غیر اورژانس حضور در دادگاه لغو شد به عنوان محلی سیستم قضایی پرانتز برای COVID-19

اساسا دولت, دادگاه مدیر سالی Holewa توضیح داد: قضات خواهد بود قادر به تعیین قرار وثیقه برای مردم در محلی خود را در زندان از جمله کسانی که حکم از سایر استان ها و هر متهم رو به یک کلاس C جنایت را در حال حاضر باید این گزینه برای ارائه کتبی درخواست به جای ساخت یک دادگاه ظاهر یک گزینه به طور معمول تنها در دسترس برای متهمان در مواجهه با بزه اتهامات عنوان شده علیه.

اورژانس منظور می آید در میان تخته سنگ از تغییرات ایجاد شده در دولت و در سطوح محلی به دادگاه عملیات در تلاش برای کند کردن گسترش COVID-19 ویروس در جامعه است.

دادگاه عالی ایالت اولین اعلام وضعیت قضایی اضطراری در دوشنبه 16 مارس تعلیق همه منصفه تا پس از مارس 24. حداقل 26 شهرستان courthouses در کشور درهای خود را بسته اند ، چنگال بزرگ شهرستان کمیسیون تصمیم گرفت چهار شنبه, مارس 18 به چنگال بزرگ County Courthouse موثر دوشنبه, مارس 23.

شمال شرق منطقه مرکزی ریاست قاضی دونالد Hager گفت هرالد قضایی محلی که کارگران در حال کار به مقیاس عملیات مستقل از دولت است. پنج شنبه, مارس 19 غیر اورژانس حضور در دادگاه موکول شد به بعد ممکن است 4. جلسات که هنوز هم برگزار می شود در حال انجام از طریق تلویزیون های تعاملی و دیگر از راه دور به معنی به عنوان اغلب به عنوان امکان پذیر است Hager گفت.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“این بعد از ظهر من باید در مورد حال شاید با 25 مورد در 1:30 بعد از ظهر” Hager گفت: پنج شنبه. “من لغو تمام کسانی که.”

برای جلوگیری از قرار دادن یک بار بی در زندان جمعیت Hager گفت: جایگزین هایی برای نگه داشتن مردم از جمله آرامش بخش اوراق قرضه در حال کاوش است. همه ویژه جلسات دادگاه مانند مواد مخدر دادگاه و خشونت دادگاه شده اند به حالت تعلیق درآمد. کسانی که متهمان را تحت نظارت مشروط.

هر چند دادگاه عملیات شده اند مدرج به برهنه خود را, استخوان, Hager گفت: گام برداشتن در حال حاضر ضروری است تا اطمینان حاصل شود که قادر به کار از طریق بیماری همه گیر.

“بدترین چیزی که می تواند اتفاق می افتد این است که آنها به سادگی همه پایین درسته ؟ بزرگترین ترس این است که شما تمام کارگران خود را در این دادگاه که ممکن است آلوده” Hager گفت. “شما باید یک کارمند دادگاه اداری است که با این نسخهها کار از نزدیک با هم. اگر چیزی اتفاق می افتد که کل اتاق که در آن آنها در قرنطینه می کردم هیچ کس به روند این موارد است. اگر شما از طریق دولت و وکلای آنها باید بسیاری از مردم وجود دارد که کار در محله های نزدیک و اگر چیزی اتفاق می افتد وجود دارد, شما در حال رفتن به دریافت آن موارد است. به طوری که بدترین چیزی که می تواند اتفاق می افتد که آن را بسته به جایی که ما نمی توانیم حداقل تعقیب کیفری طرف آن است.”

Holewa گفت که مهم نیست که چقدر وخیم این وضعیت ممکن است, دولت, دیوان عالی کشور را به حالت تعلیق درآورد ضروری دادگاه توابع.

“منظورم این است که ما باید یک تعهد به ارائه خدمات توسط دادگاه قانون اساسی” او گفت:. “به حدی است که ما می تواند به شما یک راه جایگزین برای انجام این کار, ما در حال رفتن به آن را انجام دهد.”

به عنوان یک سرویس عمومی, هرالد افتتاح این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>