بدون از دست دادن زمین مشاغل پس از هنر 370 abrogation: LG

Lieutenant Governor Girish Chandra Murmu chairing a meeting in Kathua on Saturday.
معاون فرماندار Girish چاندرا Murmu ریاست جلسه در کتهوا در روز شنبه.

74 اصلاح به اجرا

Excelsior خبرنگار

جامو Feb 29: معاون فرماندار Girish چاندرا Murmu امروز تصریح کرد که وجود خواهد داشت بدون از دست دادن از نظر شغل و زمین با توجه به abrogation از 370 مقاله در جامو و کشمیر و با بیان این که اتحادیه قلمرو تعهد دولت به اجرای 74 اصلاح قانون اساسی در J&K.
اینجا را کلیک کنید به تماشای فیلم
Murmu اظهار داشت: در جلسه با رؤسای 19 بلوک شوراهای انکشافی (BDCs), روسای جمهور پنج شهرداری شوراها/کمیته ها و زن Sarpanchs در کتهوا ستاد منطقه امروز که در آن او به بررسی سرعت توسعه از جمله آثار این مرکز با حمایت مالی طرح.
در بین عمل با نمایندگان Panchayats شهری و محلی, بدن, معاون فرماندار گفت: وجود خواهد داشت بدون از دست دادن از نظر شغل و زمین به مردم جامو و کشمیر به دلیل abrogation از ماده 370.
او تصریح کرد: دولت تعهد برای اجرای 74 اصلاح قانون اساسی در جامو و کشمیر گفت: این امر نه تنها تحکیم حکومت در سطح محلی بلکه سرعت توسعه کار می کند.
“حکومت در سطح محلی می تواند تقویت شود و با مشارکت و همکاری نمایندگان,” او گفت:, و اضافه کرد که شهری بدن محلی و Panchayati راج نهاد را تبدیل به خود متکی نهادهای صالح برای تصمیم گیری اولویت های خود را.
Murmu توصیه نمایندگان منتخب Panchayati راج نهادهای شهری و محلی بدن برای حفظ زمین در مناطق مربوطه خود را به عنوان آن است که کمیاب کالا و ضروری برای هر پروژه.
“داشتن کافی زمین پری و ULB نمایندگان می تواند اولویت بندی پروژه ها بر این اساس به ویژه طرح جامع کتهوا و سایر شهرهای منطقه” او گفت:.
معاون فرماندار اظهار داشت که سازمان عفو طرح برای مصرف کنندگان برق با هیچ مجازات و هیچ علاقه خود را در صورتحساب مقدار همراه با قسط تسهیلات اعلام شده است به طوری که سود حداکثر می تواند با توجه به مصرف کنندگان از قلمرو اتحادیه.
اندازه گیری هوشمند و اعتباری با استفاده از برق را به امکانات اضافی به مصرف کنندگان است.
Murmu همچنین انجام یک تور گسترده از کتهوا.
طی جلسه برگزار شده در معاون کمیسر دفتر معاون فرماندار گذشت چند جهت حصول اطمینان از به موقع تکمیل همه در حال رشد و نمو پروژه برای جلوگیری از هر گونه ناراحتی برای عموم مردم.
برای مناطق مرزی از کتهوا منطقه به کارگردانی تمام افسران اجرای آژانس برای تسریع سرعت از مرز پروژه های منطقه به خصوص در قدرت PHE & PWD بخش علاوه بر ساخت و ساز فرد و جامعه پناهگاه.
او همچنین کارگردانی نگران ماموران به سرعت تا تقویت پروژه های در آموزش و پرورش, ورزش و سلامتی بخش که مورد نظر امکانات می توان به مرز ساکنان.
معاون فرماندار بررسی طرح توسعه SIDCO مجتمع صنعتی در Ghatti در کتهوا و پرسش در مورد امکانات ارائه شده به کارآفرینان. او کارگردانی افسران را ارائه 24X7 برای تامین برق به واحدهای صنعتی علاوه بر اختصاص یافته تامین آب طرح های نگه داشتن در ذهن آینده مطالبات واحدهای صنعتی است.
او همچنین تاکید کرد برای ترویج پردازش مواد غذایی و صنایع بسته بندی در این منطقه است. او به ماموران برای شناسایی زمین در کتهوا به ایجاد مدیریت مواد زائد جامد گیاهی است که می تواند مورد استفاده توسط صنایع و همچنین محلی بدن.
معاون فرماندار در زمان انبار پیشرفت صنعتی پارک زیست فناوری در Ghatti و بزرگراه ایجاد کرد در NH 44 نزدیکی Logate Morh در کتهوا.
مدیر پروژه NHAI جامو Ajay Kumar Rajak جریان Murmu در مورد پیشنهاد پلها و امکانات اضافه شده به بزرگراه ملی. Upgradation پل علاوه بر این از خدمات جاده فرمت از خدمات جاده ها و تقاطع پیشرفت نیز پیشنهاد شده توسط مدیر پروژه قبل از معاون فرماندار.
او کارگردانی مدیر پروژه شامل تروما مرکز تسهیلات در بزرگراه ایجاد کرد پروژه علاوه بر برنامه ریزی نقاط ورود و خروج.
در طول این تور بازدید معاون فرماندار به همراه بیمارستان کتهوا و افتتاح اورژانس OT و واحد مراقبت های ویژه (ICU) وجود دارد. او کارگردانی سلامت کارمندان برای اطمینان از ساعت مدیکر با امکانات به روز رسانی زیرساخت های بهداشت و درمان به ارائه کمک به این بیماران است.
منطقه توسعه کمیسر O P Bhagat به مشخصات دقیق از کتهوا و پیشرفت های بدست آمده تا کنون در مرکزی تحت حمایت طرح در منطقه.
بخشی کمیسر جامو Sanjeev Verma; مدیر کل رفاه اجتماعی وزارت ریحانه بتول ; MD SIDCO Ravinder کومار SSP کتهوا دکتر Shailendar میشرا مديران ارشد مهندسین و دیگر افسران منطقه به همراه معاون فرماندار.

 

قبلی مقالهنقد و مرز MHA بازديد IB به بررسی وضعیت نفوذ مناقصه
مقاله بعدیDB را نارضایتی بیش از ناقص اطلاعات در encroachers

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>