آن را آموخته است که آن را نه چندان پر زرق و برق.

مبارزه با شاهین حال پرواز خود را به دنور منحرف به Albuquerque, N. M., به دلیل کولاک و تا به حال به هفت ساعت رانندگی بیش از دو روز در مربا بسته بندی کوچک اتوبوس برای رسیدن به مسیر بالا شهر.

“مرد که اتوبوس نبود:” UND دروازه بان پیتر Thome گفت. “این یک ون مبدل به عنوان یک اتوبوس. ما به بچه ها در وسط ردیف تخمگذار در تجهیزات کیسه ها به دلیل نبود صندلی به اندازه کافی. نبود فضای کافی در اتوبوس برای کیف.”

UND رو جاروب در دو سری بازی مقابل پیشگامان.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

اما چنین سفر خواهد شد اتفاق می افتد در این فصل است.

ردیف 1-رتبه UND در زمان مراقبت از که از دوشنبه شب با عقد خانه یخ برای دور اول NCHC پلی آف با نتیجه 4-1 به پیروزی شماره 6 دنور در رالف Engelstad عرصه است.

روز ولنتاین مشخص شده اولین UND مسجل خانه یخ پس از تشکیل NCHC در 2013-14 و اولین کلی از 2010-11 تیم ملی آن را در فوریه. 12 به عنوان یک عضو از غرب دانشگاهی هاکی انجمن.

که به معنی مبارزه با شاهین را حداقل دو بازی در خانه در یک محل که در آن آنها 15-1 این فصل است.

“خدا را شکر که ما قصد انجام آن را در خانه در این سال” Thome گفت.

آن را نشانه 17 بار در 18 سال است که UND به پایان رسید در نیمه بالای لیگ به دست آورده و یک خانه سری حذفی. اما مبارزه شاهین (22-3-3 به طور کلی 13-2-2 NCHC) در حال رفتن به هدف بسیار بالاتر از آن است.

با برنده شدن در آنها افزایش سرب خود را در بالای NCHC جدول به پنج امتیاز بیش از بیکار دولوت مینه سوتا قرار دادن UND در صندلی راننده آن را به عنوان هدف برای سوم آن پنروز جام در شش سال.

“نکته بعدی این است که این پنروز. . . بودن شماره 1 دانه” UND مربی براد بری گفت. “ما یک فرصت خوب برای نگه داشتن چیزهایی که رفتن اینجا. وجود دارد دیگر تیم خوب بازی. وجود دارد Duluth غربی (Michigan), دنور در حال پخش هست. . . کل لیگ در این زمان از سال شما در حال گرفتن بهترین خود را. ما باید مطمئن شوید که ما در سمت راست وجود دارد و با فشار دادن هر بازی. ما نمی توانیم جلوتر از خودمان را. ما مطمئن شوید که ما نگران فردا و پس از آن, ما را نگران آخر هفته آینده.”

شین پینتو, Westin ميشود Collin آدامز و یعقوب برنارد-Docker به اهداف به ثمر رساند در حالی که Hobey بیکر جایزه نامزد اردن Kawaguchi یش در دو کمک بیشتری به لیگ پیشرو نقطه در مجموع 43. ندارد دیگر رو به جلو در NCHC آمار 30 نقطه علامت گذاری نشده است.

در همین حال پیتر Thome خود را ادامه داد رول در خالص با توقف 26 27 عکس. Thome که بازی نمی کند یک دقیقه در نیمه اول فصل است و در حال حاضر 5-0-1 با 1.30 اهداف-برابر میانگین و .935 صرفه جویی در صد. این کاربر از مینیاپولیس, بازی های برگزار شده است 370 دقیقه در این فصل و مجاز است فقط دو گل در حتی قدرت است. دنور تنها شمارش جمعه یک تایمر در بازی قدرت توسط rookie بابی آستانه.

“او فقط بازی با اعتماد به نفس” پینتو گفت: از Thome. “شما فقط می توانید بگویید راه او بازی جن راه او موجب صرفه جویی و کنترل پرتاب ریباند. او تا به بسیاری از تکبر راه رفتن را به او در حال حاضر به طوری که خوب است برای ما.”

بازی قدرت باقی می ماند داغ

تیم های ویژه شد کلید شب جمعه.

UND ماند داغ در بازی قدرت تبدیل دو از سه احتمال است. یکی از اولین آمد از یک مت Kiersted نقطه شات که قرق ميشود نیوجرسی و ضرب و شتم دنور دروازه بان Devin کولی در دوره دوم. دوم آمد که Collin آدامز به سرقت برده عبور دنور defenseman مایکل دیویس و تغذیه ای برنارد-Docker در حافظه.

مبارزه Hawks که باید قدرت-بازی بازی اهداف در هفت از هشت بازی در حال حاضر منجر به NCHC در قدرت-بازی بازی درصد در کنفرانس بازی در 29.9 درصد است. یک سال پیش UND پایان رسید مرده گذشته در این رده در 12.4 درصد است.

