نورکو سافتبال لبه های مادر Dei با پیاده روی کردن ضربه در اوایل فصل ویترین


ما حمایت high school sports پوشش با تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. مشترک شدن در حال حاضر


CHINO HILLS — مادر Dei و نورکو بودند و هر یک به دنبال پاسخ به اوایل فصل و سوالات خود را در مورد تیم سافتبال.

هر دو یافت می شود نشانه های مثبت پنج شنبه در Cougars’ پیروزی 5-4 در زیر چراغ در نورکو ویترین در لیگ رویاهای ورزشی پارک.

دانشجوی سال اول میا پرز راديال خرج کردن-ضربه سه-اجرا اجرای خانه در پایین پنجم زمین باز یافته و ارشد shortstop صفرا برچسب ها: شن و ماسه تحویل یک پیاده روی RBI تنها در ششم به رالی کشور برتر تیم ملی گذشته مادر Dei 5-4 خوب در یک بازی.

نورکو (5-0) همچنین دریافت RBI قربانی پرواز از دانشجوی سال اول الهام Hovermale پیش از آن در پنجم آن را به عنوان به ثمر رساند و چهار بار به یک 4-1 سرب در برابر پادشاهان (2-2).

“این یک تیم جدید” نورکو مربی ریچارد رابینسون گفت: خانمها بالغ, پورنو دو زمان دفاع از CIF-SS Division 1 قهرمان. “ما از دست دادن دو خفاش ها (از فصل گذشته در کینزی هانسن و پیج اسمیت) و مردم رو به مرحله در آن نقاط است. و ما می خواستم برای دیدن آنچه که می تواند و نمی تواند انجام دهد و من فکر می کنم ما آن را دیدم.”

با دو outs پرز لعنتی 2-0 افزایش توپ بیش از نرده ها در سمت راست و مرکز در این ماکت ببر ورزشگاه برای اولین بار تیم اول دانشگاه یا دانشکده رسید.

اما مادر Dei نشان داد عزم خود را به ثمر رساند سه اجرا در ششم به تعقیب استارت سارا ویلیس و کراوات نمره 4-4. Catriona عجیبی موجب زمین باز یافته با دو برابر کردن واشنگتن-محدود ویلیس.

خروش توسط پادشاهان و قوی, فصل باز, شروع به گرجستان محدود رایلی ارکوت شد نشانه های دلگرم کننده برای یک ماده Dei تیم است که تلاش در 8-3 دست دادن به موریتا مسا در روز چهارشنبه.

“این یک تجربه بزرگ برای این دختران به رقابت” سال اول مادر Dei مربی شان Brashear گفت. “ما آنها را به چالش. ما نمی بازی خوب دیروز. … یک چیزی که من می خواهم ما را برای همیشه نشان — چیزی است که من احساس می کنم همیشه نشان داده است — کسی که در حال رفتن برای به چالش کشیدن آنچه که ما چهره.

“ما ممکن است همه آنها را برنده اما ما فقط رفتن به آن را به آنها. برای من, من احساس مانند آنها افزایش یافت که امروز.”

دانشگاه هاروارد محدود گیر آلیسون O’Heany کمک کرده و منجر راه با یک RBI تنها در ابتدا و شروع یک بازی چهارم با ابتلا به یک ناپاک توپ و پرتاب کردن یک دونده برای اولین بار در.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان