داکوتای شمالی برای اولین بار 2 نفر از جامعه گسترش coronavirus; 7 مجموع

یک زن در 30s و یک زن بین 10-19 هر دو از مورتون شهرستان قرارداد بسته اند این ویروس با وجود داشتن هیچ سابقه سفر و بدون تماس با هر کسی که تایید شده است به COVID-19. این بدان معنی است که آنها به احتمال زیاد آن را از کسی که با این بیماری در جامعه خود را که هنوز آزمایش شده است. این زن شده است در بیمارستان بستری است و در حال حاضر دوره نقاهت در خانه.

وزارت بهداشت در حال حاضر سعی کنید برای شناسایی و نظارت بر دیگران که آمد به تماس نزدیک با این دو نفر در حالی که آنها علامتی با توجه به انتشار اخبار.

مورتون شهرستان است که در جنوب مرکزی ایالت داکوتای شمالی است و در مورد 31,000 ساکنان بسیاری از آنها زندگی می کنند در یا در نزدیکی مندن.

اعلام موارد جدید به معنای دولت در حال حاضر دارای هفت تایید موارد این بیماری که باعث بهداشت جهانی بحران.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

پنج قبلی موارد عبارتند از:

  • دو بخش مردان شهرستان در 60s
  • یک Cass County زن در 20s
  • یک Burleigh شهرستان در 50s خود را
  • یک Burleigh شهرستان در 20s

چهار نفر اعلام کرد و همه از پنج نفر از افرادی که قراردادی به این بیماری بود و به تازگی از سفر به مناطق تحت تاثیر ویروس.

بورگوم اعلام کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه که دولت این است که به شدت توصیه اما الزامی نیست که سینما و سالن های ورزشی, رستوران ها, کافه ها و کسب و کارهای دیگر که جذب اعضای عمومی نزدیک در طول شیوع بیماری به بهبود “اجتماعی فاصله.” او گفت: توصیه لزوما به درخواست های تولیدی و یا دیگر کسب و کار است که تنها کارکنان در محل کار به دلیل آنها می توانند خود تحمیل قوانین سختگیرانه و غربالگری استانداردهای.

فرماندار گفت: دولت خواهد داد روزانه بالقوه اجباری برای تعطیلی کسب و کار در سراسر کشور. در حال حاضر آن باقی خواهد ماند تصمیم دولت های محلی و فردی کارفرمایان که آیا به کسب و کار.

چندین ایالت آمریکا با حجم بالا از موارد مانند نیویورک و کنتیکت و نیوجرسی را به اعمال حکومت و فرمان بسته شدن کافه ها و رستوران ها به جز برای بایگانی اطلاعات خدمات.

دولت سلامت افسر Mylynn steve sisko همچنین گفت: دولت در حال تجربه یک کمبود متخصص گوش پاک کن استفاده می شود به عنوان بخشی از coronavirus تست کیت. او گفت: دولت در حال کار بر روی تجدید نظر توصیه هایی برای کسانی که باید به گرفتن آزمایش به دلیل کمبود.

در ضمن داکوتای جنوبی مقامات چهارشنبه اعلام کرد که دولت به طور موقت متوقف تست با توجه به کمبود مواد مورد استفاده به عنوان بخشی از آزمایش شیمیایی روند. بورگوم گفت: دو کشور به دنبال به امکان معاملات سواب که داکوتای شمالی فاقد برای معرف و آنزیم ها که داکوتای جنوبی فاقد است.

دولت گزارش 362 آزمون برای این ویروس که از بعد از ظهر سه شنبه با 355 آینده منفی است. بخش دیگر در لیست انتظار آزمون بر روی وب سایت خود را به دلیل خصوصی ارائه دهندگان نیازی به دریافت مجوز برای ارسال تست به دولت lab.

هر دولت در حال حاضر حداقل یک مورد تایید شده بیماری و برخی از ایالات آمریکا مانند واشنگتن و نیویورک و کالیفرنیا که بیش از شناخته شده 500 مورد. مینه سوتا 77 مورد شناخته شده و داکوتای جنوبی اعلام کرده است 11 آزمون مثبت و یک مرگ.

بورگوم اعلام کرد پنج روز بسته شدن دولت 175 عمومی و خصوصی مدارس در روز شنبه در تلاش برای افزایش “اجتماعی فاصله” با محدود کردن شرایطی که در آن ویروس می تواند به راحتی گسترش بین مردم است. او گفت: دولت اعلام خواهد کرد بعد از ظهر پنجشنبه که آیا برای نگه داشتن مدارس بسته شده است.

صدها نفر از رویدادهای عمومی و جلسات در داکوتای شمالی از جمله دبیرستان دولتی مسابقات بسکتبال سیاسی حزب کنوانسیون و فارگو ماراتن لغو شده است و یا به تعویق افتاد برای جلوگیری از تجمع جرم در این بیماری همه گیر.

دولت ملی و مقامات بهداشت بارها و بارها گفت: مصرف این نوع اقدامات می تواند کمک به جلوگیری از شیوع ناگهانی COVID-19 که تحت الشعاع سیستم مراقبت های بهداشتی.

مردم می تواند کمک به محافظت از خود را از گسترش ویروس با پشتکار تمرین رفتارهای پیشگیرانه مانند اجتناب از جمعیت را پوشش سرفه و عطسه شستن دست و اغلب با آب و صابون و تمیز کردن معمولا لمس سطوح.

علائم COVID-19 در کسانی که در معرض می تواند شامل تب و سرفه و تنگی نفس. این علائم ممکن است به نظر می رسد به عنوان چند به عنوان دو روز یا تا زمانی که 14 روز پس از قرار گرفتن در معرض.

گزارش بیماری باید در محدوده زمانی معین از افراد مبتلا به علائم به مردم در حال تبدیل شدن به شدت بیمار و در حال مرگ. افرادی که فکر می کنم آنها ممکن است COVID-19 باید تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی برای اولین بار قبل از رفتن به درمانگاه مگر در موارد اضطراری.

افراد مسن و افراد با زمینه ای شرایط پزشکی مانند بیماری قلبی و دیابت و یا بیماری های ریوی هستند بیشتر در معرض خطر مبتلا به بیماری های جدی و یا مرگ ناشی از این بیماری با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

بورگوم گفت: ساکنان که به طور سنتی “داکوتای شمالی دشوار است” و کار را از طریق بیماری در کار در حال حاضر به “داکوتای شمالی هوشمند” و در خانه بمانند تا زمانی که بیمار است.

برای سوالات مربوط به COVID-19 عمومی می تواند سلامت وزارت تدریس خصوصی در 866-207-2880 از 7 صبح تا 10 p. m. افرادی که نیاز به مشاوره پزشکی باید از تماس با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>