داکوتای شمالی بازی و ماهی بخش به livestream بهار مشورتی جلسات هیئت مدیره

داکوتای شمالی بازی و ماهی بخش برگزار خواهد شد آن بهار دور از هیئت مشاوران در جلسات عمومی حاضر در این سال به دلیل جاری COVID-19 coronavirus بیماری همه گیر.

بازی و ماهی است که موظف به برگزاری جلسات دو بار در سال در هر یک از دولت هشت هیئت مشاوران مناطق. جلسات ارائه یک فرصت برای بخش کارکنان را به شکارچیان و دیگر در خارج از منزل علاقه مندان به سرعت در بازی و ماهی مسائل و ورزشکاران برای رسیدگی به هر گونه نگرانی که ممکن است داشته باشد.

منطقه 1, 2, 7 و 8که تقریبا نیمه غربی کشور را در ترکیب خود نشست روز دوشنبه 27 آوریل ، منطقه 3, 4, 5 و 6 در بخش شرقی دولت را به دنبال خواهد داشت در روز شنبه, مارس 28. هر دو جلسات شروع خواهد شد در 7 p. m. CDT و نتیجه گیری در مورد 10 p. m.

این جلسات آغاز خواهد شد با گروه ارائه و پس از پرسش و پاسخ با انتخاب کارکنان از جمله مدیر تری Steinwand معاون اسکات پترسون, شیلات رئیس گرگ قدرت و حیات وحش رئیس جب ویلیامز.

علاقه مندان در فضای باز می تواند در این livestream رویداد با مراجعه به این بازی ماهی و وب سایت gf.nd.gov. سوالات را می توان از طریق چت زنده در طول این رویداد و یا مشاهده می شود می تواند در پیشبرد در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>