نورکو هدف سرقت ممکن است مربوط به رودخانه CVS غارت کلانتر گروهبان می گوید

چهار مرد که کلانتر نمایندگان می گویند که تخریب و burglarized بسته نورکو هدف فروشگاه نیز مظنون در سرقت از یک مرکز شهر ریورساید CVS فروشگاه در طول روز دوشنبه ناآرامی های پس از تظاهرات در اعتراض به بازداشت پلیس بازداشت جورج فلوید, مقامات گفت.

یکی از مردان ون Bigman لیندسی, 24, دره اپل بود به اتهام جنایت و دزدی و مقاومت در برابر بازداشت و رانندگی در حالت تعلیق مجوز پس از دوشنبه شب شکستن در هدف فروشگاه در 1200 بلوک Hamner خیابان در نورکو.

ون Bigman لیندسی (حسن نیت ارائه میدهد Riverside County Sheriff)

لیندسی رزرو شده بود به رابرت پریسلی زندان در ریورساید اما منتشر صبح روز چهارشنبه پس از ارسال اوراق قرضه در $10,000 به قید وثیقه.

لیندسی همراه با سه تن دیگر از مردان که فرار کرد هدف فروشگاه زمانی که نمایندگان وارد بررسی شده و در تلاش برای غارت داروخانه CVS در مرکز شهر ریورساید کلانتر Sgt. لوقا تورس گفت.

“اطلاعات دریافت شد که همان مظنون burglarized یک داروخانه در شهرستان همسایه پیش از آن در شب و شواهد جمع آوری شده در صحنه” یک کلانتر انتشار گفت. رودخانه سخنگوی اداره پلیس نیست پاسخ به درخواست روز شنبه در مورد پرونده.

در هدف فروشگاه مردان وارد حدود 10 p.m در یک GMC حومه رفت به جبهه ورودی و شکست ویندوز. گشت نمایندگان هشدار داده شد به شکستن در توسط آلارم و همگرا در محل در عرض چند دقیقه تورس گفت.

مظنون فرار به عنوان نمایندگان وارد محوطه. لیندسی سعی به ترک از طریق خروج اضطراری در عقب خروجی و برداشت تورس گفت:, و اضافه کرد که وجود دارد مبارزه قبل از او کشتی را بازداشت کرده است.

هیچ کس مجروح شد و سه نفر از مردان با لیندسی مشخص نشده اند.

هر کسی با اطلاعات خواسته شده بود برای تماس با کلانتر Jurupa دره ایستگاه در 951-955-2600.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>