نورکو ’80, آخر: مشاغل خراب پلیس تاکتیک تغییر سرقت از بانک و جنگ تفنگ

نورکو ’80

داستان واقعی از دیدنی ترین سرقت بانک در تاریخ آمریکا

در جولای 13, 1980, بیش از دو ماه پس از نورکو سرقت از بانک رودخانه پرس-شرکت شروع به چهار بخش معرض با عنوان “زنده ماندن است.” ظاهرا اکتشاف درس های آموخته شده از نورکو سرقت از بانک افتتاح خط اول مقاله به وضوح اعلام کرد آنچه در آن بود واقعا در مورد:

ریورساید کلانتر نمایندگان عصبانی هستند. و آنها می ترسم. یک همکار افسر James B. ایوانز به ضرب گلوله کشته شد به مرگ در طول یک سرقت و تعقیب و گریز است که منجر به سن گابریل کوه. نمایندگان فکر نمی کنم خود گروه انجام شده است به اندازه کافی برای جلوگیری از اتفاق می افتد دوباره.

گله مند میان RSO نمایندگان آغاز شده بود بلافاصله پس از نورکو بسیاری از احساس آنها به آموزش ناکافی سلاح و ارتباطات است. بسیاری از این اتهامات بودند با هدف به طور مستقیم در کلانتر بن کلارک در سال 17 پیشرو در این بخش است.

کلارک در اعتراض به اتهامات است. “ریورساید نمایندگان به خوبی آموزش دیده و مجهز شده به عنوان هر افسران پلیس در دولت است.” در موضوع اسلحه کلارک اذعان “بچه های بد به سادگی تا به حال سلاح های بهتر.” وی با رد این ایده که پرقدرت تفنگ را انجام داده اند مردان خود را هر گونه خوب است.

پارکر Esquivel, 10, از کنار رودخانه می شود یک درس در رویت یک M60 machine gun در محله رهبران ملی قهرمانان رویداد در کنار رودخانه فرودگاه شهری. (عکس از ملیسا Eiselein مطبوعات-سازمانی/SCNG)

دیگر سازمان های پلیس درگیر فکر متفاوت است. در دو ماه پس از نورکو سرقت از بانک رودخانه PD دستور داده بود ده بالا-مجهز به تفنگ. سان برناردینو کلانتر را به دست آورد و سه دوجین سلاح های خودکار و یک M60 کمربند تغذیه تفنگ قادر به شلیک 750 دور از .308 مهمات در هر دقیقه برای سوار شدن بر یکی از آن صهردرس.

مدت کوتاهی پس از انتشار این مقاله کلانتر کلارک تغییر دوره با تعجب اعلام. “این است که ما قصد خرید 40 Mini-14 تفنگ.”

پس از 100 سال از پلیس غرب وحشی با شش تیرانداز و تفنگ وینچستر داخلی امپراتوری سازمان های اجرای قانون در حال حاضر در راه خود را به تبدیل شدن به برخی از مهمترین مسلح در این کشور است. دو کلانتر بخش رفته بود از یک جفت کفش-صفحه تفنگ بین آنها به بیش از 75 و شمارش. هلیکوپتر مسلح قبل از نورکو در حال حاضر دور سربار با اسلحه و ماشین آلات آماده.

پس از سراسیمگی از سلاح های خریداری اعلام شد, نمایندگان اندی Delgado و دیو دیوانه شد تماشای تلویزیون در هنگام شب اخبار نشان داد و تصویری از پلیس چادری در بدن زره برگزاری Heckler & Koch MP5 submachine guns سراسر سینه خود را. “این راهی است که آن را رفتن” اندی گفت. “این که چگونه ما همه مسلح به زودی.”

•••

اندی Delgado هرگز به طور کامل بخشید Glyn Bolasky و چاک Hille برای ترک او را به تنهایی زیر آتش در مقابل این بانک که روز است. “من تا به حال سه دقیقه تفنگ نبرد با دزدان. من شاد بودن در سمت چپ وجود دارد به مرگ,” او گفت: مطبوعات-سازمانی.

ریورساید معاون Glyn Bolasky به ضرب گلوله کشته شد توسط دزدان به عنوان او در پاسخ به این امنیت اقیانوس بانک در نورکو. (عکس از رودخانه مطبوعات شرکت)

گرفتار بد رویاهای تاریک افکار و اضطراب همراه با رشد تلخی به سمت بخش Glyn Bolasky ترک RSO در سال برای یک کار در کنار رودخانه PD. اما به زودی به شش ماه field-آموزش برنامه آموزش خود را مامور کشف مشکلات. Bolasky بود وحشت زده و عصبی خود رفتار نامنظم. “من خواهم مرد” آموزش افسر به این نتیجه رسیدند: “اما او فقط می تواند بیش از نورکو.”

