هیچ نقض امنیتی در Aarogya Setu, برنامه دولت اطمینان پس از هکر اخلاقی را افزایش می دهد نگرانی های حریم خصوصی

NEW DELHI, مه 6: دولت در روز چهارشنبه گفت: هیچ داده یا نقض امنیتی شناسایی شده در Aarogya Setu پس از یک هکر اخلاقی نگرانی در مورد پتانسیل مسئله امنیت در نرم افزار.
برنامه دولت است نرم افزار تلفن همراه برای تماس با ردیابی و انتشار پزشکی مشاوره به کاربران جهت شامل گسترش COVID-19.
روز سه شنبه یک هکر و کارشناس امنیت سایبری الیوت الدرسون ادعا کرده است که “یک مسئله امنیتی یافت شده است” در این برنامه که “حریم خصوصی از 90 میلیون سرخپوستان در خطر است”.
رد ادعای دولت گفت: “هیچ اطلاعات شخصی هر کاربر ثابت شده است در معرض خطر توسط این هکر اخلاقی”.
“ما به طور مداوم در حال تست و به روز رسانی سیستم های ما. تیم Aarogya Setu اطمینان هر کس که هیچ داده یا نقض امنیتی شناسایی شده است” دولت گفت: از طریق برنامه توییتر مسئولیت رسیدگی به.
صدای جیر جیر به نقطه با نقطه روشن شدن پرچم قرمز مطرح شده توسط hacker.
“ما در مورد با هکر و ساخته شد آگاه از زیر… برنامه بازخوانی محل کاربر در چند نوبت” آن را گفت اما افزود که این طراحی است و به وضوح و دقیق در سیاست حفظ حریم خصوصی.
برنامه بازخوانی کاربران و محل فروشگاه ها بر روی سرور در یک امن رمزگذاری شده anonymised شیوه – در زمان ثبت نام در زمان ارزیابی خود هنگامی که کاربران تماس خود را ارسال کنید ردیابی اطلاعات داوطلبانه از طریق نرم افزار و یا هنگامی که آن را بازخوانی تماس با ردیابی اطلاعات کاربران پس از آنها تبدیل COVID-19 مثبت آن گفت.
در موضوع دیگری است که کاربران می توانند COVID-19 آمار نمایش داده شده در صفحه اصلی با تغییر شعاع و طول و عرض جغرافیایی-طول جغرافیایی با استفاده از یک اسکریپت Aarogya Setu گفت که تمام این اطلاعات در حال حاضر برای تمام مکان ها و از این رو نمی سازش در هر شخصی و یا اطلاعات حساس است.
“ما از هکر اخلاقی در تعامل با ما. ما را تشویق هر کاربر که شناسایی یک آسیب پذیری به ما اطلاع بلافاصله…” آن گفت:.
در پاسخ به Aarogya Setu را توضیح الدرسون در توئیتر خود نوشت: “من به شما خواهد آمد فردا”. (PTI)

مقاله قبلیدولت منصوب Tarun Bajaj به عنوان مدیر در RBI هیئت مرکزی
مقاله بعدیMaruti جدید معرفی هنجارهای برای نمایندگی در میان COVID-19 همه گیر

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>