هیچ خارش انتقال انگشت ماشه برای ونکوور وایت کپس

هیچ DPs خواهد بود که در داخل یا خارج از فهرست برای وایت کپس در این نقل و انتقالات با باشگاه محتوا را انتخاب کنید و را انتخاب کنید که بازیکنان مناسب با مشخصات و فرهنگ است.

خوب VWFC طرفداران این احتمال وجود دارد WYSIWYG برای باز کردن شب.

هنوز سه هفته تا ونکوور وایت کپس باز کردن لیگ برتر فوتبال فصل برابر اسپورتینگ کانزاس سیتی در فوریه. 29 اما در واقعیت وجود دارد که ارزش کمی زمان برای هر مطلب اضافه شده به فهرست. وجود خواهد داشت یک زن و شوهر — یک centreback شاید یک یا دو عمق خریدهای — اما به احتمال زیاد هیچ بزرگ نام بازیکنان.

اکثریت انتقال پنجره ها را بسته اند و تنها با چند مانند آرژانتین (Feb. 19) روسیه (Feb. 21) و تعداد کمی از کشورهای اروپای شرقی هنوز هم باز به معنی تنها خارج از قرارداد بازیکنان قادر خواهد بود برای آمدن به MLS. داخلی MLS پنجره برای داخل لیگ معاملات باز می شود در روز چهارشنبه و اجرا می شود تا زمانی که ممکن است 5.

با وجود این استخر از بازیکنان بین المللی در دسترس کاهش به عنوان به سرعت به عنوان زمان باقی مانده Whitecaps ورزشی مدیر اکسل شوستر ندارد خارش انگشت ماشه.

“ما همیشه می گفت ما سعی خواهد کرد به گرفتن برخی از راه حل های بسیار خوب … ما هرگز برای یک راه حل برای یک بازیکن بیشتر اگر ما متقاعد شده او تاثیر خواهد گذاشت در این تیم است. این همه در مورد این که” او گفت:. “این در مورد پر کردن نقاط.”

و پس از آن وجود دارد این بازیکنان که در برزخ گیر کرده. Whitecaps اعلام کرد لئونارد Owusu به امضای on Jan. 21. نزدیک به سه هفته بعد مدارک به او اجازه می دهد برای آموزش و بازی با این تیم نشده است به پایان رسید.

Centreback اریک گودوی وام خرید ساخته شده رسمی روز پس از Owusu. او هنوز هم در لس آنجلس در انتظار مستندات مناسب.

آمریکا تیم باید یک مزیت رقابتی بیش از سه کانادا MLS و باشگاه با بازیکنان صادر شده کارت سبز — ساخت آنها واجد شرایط برای بازی و تعداد به عنوان بازیکنان داخلی — طولانی قبل از آنها حتی پا در خاک آمریکا. این فرآیند بسیار دقیق تر برای بازیکنان آمدن به کانادا به عنوان مربی مارک دوس سانتوس به طور معمول امتیاز به Yordy رینا به عنوان مثال از یک بازیکن که با این باشگاه برای سه فصل است اما در عین حال برای دریافت ویزا.

و دانستن قاب زمان قطعیت می آید که با نهایی مدارک شوستر را ندارد یک حرکت مگر اینکه آن را یک حیاتی.

“این یک سوال مهم: آیا این را حس را در یک بازیکن دیگر ؟ نگاهی Owusu گفت:” شوستر اضافه کردن Ghanian هافبک متولد باید با تیم پورتلند مسابقات در آخرین.

“اگر ما ثبت نام یک بازیکن نزدیک به ابتدای فصل و پس از آن چهار هفته طول می کشد و او را از دست رفته چهار پنج بازی … ما فقط باید صبر کنید بعد از انتقال دوره در تابستان ؟ آن را به عنوان یک بازیکن است که مشخصات دقیق است که ما دنبال آن هستید. این چیزی است که ما باید در ذهن ما است.”