در Jan. 12, 1981, رودخانه, اداره پلیس راه از هم جدا Bolasky برچسب زدن به او “مسئولیت نیابتی.” هنگامی که خبرنگار پرسید: RPD رئیس ویکتور جونز چرا بخش خود را تا به حال انجام نشده است و بیشتر برای کمک به Bolasky “جونز گفت که او نمی باید بودجه برای روانشناسان یا روانپزشکان بنابراین او بازنشسته افسران زمانی که آنها خستگی ذهنی.” نظر یک استارک تصویر از اجرای قانون رویکرد در زمان به مشکل اختلال استرس پس از سانحه در میان افسران.

ریورساید معاون اندی Delgado وارد در صحنه سرقت و بلافاصله به پایان رسید تا در جنگ اسلحه با مردمان بد. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از اندی مونتی)

نورکو مشخص شروع از دو سال اسلاید برای اندی Delgado. محترم اما همیشه آتشین, Delgado به طور فزاینده در بر داشت خود را در شعله ور شدن یو پی اس, درگیری و فریاد مسابقات با سرپرستان و افسران همکار. اولین سالگرد نورکو او حمل دو اسلحه در حالی که در این زمینه یک در یک شانه جلد چرمی قرار دادن یکی در بوت. او را امتحان کنید نه برای پنهان کردن دلیل: “اگر من نمی تواند تعداد مردم در این بخش به بازگشت من پس از آن من آن را خودم انجام.” در فوریه 1982, Det. اندی Delgado پزشکی مرخص شده توسط Riverside County Sheriff بخش برای اختلال استرس پس از ضربه.

آن را تا به حال گرفته شده 20 ماه اما در حال حاضر دو نفر از سه نفر نمایندگان که به ضرب گلوله کشته بود آن را با فرار سارق مسلح بانک در تقاطع چهارم و Hamner بودند از تنها زندگی حرفه ای آنها همیشه می خواستم. در عرض چند سال سوم چاک هیلل را دنبال کنید با پزشکی مرتبط تخلیه.

بیست سال پس از نورکو سرقت از بانک رودخانه کلانتر در نهایت رسما افتخار نمایندگان درگیر است. در سال 2000 بزرگداشت مراسم Glyn Bolasky چاک Hille اندی, Delgado و رولف پرکس دریافت مدال شجاعت برای “اعمال قهرمانی انجام شده در معرض خطر به زندگی و اندام.” جیمز ایوانز بود و پس از مرگ اهدا RSO بالاترین افتخار مدال شجاعت.

•••

در ساعت 11 صبح در دسامبر. 2, 2015, اسلامی افراط گرایان مسلح AR-15 نیمه تفنگ هزاران نفر از دور .223 مهمات و بمب ها پشت سر هم به داخلی مرکز منطقه ای در سان برناردینو و باز آتش در یک کارمند نشست داخل. در عرض چند دقیقه, 14 مرده بودند و 22 به طور جدی زخمی شدند. مظنون به فرار از صحنه بلافاصله جرقه بزرگترین تعقیب جنایتکاران در اینلند امپایر از جستجو برای نورکو سارق مسلح بانک در 35 سال قبل است.

اما این بار Inland Empire سازمان های اجرای قانون در آمد مجهز به بیش از فقط یک ضرب و شتم تا M16. افسران swarmed منطقه در BearCat نفربر زرهی و مسلح با سلاح های نیمه اتوماتیک در حالی که پلیس صهردرس مجهز به “سیستم عامل اسلحه” دور سربار. به دام افتاده در حومه محله چهار ساعت بعد دو مظنون کشته شدند در بیش از پنج دقیقه با تگرگ 440 دور از پلیس تیراندازی.

که بلافاصله پس محلی مقامات پلیس اشاره به درس های آموخته شده از نورکو به عنوان پیدایش امپراتوری داخلی توانایی اجرای قانون را به سرعت در حال گسترش با چنین قریب به اتفاق نیروی. در سال 2017, مقاله برای معاون تحت عنوان “چگونه یک 1980 سرقت از بانک موجب نظامی امریکا پلیس” یک نقل قول از رولف پرکس مشخص تکامل به یک لحظه خاص و اقدامات یک معاون: D. J. مک کارتی. “هنگامی که مظنون شنیده ام که تفنگ آنها متوجه قدرت شلیک شد و در حال حاضر همسان. وجود داشته اند بسیاری مرده پلیس در این جاده اگر که برای سلاح.”

D. J. مک کارتی اهدا شد مدال شجاعت توسط سان برناردینو کلانتر برای اقدامات خود را در کچل بریدگی جاده ها است.

•••

یک مرد قدم به اتاق با یک حیله گر تقریبا بازیگوش لبخند در چهره اش. او در اواسط دهه 60 با potbelly با ریش و موهای بسیار به عنوان آن بود که 35 سال قبل از آن فقط در حال حاضر برف سفید. چشم ها همان هم squinty با یک بیت از یک درخشش. اگر او امتحان برای بابا نوئل در بازار محلی او احتمالا می خواهم کار. اما او نمی تواند. این زندانی در بازدید از مرکز واحد در ایالت کالیفرنیا زندان در لنکستر بالا در بیابان در دشت در شرق لس آنجلس. راسل Harven شده است و او هرگز بیرون.

