Norsk Høstfest تعلیق فروش بلیط در میان coronavirus نگرانی

Norsk Høstfest اعلام کرد در یک ایمیل در روز یکشنبه, مارس 15, آنها به طور موقت به حالت تعلیق در تمام بلیط فروش به دلیل نگرانی ها در مورد گسترش بیماری همه گیر کوروناویروس.

کمدین Jim Gaffigan بلیط برنامه ریزی شده به فروش در سهشنبه, مارس 17.

Norsk Høstfest برگزار می شود سالانه هر یک از سقوط در N. D. دولت عادلانه مرکز ایالتی داکوتای شمالی Fairgrounds در مینت. جشنواره امسال است که برنامه ریزی شده برای سپتامبر. 30 از طریق Oct. 3

این جشنواره تاسیس شد و در سال 1978 توسط اواخر چستر Reiten و یک گروه از دوستان که مشترک مورد علاقه خود را در جشن خود نوردیک میراث. این جشنواره در حال حاضر ورود به آن 43 سال رشد کرده و به شمال امریکا بزرگترین اسکاندیناوی جشنواره با ده ها هزار نفر از مردم حضور از سراسر جهان است.

نسخه کامل از Norsk Høstfest می توان در اینجا بخوانید:

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

با توجه به نگرانی ها در مورد COVID-19 ویروس بحران Norsk Høstfest است به طور موقت به حالت تعلیق در تمام بلیط فروش. این شامل Jim Gaffigan بلیط برنامه ریزی شده به فروش سهشنبه, مارس 17. با عرض پوزش برای هر گونه سردرگمی این ممکن است باعث شود و ما قول می دهم به شما اطلاع از هر گونه تغییرات آینده و جدید در فروش خرما. در ارتباط باشید به hostfest.com برای اطلاعات بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>