بدون تف لطفا: MHA

تف, سکس عمومی که cynics می گویند تقریبا یک تفریح و سرگرمی ملی می تواند در حال حاضر جذب مجازات اعم از جریمه چند صد روپیه به اتهام اقدام به قتل است.
در آن تجدید نظر دستورالعمل برای سراسر کشور مستند, اتحادیه, صفحه اصلی, وزارت, می گوید این عمل است که به طبیعت دوم به بسیاری خواهد بود یک جرم تحت مدیریت بحران عمل می کنند.
تف و مبارزه با کروناویروس رفتن نیست به خوبی با هم.
پزشکان می گویند قطرات اخراج به هوا از طریق سرفه و عطسه انتقال عفونت تنفسی یکی از دلایلی که چرا مردم توصیه برای حفظ و اجتماعی فاصله.
تف می تواند دشوار کمی پاتوژن از یک فاصله طولانی به عنوان زمانی که یک gutka یا پان chewer spews آن همه در یک جریان هدف در گوشه خیابان.
به عنوان coronavirus بحران بدتر, Uttar Pradesh – صفحه اصلی به Banarasi پان –تبدیل به یکی از قبلی متحده به توجه داشته باشید از تهدید.
در روز مستند در برابر coronavirus لگد در یوگی Adityanath دولت ممنوع پان سرگرمی. آن را نیز یادآور شد که gutka ممنوع شد, راه بازگشت در سال 2013.
Bihar, Jharkhand, Telangana, Uttarakhand, Maharashtra, Haryana, ناگالند و آسام نیز با صدور دستور ممنوعیت دود توتون و تنباکو محصولات و تف در اماکن عمومی در میان COVID-19 شیوع.
هیچ دلیلی وجود ندارد اما به این باور است که مشتاق spitters ترمیم خواهد شد راه خود را در پست-COVID بار.
تف کردن در عمومی شده است جرم بر اساس قوانین شهرداری در شهرهای مختلف.
این Brihanmumbai شهرداری شرکت تحمیل جریمه تومان 1,000 اگر کسی گرفتار یک تقسیم ، اقدامات مشابه نیز در محل در دهلی نو. اما پان و فوفل آب لکه ها بر روی دیوار و راه پله در حال اثبات این که هیچ کس مراقبت.
سخت ترین اندازه گیری تا کنون گرفته شده توسط هیماچال پرادش است.
اوایل این ماه دولت پلیس هشدار داد که coronavirus بیمارانی که در دیگران را متهم به تلاش برای قتل است. اگر این عمل منجر به قربانی پیمانکاری coronavirus و سپس تسلیم شدن به این بیماری انتظار می رود اتهام قتل مدیر کل پلیس سیتا Ram مردی روشن ساخته شده است.
مردی ظاهرا اشاره به تف به عنوان یک اقدام عمدی به معنای آسیب جدی شود.
اما وزارت دستورالعمل را حتی روزمره نوع انجام می شود بدون هیچ گونه کینه توزی به طور جدی.
ملی بخشنامه در مستند شرایط صادر شده توسط وزارت امروز می گوید violaters مجازات خواهد شد.
“تف کردن در فضاهای عمومی باید با مجازات جریمه. باید وجود داشته باشد یک سخت ممنوعیت فروش مشروبات الکلی gutka تنباکو و غیره و تف باید ممنوع” آن را می گوید. (PTI)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>