دزد کریس Harven گلوله قرار گرفت و زخمی ریورساید معاون جیم اوانز فقط قبل از Evans کشته شد توسط تیراندازی از بچه ها بد در او شده است می خواهم تعقیب. Harven دیده می شود در اینجا پس از ضبط خود را در کوه کچل. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از سان برناردینو خورشید)

“برادر من است به من جهنم بود.” اهل صحبت کردن در مورد برادر بزرگتر خود کریس در حال حاضر برگزار می شود تا شمال در واکاویل ، این دو تا به حال شده است در hot اکثر 15 سال گذشته و او انتظار دارد منتقل می شود تا به واکاویل به زودی که در آن آنها خواهد بود دوباره. اهل آن را می بیند به عنوان یک برکت و لعنت. از یک سو حداقل آن کسی که او می داند. از سوی دیگر این کریس. پویا تغییر نکرده است که بسیار در 35 سال است.

مرکز بازدید کنندگان پر است از مردان در پیراهن جین و شلوار تقریبا همه سیاه و سفید و یا اسپانیایی. اگر آنها فکر می کنم در مورد یک پیر سفید زندانی مانند راسل Harven در همه آن است که احتمالا زیرکی. اما وجود دارد نه یکی از آنها در اتاق که محکومیتی نزدیک شدن به هر چیزی مثل: 45 عمده جنایات از جمله آدم ربایی, مواد منفجره, سرقت مسلحانه, 24 فقره اقدام به قتل و دو قتل درجه اول اعتقادات در مرگ جیم اوانز و بیلی Delgado.

Harven در پاسخ به بازدید کننده سوال به عنوان بهترین او می تواند حتی اگر پاسخ ساده و بدون عارضه است. “من صرف بیشتر از زندگی من در تلاش برای فکر می کنم در مورد آنچه اتفاق افتاده در آن روز.” در نامه های خود را و به عنوان او صحبت می کند این هوش برتر محدوده که او در آن آزمایش فقط بعد از نورکو آشکار است. او با اشاره به خود را به عنوان داشتن شده است “تنبل” و “جبری” در سالهای منتهی به نورکو. او می گوید هرگز آن را به او رخ داده است که این امر در نهایت در یک جنگ با تفنگ یا تپانچه. اگر آن را به حال او هرگز نمی خواهد آن را انجام داده اند. وقتی پرسید که آیا او فکر می کند او از کار اخراج شات که به کشته شدن جیم اوانز او دور می رسد. “خدا من امید نیست.”

مانند برادر خود راسل است که هنوز هم عصبانی در مورد دادگاه. سعی کردم همراه با کریس و جورج هر سه دفاع تیم متهم تحت تعقیب پلیس و سوء رفتار از جمله دروغ و از بین بردن مدارک و شواهد. آنها ایستاده ادعای خود را در دادگاه که در آن بود آتش دوستانه از D. J. مک کارتی که به کشته شدن Evans, به طوری که آنها باید بدست 25 سال به زندگی تحت قتل جنایت حکومت به جای زندگی بدون آزادی مشروط. “من تا حدودی تلخ در مورد گرفتن که جمله” او می گوید. “من استفاده می شود به یک happy-go-lucky devil-may-care نوع. در حال حاضر من تلخ پیرمرد در انتظار من پا برچسب شده است.”

پس از دو ساعت بازدید کننده اجرا می شود از سوالات به طوری که آنها صرف ساعت گذشته صحبت کردن در مورد ’70s موسیقی راک و L. A. ایستگاه های رادیویی آنها استفاده می شود به گوش دادن به smoggy روز دزدانه به دیزنی لند – همه چیز نوجوانان در حال رشد در اورنج کانتی در آن زمان است. در حالی که آنها فقط دو بچه نشسته در اطراف صحبت کردن در مورد محله های قدیمی. آنها سعی کنید به کشف کردن اگر آنها رفته اند ممکن است به برخی از همان کنسرت است. “آنچه در مورد AC/DC در تور در نارنجی غرفه در سن برناردینو?” بازدید کننده می پرسد. Harven است تغییرات خلق و خوی. البته او وجود ندارد. سپتامبر 1980. سپس راسل Harven در حال حاضر پرتاب می شود زندگی خود را به دور.

گارد را از تماس بازدید کننده ساعت بیش و Harven می ایستد. قبل از خروج بازدید کننده نمی تواند کمک کند اما چه بخواهید هر دو بهترین و احمقانه یک سوال می توانید بپرسید کسی که انجام داده است چیزی غیر قابل تصور: “چرا شما آن را انجام دهید؟”

“ساده” Harven می گوید بدون تردید. “از آنجا که من فکر کردم ما می توانید دور با آن.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>