“تداوم” بری گفت: از این کلید به بازی قدرت. “شما می توانید با قرار دادن (سال گذشته مبارزات) بر ما مربیان کمی. هنگامی که شما از دست دادن بازی اولین چیزی که شما همیشه انجام دهید این است که شما بروید و سعی کنید برای پیدا کردن واحد های مختلف. چه می تواند شما را به حل سریع درست است ؟ من فکر می کنم آنچه ما کردیم این بود که کمی باقی مانده است بیشتر بیمار در این سال از اجازه دادن به این بچه ها آن را احساس کنید, اجازه دادن به این بچه ها با هم کار کنند کمی به گرفتن برخی از شیمی است. من فکر می کنم شما در حال دیدن شیمی در حال حاضر با این بچه ها.

“نشانه ای از یک قدرت خوب بازی — و هر دو تیم در آن آنها واقعا خوب بازی قدرت — در حال حرکت است جن سریع. هنگامی که شما بیش از حد حمل آن و نه در حال حرکت جن شما را تبدیل به راکد. شرایط وجود دارد در حال حاضر که در آن بچه ها می دانید لکه های خود را و در حال حرکت جن و سریع آنها آن را احساس کنید. من فکر می کنم این یک نشانه خوب است.”

اگر چه UND اجازه نداد دنور یک قدرت-بازی بازی هدف آن نیز برگزار شد پیشگامان کردن هیئت مدیره در سه دیگران است.

جنگ شاهین و رهبری در سراسر.

پینتو به آنها اوایل سرب در 6:21 این دوره برای اولین بار دوباره کارگردانی برنارد-Docker شات فقط از داخل خط آبی گذشته کولی که ساخته شده فقط دوم خود را جمعه شب شروع فصل. Rookie مگنوس Chrona که آغاز شده و هر دو بازی برابر UND در ماه نوامبر بوده است با شروع شب جمعه.

دنور آن را در 3:17 دوم قدرت در قدرت-بازی بازی انفجار توسط آستانه, اما بازی نمی ماند گره خورده است ،

UND برداشت منجر شود خوب در 7:36 دوم زمانی که Kiersted شات قرق ميشود را مورد ضرب و شتم کولی. مبارزه بازها ساخته شده آن را 3-1 قبل از پایان قاب در یک misplay توسط دنور دروازه بان. کاواگوچی زدم یک جن از دنور بازیکن استیک به بالا از چین که در آن کولی بود قادر به آن را پوشش میدهد. اعطای Mismash skated و برخوردی خشن روبرو جن دور از کولی به بالای چین که در آن Adams خاک او نهم از فصل.

UND دوم قدرت-بازی بازی های واحد ارائه نمره نهایی در 11:14 سومین دوره آدامز زمانی که به سرقت برده جن از دنور defenseman مایکل دیویس و تغذیه آن را به یک باز برنارد-Docker در حافظه.

“من فکر کردم این یک بازی سریع گام برای دو تیم بود که هفته خاموش کردم و پس از آن حق دور” بری گفت. “من فکر می کردم هر دو تیم تا به حال بسیاری از پرش ساخته شده برخی از پخش اولیه ، من فکر کردم این بود خیلی حتی بازی رفتن به عقب و جلو. من فکر می کنم تیم های ویژه بودند تفاوت امشب.”

دنور اضافه شده بود نگرانی پس از بازی با آسیب به جلو. Linemates آستانه و Jaakko Heikkinen بازی را ترک کرد و بازگشت نیست. پیشگامان مربی دیوید کارل ندارد یک به روز رسانی وضعیت خود را بلافاصله بعد از بازی.

UND 4 دنور 1

اولین دوره — 1. UND شین پینتو 14 (یعقوب برنارد-Docker 15, Colton Poolman 11) 6:21

دوره دوم — 2. DU بابی آستانه 11 (ایان میچل 17 Emilio Pettersen 18) 3:17 (pp); 3. UND Westin ميشود 13 (مت Kiersted 20 اردن Kawaguchi 27) 7:36 (pp); 4. UND Collin Adams 9 (گرانت Mismash 11, Kawaguchi 28) 16:36

دوره سوم — 5. UND یعقوب برنارد-Docker 4 (Adams 16) 11:14 (pp)

مجازات — جانی Tychonick, UND, سنگزنی, 9:26; لیام Finlay, DU, برگزاری, 14:12; Harrison Blaisdell, UND, دام, 17:03; Adams, UND تب 1:50 دوم; نیمکت جزئی DU بیش از حد بسیاری بر روی یخ, 6:49 دوم; Andrew Peski, UND, hooking, 12:09 دوم; Brett ادواردز DU غیر مستقیم تماس با ما به سر, 9:59 سوم

دروازه بان موجب صرفه جویی در — UND: پیتر Thome 11-7-8 — 26; DU: Devin کولی 10-5-4 — 19

پنالتی-دقیقه-UND 4-8 DU 3-6

قدرت پخش — UND 2-3 DU 1-4

حضور و غیاب — 11,212

داوران — Cameron وسع و ناتان Wieler

صف نگهدار — جاستین تپه و مایک Eslinger

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im