JAMESTOWN, N. D. — هر چه سیل شرایط آب و هوایی را در این بهار داکوتای شمالی گارد ملی آماده خواهد شد با توجه به Brig. ژنرال لئو رایان فرمانده زمین از عناصر گارد.

“این است که بخشی از ما در حال آماده” او با اشاره به “تمرین از مفهوم” ورزش برگزار شد در جیمز تاون مدنی مرکز در روز پنج شنبه, فوریه. 13. “این در مورد زنجیره ای از فرمان و به دنبال چه دارایی می تواند لازم است اگر ما خواسته در سیل وضعیت است.”

یک تمرین از مفهوم ورزش استفاده می شود به منظور توسعه و بهبود پاسخ برنامه ها و حفظ آمادگی برای هر وضعیت با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط گارد ملی به رسانه ها.

ورزش گرد هم آورده حدود 50 سرباز و خلبان از اکثر واحد است که ممکن است خواسته شود در سیل وضعیت. ورزش برگزار شد در جیمز تاون به دلیل موقعیت مرکزی آن در دولت و نه به دلیل خاصی سیل تهدید گفت: سرهنگ نی نی Schauer, مدیر پشتیبانی نظامی برای محافظت از.

“ما در حال راه رفتن را از طریق آنچه که جوامع نیاز خواهد بود,” او گفت:. “ما می خواهیم به مطمئن شوید که ما باید واحد و پرسنل آماده به پاسخ می دهند.”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

به عنوان یک کمک آموزشی 30-پا گسترده ای نقشه داکوتای شمالی ضبط شد به طبقه در یکی از اتاق ملاقات در مرکز مدنی. این نقشه شامل رودخانه سرخ و جیمز حوضه رودخانه و رودخانه میسوری سیستم. واحد های مختلف از گارد اختصاص داده شده برای پاسخگویی به مشکلات در هر حوضه.

رایان گفت: در برخی موارد افراد ممکن است خواسته شود برای پاسخ به برخی درخواست ها از جوامع است. برای بزرگتر درخواست کل واحد ممکن است بسیج. گارد پرسنل باید درخواست شده توسط جامعه محلی رهبران و خدمت در حمایت از جامعه برای حفاظت از مردم و اموال رایان گفت. وجود دارد 4,000 اعضای گارد در داکوتای شمالی.

“این است که یک مقیاس پاسخ او گفت:” با اشاره به این واقعیت است که این گارد دارای یک تنوع از سطح پاسخ. “ما می توانیم پشتیبانی از این عملیات با عنوان بسیاری از سربازان و سربازان به عنوان لازم است.”

بخشی از ورزش شامل هوش افسران ایجاد امکان سیل حالات با دیگر افسران گارد سپس در حال توسعه برنامه ای برای پاسخ.

“ما در حال تلاش برای ارزیابی برای همه شرایط” رایان گفت. “اگر شرایط رشد خارج از ظرفیت ما ما می توانید تماس بگیرید و در کشورهای دیگر برای کمک.”

رایان گفت: داکوتای شمالی گارد ملی است برخورد با سیل در گذشته است. به تازگی به عنوان بهار 2019 آن ارائه کمک به Cass County, با پشتیبانی در Stutsman شهرستان در سال 2019 و 2020.

“بنابراین بسیاری از مردم ما از طریق این بوده است قبل از” او گفت:. “ما همچنین می دانیم همه چیز تغییر کند و جوامع را تغییر دهید. این همان نخواهد بود سیل مبارزه با ما شده است در گذشته.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su