داکوتای شمالی ممکن است ورود به شیب روند صعودی برای coronavirus موارد اما فرماندار می گوید پیش بینی را سخت

داکوتای شمالی, وزارت بهداشت, گزارش 46 موارد مثبت برای روز پنج شنبه در این دسته با توجه به اعداد گزارش شده جمعه, مارس 17. شمارش شکست رکورد در چهار شنبه, مارس 15 که شد 28. آن را نیز تولید شده بزرگترین بعد-در طول روز با افزایش 18 تا از رکورد قبلی از 14 گزارش روز شنبه, مارس 14.

در آن روز مورد تعداد افزایش از 10 روز دوشنبه تا 24 روز سه شنبه.

تا کنون وزارت امور خارجه تایید کرده 439 مورد از پنج شنبه. با مجموع 12,342 تست های انجام شده از مارس 11, اولین روز مثبت مورد تایید شد در داکوتای شمالی دولت مثبت مورد نرخ در حدود 3.5 درصد.

هنوز سه تا از گذشته به طور متوسط روزانه شده اند حدود 7% و 14 روز نورد متوسط همچنان به افزایش بورگوم گفت. Thurday دسته ای شامل 638 آزمون معنی مثبت مورد رای برای آن تنظیم شد 7.2%.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

داشتن یک کاهش نورد متوسط و یا کاهش تعداد موارد یکی از معیارهای مورد نیاز در دستورالعمل های فدرال برای چه بوده است به نام “هوشمند راه اندازی مجدد” بورگوم گفت. داکوتای شمالی خواهد شد استفاده از این دستورالعمل ها و داده ها هنگامی که تصمیم گیری زمانی که آن را مناسب است به رول دستور اجرایی است که محدود کردن کسب و کار دهانه, او گفت:.

او همچنین گفت که عمل روی داده و نه مهلت در یک تقویم است.

“Coronavirus هیچ آگاهی از تقویم است که ما با استفاده از” او گفت:.

دولت در یک نقطه در منحنی که در آن پیش بینی اعداد, به خصوص اوج می تواند سخت رژیم صهیونیستی است. داگ بورگوم گفت.

“کسانی که در حال حرکت به اهداف” بورگوم گفت: به همین دلیل است که او کاهش یافته است می گویند زمانی که او فکر می کردم اوج و پایان همه گیر می تواند به داکوتای شمالی.

رژیم صهیونیستی. داگ بورگوم قبلا این هفته گفت: او پیش بینی منحنی می تواند صعود به عنوان او اعلام محدودیت های کسب و کار را ادامه داد تا پایان ماه آوریل است. او نگران اوج می آیند در ماه ژوئن.

“اگر شما در حال رفتن به یک اوج, من می خواهم به جای آن در حال حاضر,” او گفت:, و اضافه کرد مردم مطابق با اجرایی سفارشات و توصیه.

هر روز در بخش بهداشت و درمان منتشر شده قبلی روز شماره. از روز شنبه وجود دارد 258 فعال موارد 16 نفر در حال حاضر در بیمارستان بستری و نه مرگ. هیچ تلفات گزارش شده در پنجشنبه اعداد.

دولت گفت: 172 نفر بهبود یافته اند از ویروس.

با توجه به وزارت بهداشت و درمان, زیر شهرستانهای گزارش موارد مثبت:

  • بیست و نه در کاس
  • سه در Burleigh

  • نه در گرند فرک
  • دو در دان

  • در Richland استارک و ویلیامز

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک. اگر این پوشش برای شما مهم است, لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با کلیک کردن بر روی دکمه اشتراک در گوشه سمت راست بالا از صفحه خانگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>