داکوتای شمالی COVID-19 موارد عبور از 1000 عنوان تست رمپ تا

تعداد کل مثبت آزمایش این ویروس در دولت است تا به 1,033 اما 433 مردم بهبود از بیماری از جمله 28 چهارشنبه اعلام کرد.

وجود دارد 28 ساکنان بستری با بیماری تا سه از شنبه. نوزده اهالی داکوتای شمالی از جمله 12 Cass County ساکنان در حال حاضر تسلیم به بیماری که ادعا کرده بیش از 59,000 زندگی سراسر کشور.

بیست از موارد جدید جمعه آمد از Cass County, که شامل فارگو و وست فارگو. داکوتای شمالی پرجمعیت ترین شهرستان در حال حاضر 492 مورد شناخته شده — حدود 48 درصد از دولت را در کل. بخش دیگر لیست محدوده سن و جنس به تازگی آلوده ساکنان.

نیویورک تایمز تجزیه و تحلیل پروژه های که فارگو می تواند تجربه یکی از شدید ترین شیوع این ویروس در کشور است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

شانزده از موارد جدید گزارش شده در گرند فرک شهرستان که دیده است دولت شدید ترین flare-up در یک توربین بادی برای تولید گیاه در دو هفته گذشته. این گروه اعلام کرد در هفته گذشته بودند 128 کل موارد شناخته شده از جمله 11 مینه سوتا ساکنان در ارتباط با LM باد نیروگاه از جمله کارکنان و مردم با آنها داشته ام تماس نزدیک.

رژیم صهیونیستی. داگ بورگوم و مقامات بهداشتی باید گفت: نمی دانم که چگونه بسیاری از موارد در حال حاضر به گیاه پرسید که فروم سرویس خبری. چنگال بزرگ شهرستان در حال حاضر 251 موارد شناخته شده بیماری دوم بیشتر در دولت است.

این گروه اعلام کرد 1,813 نتایج آزمون چهار شنبه, مارک ششم راست بعد آن را گزارش کرده است بیش از 1000 نتایج آزمون.

سرلشگر حسن فیروزآبادی ، ژنرال آلن Dohrmann adjutant کل گارد ملی داکوتای شمالی هفته گذشته گفت که دولت و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی با هدف انجام حداقل از 1800 تست در هر روز تا پایان ماه و بورگوم روز دوشنبه گفت که در دراز مدت هدف از 6000 تست در هر روز تا پایان ماه ژوئن است.

دیگر شش مورد جدید جمعه آمد از Burleigh, مکنزی, استارک و Stutsman شهرستانهای استان است. Stark County, که شامل دیکنسون است چهارمین اکثر موارد در دولت با 46. Stutsman شهرستان که شامل جیمز تاون شش مورد شناخته شده.

در مجموع 25,536 آزمون برای این ویروس گزارش شده توسط دولت و 35 شهرستان در حال حاضر حداقل یک مورد شناخته شده از بیماری. هنوز هم وجود دارد هیچ موارد گزارش شده از 18 روستایی شهرستانهای استان است. اما بورگوم قبلا گفت که موارد گزارش شده بر اساس بيماران آدرس پستی و نه از محل واقعی خود را در دولت پس از آن ناشناخته است که در آن بیماران آلوده به جداسازی و یا به دنبال کمک های پزشکی.

حتی با بسیاری از دولت ها و رستوران ها و مراقبت های شخصی کسب و کار و ورزشگاه آماده بازگشایی بعد از این هفته بورگوم گفت: نگرانی زیادی باقی مانده برای دولت بیشتر ساکنان آسیب پذیر: افراد بالای 65 سال و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی. او خواست ساکنان که سقوط در این دسته به ماندن در خانه به مدت حداقل دو هفته دیگر پس از تعطیلی پایان. بورگوم اشاره کرد که روز شنبه او را در همه و با توجه به امکان ملاقات با خانواده در خانه های سالمندان به سر.

تعداد موارد در ساکنان و کارکنان خانه های پرستاری و مراقبت طولانی مدت امکانات در حال حاضر نشسته در 130 و همچنان به صعود. اما 24 از موارد در خانه های پرستاری در آمده فارگو از جمله 27 در ویلا ماریا 23 در شامگاه, 16 در چوب بلسان بنفش در برادوی و 13 در بیت عنیا در 42nd. چهار خانه های پرستاری در گرند فرک گزارش داده اند که مجموع 11 مورد از این بیماری در دو هفته گذشته از جمله Woodside ایجاد کرد ولی ارشد با پنج مورد و دره ارشد زندگی در کلمبیا با چهار.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک. اگر این پوشش برای شما مهم است, لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با کلیک کردن بر روی دکمه اشتراک در گوشه سمت راست بالا از صفحه خانگی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>