داکوتای شمالی دموکرات خوش بینانه در مورد جلسه حضور

بیش از 3,100 اهالی داکوتای شمالی خواسته برای یک پست الکترونیکی-در رای گیری, با توجه به وزارت امور خارجه سخنگوی حزب Alex Rohr است که تقریبا تعداد زیادی از مردم (3,348) که رفت و به حزب دولت قفقاز قبل از انتخابات 2016.

“من فکر می کنم مردم واقعا علاقه مند در این انتخابات در سال جاری گفت:” فیلیس جانسون رئیس بیشتری چنگال بزرگ منطقه دموکراتیک-NPL. “و بنابراین من فکر می کنم ما در حال رفتن برای دیدن بسیاری از مردم نشان می دهد تا به رای (سهشنبه).”

در این سال حزب برگزار خواهد شد “آتشنشانی”سبک قفقاز که به طور موثر به معنی رای دهندگان می تواند نشان می دهد تا در طول روز در یکی از چندین حوزه های رأی گیری در سراسر کشور بازیگران در یک رای گیری و پس از آن ترک. در چنگال بزرگ, که به معنی چک کردن در بین 11 صبح و 7 p. m. در بین المللی اخوان الکتریکی کارگران ساختمان 1714 N. واشنگتن سنت و امضای یک “تعهد حمایت” به حزب. رای دهندگان وجود دارد نیازی به ارائه رسمی ID.

“کلمه” حزبی “است کمی گمراه کننده” جانسون گفت. “چون در واقع چیزی که ما را یک فرصت برای مردم به سادگی بازیگران انتخابات.”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

که یک تغییر از قبلی آیووا-سبک قفقاز حزب زد در سال 2016 که مورد نیاز چندین دور رای گیری. ایالت ورمونت برنی ساندرز برنده کسانی که بیش از وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون.

در سال 2008 در مورد 18,500 مردم رای دادند در دولت دموکرات قفقاز بخش عمده ای از آنها را برداشت و پس از آن — ایالت باراک اوباما به حزب نامزد.

Dem-NPL گفت: کارکنان آنها را بلافاصله باید رای گیری آمار چنگال بزرگ-منطقه حزبی را برانگیخت در هر کدام از این سال است.

یک هفته پیش مینه سوتا دموکرات برداشت دلاور بهداشت ، جو بایدن بیش ساندرز و ماساچوست ایالت الیزابت وارن که کاهش یافته است را از انتخابات ریاست جمهوری چند روز پس از آن.

در برخی از ایالت ها و احزاب سیاسی و همچنین استفاده از قفقاز به تعیین نقاط خود را گسترده تر پلت فرم و به انتخاب نمایندگان به مقیاس بزرگتر حزب کنوانسیون. داکوتای شمالی دموکرات بود که در یک سری از جلسات در اوایل این سال است. روز سه شنبه رای را صرفا برای نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری.

در سراسر رودخانه سرخ 2020 اولین سال از سال 1992 زمانی که هر دو حزب عمده در مینه سوتا جدا شده خود را به ریاست جمهوری اولویت تصمیم گیری از این نوع ملاحظات. رای دهندگان وجود دارد با هم در اواخر فوریه به انتخاب نمایندگان و مطرح سیاسی اولویت و سپس هفته بعد بازیگران کلی انتخابات به سبک برگه های رای خود را برای احزاب نامزد ریاست جمهوری.

کارکنان در داکوتای شمالی حزب جمهوری خواه را بیسمارک و فارگو دفاتر بازگشت نیست هرالد درخواست برای اظهار نظر در روز دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>