داکوتای شمالی, جنگل, سرویس هشدار از آتش سوزی خطرات

اوبری Davis, اطلاعات عمومی افسر با داکوتای شمالی خدمات آتش است اصرار ساکنان باشیم که هر برگ و یا باقی مانده سوزاندن می تواند منجر به هزینه خسارت.

“بسیاری از ما انسان ایجاد می شود آتش سوزی در واقع از مراقبت از چمن و از مردم سوزاندن بقایای,” دیویس گفت:. “یکی از چیزهایی که من در تلاش برای به دست آوردن مردم به دانستن این است که چمن به معنای توده یونجه یا کاه چمن نه علف خشک. اگر یک فرد بود به زنی چمن خود را در ظهر و اعتصاب یک سنگ آن تیغه فلزی می تواند باعث جرقه و است که می تواند باعث آتش سوزی و آنها در حال حاضر. ما در حال حاضر در برخی از آتش سوزی در دولت شده اند که ناشی از چمن زنی.”

آتش است که به دقت نظارت و همچنین رانندگان کشیدن قایق به دریاچه با زنجیر همچنین می توانید جرقه های آتش سوزی.

“در سال 2017, ما تا به حال واقعا بد آتش در سال است اما به دلیل خشکسالی شدید و شرایط فقط وحشتناک,” دیویس گفت:. “اما در چند سال گذشته بوده ایم واقعا خوش شانس در نظر چگونه بسیاری از آتش سوزی داشته ایم چرا که ما تا به حال واقعا خوب سبز ، ما تا به حال بسیاری از آسمانی در سال گذشته پس از چند سال گذشته شده است بسیار آرام است.”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

دیویس می گوید عمومی می تواند کمک به نگه داشتن آتش نشانان ایمن در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

“مردم در نظر گرفتن زمان برای کمک به جلوگیری از آتش سوزی و همچنین محافظت از آتش نشانان,” دیویس گفت:. “ما آتش نشانان در داکوتای شمالی جنگل خدمات اجتماعی فاصله به عنوان یک خدمه به جای با خانواده خود را به طوری که آنها در حال ساخت فداکاری بودن و آماده بودن برای آتش سوزی که ممکن است, اما, اگر مردم می تواند به ما کمک کند محدود کردن قرار گرفتن در معرض خود را که خواهد بود.”

برخی از نکات به یاد داشته باشید برای کمک به جلوگیری از آتش سوزی عبارتند از:

بررسی آب و هوا. شما مجاز به باز کردن سوختگی سوختگی ممنوعیت یا قرمز-پرچم هشدار. نگه داشتن یک چشم را برای تغییر در شرایط آب و هوایی.

دانستن آنچه شما می توانید انجام دهید. هیچ آزار دهنده ایجاد می شود به عنوان یک نتیجه از یک باز سوزاند. بدون اشغال ساختمان می تواند تحت تاثیر آلاینده های هوا ناشی از سوزاندن. هیچ ترافیک خطرات ایجاد می شود. کشاورزی سوختگی باید همیشه با حضور و تحت نظارت است.

تماس با مقامات محلی. تماس خود را محلی آتش و ادارات پلیس به آنها را خود آگاه رایت در مورد آنها دریافت دود گزارش از ساکنان.

انجام تحقیقات. دیویس گفت: اطلاعات مربوط به شرایط آب و خطرات آتش سوزی و…. می توان در https://ndresponse.gov/burn-ban-restrictions-fire-danger-maps. “نقشه به روز شده است هر صبح و هنگامی که شما به آن نگاه کنید آن را به برچسب هر شهرستان به عنوان کم و متوسط و بالا بسیار بالا و یا افراطی,” دیویس گفت:. “روز که در حال بالا و شدید هستند و روز مردم باید فوق العاده محتاط و ترجیحا تاخیر چیزهایی که آتش مرتبط است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>