داکوتای شمالی دارای یک نرخ بالاتر از coronavirus موارد از مینه سوتا است. می کند که ما میآموزد که هر چیزی ؟

با 173 موارد مثبت COVID-19 در داکوتای شمالی و 5,798 مردم تست شده دولت به میزان 2.3 موارد مثبت برای هر 10000 نفر.

مینه سوتا که دارای 789 موارد مثبت با 24,227 افراد آزمایش شده به میزان 1.4 موارد مثبت هر 10 ، 000 ساکنان.

دبورا سفید و استاد علوم اجتماعی آمار در مینه سوتا دانشگاه ایالتی مورهد متوجه این اختلاف و به تازگی نوشته شده در مورد آن در Facebook. این ارقام نشان می دهد که داکوتای شمالی عفونت رای از COVID-19 بالاتر از مینه سوتا که دارای جمعیت متراکم تر. شایان ذکر است که داکوتای شمالی یکی از معدود کشورهایی است که با صدور اقامت در خانه سفارش و یا بسته غیر ضروری کسب و کار در پاسخ به این بیماری همه گیر.

“من فقط در خانه و خرد اعداد. یک چیز بزرگ حتی زمانی که من در نگاه کردن به آن وجود داده های ما ندارد و ما نمی دانیم که مانند ما نمی دانیم که چگونه بسیاری از مردم آن را دریافت یک آزمون” سفید گفت.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

او بعدها در مقایسه Cass County, N. D., and Clay County, Minn. در بر داشت و حتی بیشتر نگران کننده شماره.

“این یک اپل به اپل مقایسه” سفید گفت. در یک Facebook پست او افزود: “ما دو جامعه به طور یکسان در بسیاری جهات و به اشتراک گذاری دسترسی به آزمایش و مراقبت های پزشکی. وجود دارد دو تفاوت مهم: 1. Clay County شروع به قیمومیت اجتماعی فاصله دیر و 2. Cass County تر است پرجمعیت.”

سفید, که همچنین یک شهرستان مورهد councilwoman گفت که او در بر داشت تجزیه و تحلیل آماری “نامطلوب.” او را به صحبت کردن در یک ظرفیت رسمی اما نگران است که او را همسایه ایالت داکوتای شمالی نیست با در نظر گرفتن همه گیر به طور جدی به اندازه کافی.

خشت شهرستان با جمعیت 64,222 هشت تایید موارد COVID-19 که به معنی 1.2 هر 10 ، 000 ساکنان آلوده شده اند. بیشتر پرجمعیت Cass County با برآورد 181,293 مردم است 46 موارد تایید شده تا کنون است که به معنی 2.5 هر 10 ، 000 ساکنان آلوده شده اند.

اگر چه این اعداد نیست اشتباه تفاوت لزوما به این معنا نیست که اهالی داکوتای شمالی در معرض خطر بیشتری نسبت Minnesotans گفت: دکتر پل کارسون یک NDSU استاد و مدیر پیشگیری از عفونت و کنترل در سنفورد سلامت در فارگو.

“ما بروز منحنی ساده و زیبا که که در بسیاری از این کشور دو برابر هر دو به پنج روز” کارسون گفت. “و ما تست شده جامعه ما به میزان 6/1,000, مینه سوتا که در آن تنها آزمایش 3.7/1000 از جمعیت آنها بسیار کمتر از ما بنابراین ما می توانیم واقعا نمی توان با قطعیت گفت آنچه در جریان است با بیماری همه گیر.”

اگر یک چهارم شخص می میرد از این بیماری همه گیر در داکوتای شمالی داده خواهد شد اریب “به طور چشمگیری” با توجه به این مقدار کاهش جمعیت در دولت کارسون گفت.

“آنچه که من خوشحال هستم در مورد فشار تهاجمی که (داکوتای شمالی وزارت بهداشت) انجام شده است برای افزایش تست ما ظرفیت و ما در یک مکان بسیار بهتر است که از بقیه کشور” کارسون گفت.

رژیم صهیونیستی. تیم Walz دستور Minnesotans به ماندن در خانه از 25 مارس تا آوریل 10 که به طور موثر تعطیل دولت است.

طی یک کنفرانس خبری در روز چهار شنبه, آوریل 1 داکوتای شمالی رژیم صهیونیستی است. داگ بورگوم خطاب به این موضوع از یک مادر اقامت در خانه سفارش کرد و گفت چنین رهنمود است و نه خارج از قلمرو امکانات. روز پنج شنبه در بورگوم اضافه شده است که او دریافت تماس است که چون او نه دستور ایالت خاموش شدن او با قرار دادن کشورهای همسایه در معرض خطر است.

“اما ما در میان بهترین — به این معنی که ما یک درصد کم مثبت آزمون” بورگوم گفت. “ما در حال انجام یک کار بهتر در تست …. ما به اتمام 5.9 آزمون ازای هر 1000 نفر جمعیت است. ما در 10 صفحه و با برنامه های ما رو در محل ما می خواهید به ماندن در 10 صفحه. موفقیت بستگی به کند کردن روند گسترش ویروس.”

بورگوم دوباره تشویق مردم در شهرستان که در آن coronavirus شده است تشخیص داده و در عین حال به رعایت مقررات بیش از 10 نفر در یک گروه. “حتی در جوامع ما که در آن شما فکر نمی کنم آن را به شما رسیده و در عین حال لطفا قانون مانند آن را در حال حاضر وجود دارد,” او گفت:.

مایک Nowatzki سخنگوی بورگوم دفتر گفت: در مقایسه با دولت اعداد مثبت آزمون سرانه مفید نیست شاخص اگر یک دولت انجام داده است به مراتب بیشتر تست سرانه از سوی دیگر است. داکوتای شمالی آزمایش کرده است 76.1 از 10 ، 000 نفر در حالی که در ایالت مینه سوتا را آزمایش کرده است 42.5 در هر 10000 نفر یک فروم تجزیه و تحلیل یافت.

اما سفید می پرسد یک سوال متفاوت.

“داکوتای شمالی بود و در 10 صفحه برای تست اما من تعجب می کنم اگر که حاضر نیست یک احساس امنیت کاذب و گفت که” ما در بالا از آن به خصوص پس از مینه سوتا است که به مراتب پشت سر داکوتای شمالی, زمانی که من در آن نگاه کرد. این است که آنها در حال که بسیار تهاجمی تر در تست در داکوتای شمالی تر از ما هستند در مینه سوتا” سفید گفت.

“من اصلا تصور این را به عنوان مرکزی پارک و بیمارستان و راه اندازی در فارگو, پارک, اما من می دانم که آن را نمی خواهد که برای ما ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به غرق. مردم نیاز به این مطلب جدی است.”

فارگو شهردار Tim Mahoney توافق کردند که مردم مصرف نمی اجتماعی فاصله به طور جدی به اندازه کافی. تلفن همراه ردیابی داده ها نشان می دهد Minnesotans درجه بسیار بالاتر از اهالی داکوتای شمالی در ماندن در خانه, او گفت:.

“ما نیاز به گام تا بازی ما چون فکر نمی کنم که مردم در حال گوش دادن به عنوان به خوبی به عنوان آنها باید” Mahoney گفت.

فروم خبرنگار مارس Baumgarten کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>