NoBroker برنامه ای برای استخدام 300 حرفه ای

بمبئی جولای 17: ملک پورتال NoBroker روز جمعه گفت: این برنامه ریزی به استخدام نزدیک به 300 حرفه ای برای تقویت کسب و کار خود را.
این شرکت قصد دارد به استخدام حرفه ای سراسر همه آن عمودی از جمله کسب و کار و بازاریابی و تکنولوژی آن را در بیانیه ای گفت.
“با مستند برداشته اند و تقاضای بازگشت به قبل از COVID سطح در سراسر شهرستانها. ما داده ها همچنین نشان داد که 65 درصد از مصرف کنندگان بر این باورند که این بهترین زمان برای خرید ملک به قیمت پایین هستند و بسیاری از توسعه دهندگان در حال ارائه تخفیف های جذاب.
“بنابراین ما در حال استخدام در همه سطوح به آدرس مقید کردن تقاضا برای کمک به مشتریان ما اینچ نزدیک به رویای خود را از داشتن یک خانه” NoBroker از بنیانگذاران و مدیر کسب و کار افسر Saurabh Garg گفت.
او در ادامه گفت که در زمانی که COVID-19 تاثیر فشردن نیروی کار در صنایع و کسب و کارهای بسیاری در حال توسل به کاهش پرداخت های شرکت است که به دنبال به استخدام حرفه ای برای گسترش عملیات بیشتر است.
این شرکت دارای چهار خط تولید NoBroker, NoBrokerHood, NoBroker پرداخت و خدمات است که تهیه کردن به پایان به پایان مشتریان جستجوی املاک سفر در خرید یا اجاره.
“ما به دنبال افرادی با مهارت در منبع باز جاوا, واکنش الاستیک کافکا و Metabase. ما درمان هر یک از ما چهار عمودی به عنوان راه اندازی است. ما در حال ایجاد خود ما داده لک و از این رو ما نیاز به یک ترکیب خوب از اطلاعات دانشمندان و مهندسان” خود از بنیانگذاران و CTO Akhil گوپتا گفت.
در تکنولوژی طرف این شرکت است که به دنبال اطلاعات دانشمندان و مهندسین رباتیک اتوماسیون فرآیند کارشناسان UX طراحان و معماران و ظاهر و باطن و توسعه دهندگان در بازاریابی مقابل به دنبال آن است, برای, شرکت, فروش, وفاداری, مدیریت رسانه های اجتماعی و نقش آن گفت.
اموال پورتال حضور در شهرهای مختلف از جمله بنگلور و بمبئی و پونا-چنای حیدرآباد و دهلی شورای ملی مقاومت. (PTI)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>