داکوتای شمالی مرد باید پرداخت $108,000 برای کشتن 6 عقاب با محدود آفت کش

فلاشر, N. D. — یک فلاشر, مرد دستور داده شده است به پرداخت $108,000 باعث مرگ شش عقاب طاس در بوفالو در مرتع پرورش احشام در نزدیکی ایستاده سنگ هند رزرو در داکوتای جنوبی توسط misapplying محدود-استفاده از آفت کش ها.

دیوید آلن مایر, 58, جریمه شد $50,000 و دستور به پرداخت $9,800 هر عقاب در جبران و یا $58,000.

این حادثه قدمت چهار سال به ماه مارس و آوریل سال 2016 زمانی که داکوتای جنوبی ایالات متحده دادستان Ron پارسونز در آزادی گفت: در این هفته که مایر به حال تحت نظارت استفاده نادرست از 39,000 پوند Rozol prairie dog طعمه — محدود-استفاده از آفت کش ها در بیش از 5,400 هکتار از او مایر بوفالو در مرتع پرورش احشام.

بیش از ده نفر از کارگران گرفتند و تایید آنها قرار بود برای قرار دادن سم در prairie dog سوراخ, اما به دلیل مقدار زیادی از آفت کش ها و زمین به پوشش آنها درهم و برهم پارسونز گفت.

طی یک بررسی شش عقاب طاس کشف شد و به تایید فوت کرده اند به عنوان یک نتیجه از سم. یک آژانس حفاظت از محیط زیست پاسخ تیم تا به حال به نام در به نظارت بر پاکسازی مایر در مرتع پرورش احشام زمین.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“متهم قرار داده و سلامت کارگران و حیات وحش در معرض خطر به طور غیر قانونی به دست آوردن و استفاده از محدود-استفاده از آفت کش” گفت: Lance Ehrig یک اقدام نماینده ویژه مسئول در سازمان حفاظت محیط زیست را در منطقه دنور در انتشار.

“این مورد به عنوان یک استارک یادآوری است که محدود-استفاده از آفت کش ها باید اعمال شود توسط پرسنل خبره و به عنوان در نظر گرفته شده” Ehrig گفت. “کسانی که دور زدن و نادیده گرفتن قوانین حفاظت از بهداشت عمومی و حیات وحش پاسخگو خواهد بود که توسط سازمان حفاظت محیط زیست و اجرای قانون ما همکاران.”

خدمات شیلات و حیات وحش رسمی ادوارد فضل اضافه شده است که غیر قانونی و مسمومیت می تواند “تاثیر قابل توجهی” در جمعیت عقاب طاس.

مایر متهم و مجرم این ژانویه گذشته به اتهام غیر قانونی گرفتن از عقاب طاس غیر قانونی گرفتن از پرندگان مهاجر و استفاده غیر قانونی از محدود استفاده از آفت کش ها. پرشن گفت که او محکوم شد در اوایل این ماه توسط قاضی فدرال قاضی ویلیام Gerdes در آبردین.

تحقیقات انجام شده توسط سازمان حفاظت محیط زیست فدرال حیات وحش سازمان. ایستاده راک سو قبیله بازی و ماهی بخش و داکوتای شمالی وزارت کشاورزی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>