منسوخ آتش نیروی عمل هنوز در حال اجرا در J&K
*اکثر چوب بر اساس صنایع فقدان تجهیزات مناسب

Mohinder می Verma

جامو Feb 14: تکان دهنده این صدا ممکن است اما این یک واقعیت است که وجود دارد هیچ اشاره ای به آتش اقدامات ایمنی در قوانین است که حاکم بر ثبت و تنظيم چوب بر اساس صنایع از جمله دیدم میلز در قلمرو اتحادیه جامو و کشمیر. علاوه بر این هیچ تلاش های جدی شده یا به اصلاح منسوخ J&K آتش نیروی عمل و یا قاب قوانین را دنبال هیچ اعتراضی گواهی (NOC) از آتش و خدمات اضطراری وزارت اجباری برای هر سازمان تجاری است.
منابع رسمی گفت: EXCELSIOR که رجوع اطلاع رسانی به تاریخ مارس 26, 2012, جنگل بخش قاب جامو و کشمیر چوب مبتنی بر (اره کارخانه های روکش و تخته سه لا) صنایع (ثبت نام و مقررات) قوانین.
این بود که در انجام اعمال قدرت اعطا بند (cc) از بخش 45 و بخش 45-یک از Jammu and Kashmir, جنگل, عمل, 1987 و در تسریع به دستور دیوان عالی هند به تاریخ مارس 16, 2012 در حکم دادخواست.
قانون 4 از این قوانین آمده است: “هر فرد به دنبال یک مجوز اولیه برای چوب بر اساس صنعت یا ثانویه مبتنی بر چوب صنعت باید به ایجاد یک برنامه کاربردی به مرجع صدور مجوز در فرم 1 و 2 به ترتيب”. اما هیچ اشاره ای به دنبال هیچ اعتراضی گواهی از آتش و خدمات اضطراری گروه یا در این قانون و یا اشکال.
به طور مشابه تحت Sub-قانون 2 از قانون 4 هیچ چیز ذکر شده در مورد نصب و راه اندازی آتش نشانی با تجهیزات اگر چه چندین شرایط دیگر ذکر شده است وجود دارد. حتی تحت قانون 6 می پردازد که با تمدید مجوز تربيت است که در مورد ایمنی و آتش نشانی جنبه.
تحت قانون 8 که سبب مرجع صدور مجوز به شماره, جهت, آن را به سادگی ذکر شده است که مرجع صدور مجوز از زمان به زمان صدور چنین جهت به مجوز اولیه/ثانویه چوب مبتنی بر صنعت به عنوان آن را بداند لازم است با توجه به هر موضوع به طور مستقیم متصل به کسب و کار صنعت و همان باید الزام آور در آن وجود نداشت.
“با در نظر گرفتن این ابهام در جامو و کشمیر چوب مبتنی بر (اره کارخانه های روکش و تخته سه لا) صنایع (ثبت نام و مقررات) قوانین سال 2012 به هیچ وجه تمرکز بر حصول اطمینان از نصب و راه اندازی آتش نشانی تجهیزات در کارخانه ی چوب بری یا چوب دیگر مبتنی بر صنایع” منابع گفت: در حالی که افشای است که اکثر صنایع مانند عدم مناسب و یا کاربردی آتش نشانی تجهیزات.
آنها بیشتر اطلاع داد که چوب بر اساس صنایع از جمله دیدم میلز به ندرت بازرسی توسط مقامات مربوطه اگر چه قانون 10 به اندازه کافی قدرت به مقامات در این زمینه است. “این است که تنها در زمان تمدید مجوز که بازرسی انجام شده است البته نه در رابطه با هر مجوز اما دوباره آتش نشانی جنبه است توجه به” شهادت” ،
تا به حال نصب و راه اندازی مناسب آتش نشانی تجهیزات ساخته شده اجباری تحت این قوانین به وقایع اخیر در Talab Tillo می تواند داشته باشد یا برطرف شده است و یا آسیب به حداقل برسد آنها گفت.
هنگامی که تماس با مدیر ارشد کنسرواتور از جنگل Mohit گرا گفت: “حتی اگر وجود دارد هیچ اشاره ای در مورد ایمنی و آتش نشانی اقدامات تحت جامو و کشمیر چوب مبتنی بر (اره کارخانه های روکش و تخته سه لا) صنایع (ثبت نام و مقررات) قوانین ما به طور کلی موضوع دستورالعمل به چوب بر اساس صنایع در این زمینه”.
یکی دیگر از تکان دهنده از جنبه های است که J&K آتش نیروی قانون که به تصویب رسید در سال 1967 نشده است به روز شده تا تاریخ. “علاوه بر این قوانین از این قانون شده اند قاب طی 53 سال” منابع مطلع اضافه کرد “تا به حال قوانین قاب شده به دنبال NOC از آتش نشانی و اورژانس با تمام سازمان های تجاری از جمله چوب بر اساس صنایع خواهد ساخته شده اند اجباری”.
آنها بیشتر اطلاع داد که پیش نویس قوانین J&K آتش نیروی عمل شدند و قاب در سال 2012 و حتی ارسال به صفحه اصلی بخش برای تصویب در مشورت با وزارت قانون و عدالت و امور مجلس اما آنچه اتفاق افتاد پس از آن شناخته شده نیست به هر کسی.
“حتی در سالهای اخیر نظرات به قوانین جدید شد مبله به خانه با اداره آتش نشانی و خدمات اورژانس بخش در جهت اتحادیه وزارت امور اما دوباره وجود دارد این است که هیچ توسعه و منسوخ J&K آتش نیروی عمل هنوز در حال اجرا در این قلمرو اتحادیه” شهادت” ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de