نه تهمت است و نه شکست خورده در دست زدن به کروناویروس: نامه

Re ناروا “شکست” (حروف, مارس 28):

نویسنده نامه Gary Campanella به نظر می رسد شیفته از کره جنوبی ویروس اعداد. او با استفاده از آنها را برای بی اعتبار کردن رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

خوب او را برای خواندن اعداد و برای خواندن یک صدای جیر جیر با اعداد توسط چپ روزنامه نگار جیمز Fallows. آن را ثابت می کند هیچ چیز نیست.

هر کشور متفاوت است. هر وضعیت متفاوت است. برخی از کشورها بیشتر مردم راه بیشتر. برخی از کشورها بیشتر گردشگران و مسافران کسب و کار راه بیشتر.

ما در حال صحبت کردن در مورد یک ویروس در اینجا. هیچ واکسنی وجود دارد. آن می رود که در آن می رود و برخی از مریض و بعضی نمی کنند. وجود دارد به سادگی راه بیش از حد بسیاری از متغیرها درگیر Campanella به ایجاد یک بیانیه پتو که تهمت شکست خورده است. به یاد داشته باشید آن است که یک ویروس است. تهمت نمی رسیدن و اسکواش آن است.

در اوایل هیچ کس صدایی زنگ در مورد کوروناویروس به خصوص چین که در آن آغاز شده است. مغلوب ساختن پیشی جستن در اعمال ممنوعیت سفر و که قطعا کمک کرده است. هیچ کس دیگری این کار را.

تا آنجا که تهمت کم اهمیت جلوه دادن ویروس در ابتدا نیست که آنچه را که همه انجام می دهند ؟ آنچه را که شما به جای او انجام دهد. هراس ؟ دمدمی مزاجی است ؟ همه کارشناسان نیز کمرنگ جلوه دادن آن را در آغاز.

که یک بیماری نیست متخصص تهمت باید گوش دادن به کارشناسان درست است ؟ البته همان کسانی که کارشناسان در حال حاضر با توجه به تصویب در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن است raked بیش از زغال سنگ توسط افرادی مانند Campanella.

این ویروس شده است سیاسی است و در حال حاضر استفاده می شود به سعی کنید برای به انجام رساندن آنچه مغلوب ساختن پیشی جستن/روسیه تبانی دروغ نمی تواند.

ریچارد بارو موریتا

COVID-19 بحث ایمنی

برای اضافه کردن برخی از دیدگاه ها در COVID-19 بحث بر سر رعایت نیاز برای استفاده شخصی فاصله پوشش ، در مقابل نیاز به کار و معاشرت من مشاهده کند که داده ها به عنوان از آوریل 22 نشان داد 45,000 مرگ و میر در ایالات متحده از این بیماری است.

این مرگ و میر ها خاص و منحصر به فرد به COVID-19 بنابراین در ذهن من نیست منطقی برای مقایسه آنها را به انجام سالانه مرگ فقره آنفولانزا و یا تصادفات.

برای کسانی که در اعتراض به سیاست های عمومی اقدامات برای منزوی کردن و محافظت از من بپرسید که چگونه بسیاری از شما خواهد پرواز اگر وجود داشته باشد فقط به عنوان منحصر به فرد یک تراژدی: معادل 300 مسافر پروازهای توفنده در یک دوره چهار ماهه, قتل به طور متوسط 150 مسافر در هر یا مشابه مجموع 45,000 مردم است. حدس من: هیچ کدام.

جوانه Weisbart, فنتنا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>