هیچ اصلی حمله تروریستی در کشور را به مناطق داخلی کشور در 3 سال گذشته بیش از 1500 حوادث در J&K: MHA

دهلی نو: هیچ اصلی حمله تروریستی صورت گرفت در مناطق داخلی کشور از کشور در طول سه سال گذشته به جز یک نارنجک حمله در امریتسار در نوامبر 2018 خانه وزارت اطلاع Lok سبها در روز سه شنبه.
جامو و کشمیر گزارش بیش از 1500 ترور حوادث در طول دوره آن گفت.
نارنجک حمله در امریتسار در محل سالن نماز در Adliwal روستا در 18 نوامبر 2018 که در آن سه نفر کشته شدند, اتحادیه وزیر دولت در امور G کیشان ردی گفت.
“طبق اطلاعات موجود این دخالت Khalistan آزادی نیروی (KLF) و بین المللی سیک جوانان فدراسیون (ISYF) آمده است توجه کنید که در این حادثه است. پنجاب پلیس بازداشت سه نفر از افراد درگیر در این حمله” او گفت:.
داده های ارائه شده توسط وزیر در پاسخ به یک سوال نیز نشان داد که 1,550 ترور حوادث گزارش شده در جامو و کشمیر بین 2017 و 2019 و 251 امنیت پرسنل 118 شهروندان و 627 تروریست ها کشته شدند, در طول دوره.
ردی گفت: تروریسم تا حد زیادی حمایت از مرز به پاکستان جاسوسی و جاسوسی آژانس ISI دارای پیوند نزدیک با لباس های تروریستی مانند لشکر-e-Taiba, جیش-e-محمد Hizbul مجاهدین و آن را فراهم می کند و آنها را به پناهگاه های امن ماده پشتیبانی و امور مالی و دیگر تدارکات برای انجام فعالیت های تروریستی در هند است.
“هیچ اصلی حمله تروریستی صورت گرفت در مناطق داخلی کشور از کشور در طول سه سال گذشته به جز یک نارنجک حمله در… امریتسار در آن سه نفر کشته شدند,” او گفت:.
یک سوال در مورد undertrial تروریست ها گفت: این اطلاعات نگهداری شده توسط دولت پس از ‘نظم عمومی’, ‘پلیس’ و ‘زندان’ هستند دولت افراد به عنوان در هفتمین برنامه از قانون اساسی هند است.
در دولت مرکزی سطح او گفت: موارد مربوط به اقدامات تروریستی در حال بررسی توسط آژانس تحقیقات ملی (نیا).
ملی تحقیقات آژانس عمل 2008 فراهم می کند برای قانون اساسی ویژه دادگاه های ثبت شده توسط NIA که در آن چنین مواردی شنیده می شود در روز به صورت روز و مقدم بر دیگر موارد است.
“بر این اساس 49 دادگاه ها در سراسر هند تعیین شده است به ویژه نیا دادگاه برای سریع دفع موارد مربوط به همه متهم دستگیر شده توسط NIA در ترور موارد” ردی گفت.
او گفت کمک های مالی داده شده است به قربانیان حملات تروریستی. دولت در ابتدا به کمک مالی به غیر نظامی قربانی و یا بعد از قوم و خویش از قربانی است که Rs 5 لاخ در مورد مرگ یا دائم نا توانی و سپس به دنبال بازپرداخت هزینه از مرکز.
“جدای از آن, نگران دولت همچنین ارائه کمک به قربانیان طبق سیاست های خود را,” او اضافه شده است.
ردی گفت: در مجموع بازپرداخت تومان 4.30 کرور صادر شده در مالی سال 2016-17, 2017-18 و 2018-19.
“سابق gratia/پرداخت غرامت به خانواده های پرسنل امنیتی طبق دستورالعمل های موجود از CAPFs/ارتش/دولت و تحت امنیت مربوط به هزینه (SRE) طرح برای دولت پلیس/امنیتی/نظامی قربانیان,” او گفت:. (سازمان)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>