها هستند شبیه به استقرار گارد ملی واحد با توجه به Lyng که گفت: پزشکان و دیگر کارکنان بهداشتی به طور موقت ترک شغل معمولی برای تبدیل شدن به کارمندان فدرال برای زمان قبل از بازگشت به کار طبیعی خود را پس از یک ماموریت به پایان رسیده است.

Lyng اولین اعزام به شهر نیویورک در سال 2012 در پی طوفان سندی.

او حدود 18 روز خدمت در یک تیم است که ارائه پشتیبانی برای یک پناهگاه طوفان.

دانشگاه داکوتای شمالی دانشکده پزشکی فارغ التحصیل گفت: وقتی که می آید به فاجعه پاسخ کار او “رو غسل تعمید در سیلاب از سال 1997.” Lyng یک دبیرستان در Mayville و داوطلب برای کمک کردن در Mayville کالج ایالتی پس از آن تخلیه مرکز برای ساکنان چنگال بزرگ فرار از سیل رودخانه سرخ.

Lyng گفت: حدود یک ساعت قبل از senior prom بود که او مصرف می آیند تا بامی یک خاکریز در Mayville و بارگذاری آنها بر روی یک کامیون که آنها را به چنگال بزرگ.

“بسیار سخت روش’

پس Lyng بازگشت به مینه سوتا اخیر خود پس از اعزام به کالیفرنیا, داستان نیویورک تایمز گزارش داد بر خلاف کاران شکایت ادعا کرد که ایالات متحده سلامت کارگران که در پاسخ به کروناویروس قرنطینه در پایگاه نیروی هوایی تراویس فاقد امکانات مناسب برای آموزش پزشکی و یا دنده محافظ و اجازه داده شد برای رفتن به جمعیت عمومی است.

Lyng گفت این است که درک خود را از این گزارش در مورد یک تیم از یک آژانس فدرال ارائه شده است که کار اجتماعی و مدیریت مورد حمایت evacuees.

“آنها در همان قرنطینه سایت اما نقش خود را نه پزشکی مانند ما بود” Lyng گفت:, و اضافه کرد که او شخصا آگاه بود از هر گونه نگرانی های ایمنی در مورد آسمان و فدرال تیم که به آنها کمک کرد.

“برای تمام تعاملات ما با repatriates ما به دنبال بسیار سخت روش از نظر حفاظت شخصی تجهیزات مطمئن شوید که به عنوان پاسخ ما نبودند گرفتن در معرض و یا به طور بالقوه آوردن چیزی به جوامع ما” Lyng گفت: با اشاره به این تیم خدمت کرده ،

A young child receives attention from health workers during a quarantine stay at Travis Air Force Base in California in February. Photo courtesy of U.S. Health and Human Services / Special to The Forum

یک کودک خردسال دریافت توجه از سلامت کارگران در طول یک قرنطینه اقامت در پایگاه نیروی هوایی تراویس در ایالت کالیفرنیا در ماه فوریه است. عکس حسن نیت ارائه میدهد از ایالات متحده بهداشت و خدمات انسانی / ویژه به فروم

او گفت که او و دیگران در تیم خود را به شدت تحت آموزش های تخصصی در عفونت قرنطینه و جداسازی روش که شامل آموزش در biocontainment واحد در دانشگاه نبراسکا یک مرکز است که در گذشته برای مراقبت شهروندان آمریکایی پزشکی تخلیه از آفریقا به ویروس ابولا.

Lyng گفت: به دلیل خدمت در فاجعه کمک های پزشکی تیم های مردم به دور از خانواده خود او و هم تیمی های خود تکیه می کنند و در جوامع خود را برای کمک به پوشش برای آنها در حالی که آنها دور است.

“ما قدردانی از همه حمایت های محلی مردم ارائه برای خانواده های ما در حالی که ما رفته بود,” او گفت:.

Lyng گفت: منابع در دسترس برای افراد علاقه مند به پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس و چگونه برای محافظت از خود را از قرار گرفتن در معرض از جمله CDC سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>