یکی دیگر از نگرانی های است که تیم شیمی. دوس سانتوس و شرکت. هستند بسیار ضربه زننده در مورد بازیکن با مدیر گفت: او در حال حاضر کاهش یافته است امضای برخی از “بسیار خوب” بازیکنان به خاطر سوال شخصیت خود را. او مایل نیست برای اضافه کردن یک آلاینده به آنچه که در نمایش به عنوان منسجم و صمیمی قفسه اتاق.

برای هر کونگ فو لوکاس Cavallini اسلاید-مقابله با فرش سوز چمن در UBC به عنوان تیم کار بر روی آن (امیدوارم) مشخصه بالا را فشار دهید وجود دارد به عنوان بسیاری از سپاس و آغوش برای موفقیت.

“این یک گروه خوب” گفت: دوس سانتوس. “من در سراسر بسیاری از انواع. … مردم از من بپرسید آنچه را که یکی از بهترین من مربی ام — اما همه آنها متفاوت است. اما با تجربه من می توانم بگویم که یک گروه در حال رفتن به تبدیل شدن به یک خوب است. دانه کاشته شده اند برای یک تبدیل خواهد شد که یکی خوب است.”

روشن است فهرستی است به دور از کامل اما این تیم است که مجموعه on Feb. 29 در B. C. محل باید رقابتی یکی.

Centreback Jasser Khmiri دیدم اولین اقدام او از فصل قبل در مرکز آموزش چمن در روز جمعه به عنوان تیم است که با دقت مدیریت بار خود را به عنوان او کار می کند راه خود را بازگشت به سلامت کامل از خارج از فصل روش در همان جراحی ترمیم مفصل زانو که او را نگه داشته و برای همه آنها به جز یک بازی در فصل گذشته. این موقعیت به نظر می رسد این تیم اولویت فوری و با درک کورنلیوس در حال حاضر تنها به طور کامل سالم بازگشت, CB, گودوی هنوز هم در خارج از اردوگاه و سرنوشت trialist عامر Didic هنوز نامشخص است.

تازه وارد دیوید Milinković اواخر انگلیسی قهرمانی سمت هال شهر ایستاده بود در آموزش با برخی از حیله گر رفت و آمد و کار سخت در خود را به عقب به بازی کامل تناسب اندام بعد از دیدن فقط یک انگلیسی لیگ فوتبال جام همه 2019.

Fredy مونترو موضوع به ظاهر بی پایان تجارت حدس و گمان است و نگاه موثر در همان عمیق تر-دروغ گفتن و نقش او را به عهده گرفت در اواخر فصل گذشته در حالی که سمت چپ پشت علی عدنان و Cavallini در حال توسعه خوبی در زمینه تفاهم ،

دوس سانتوس امیدوار است تا هنوز هم استفاده از 4-3-3 به عنوان اصلی شکل گیری اشاره کرد اما این همه بستگی به خود پرسنل.

“من یک مربی پس از آن درباره من آنچه من می خواهم در مورد یک سیستم” او گفت:. “زمانی که من برنده با مونترال, ما با یک 4-4-2 دایموند. با Swope پارک رنجرز و یا اتاوا خشم ما در یک 4-3-3. با سان فرانسیسکو ما برنده در یک 3-5-2.

“من اینجا هستم تا به حداکثر رساندن بازیکنان ما است. بنابراین ایده اولیه هنوز هم می تواند یک 4-3-3 اما با امکان معکوس مثلث می شود و در یک 4-4-2 یا 4-2-3-1. بچه ها در حال آماده شدن برای هر دو آنها راحت با هر دو. همیشه رفتن به بستگی به صدمات پرسنل ما چگونه به حداکثر رساندن فهرست کامل … این چیزی است که ما به دنبال در.”

دوس سانتوس برنده نیست پیش بینی نتیجه از آنچه اتفاق می افتد در گنبد در سه هفته دیگر آن را یک وعده: تلاش.

“ما هنوز هم فردا و سه هفته تا اولین بازی اما من احساس می کنم آن را بزرگ زمان رفتن در مسیر درست است.” “این مهاجم تیم آنها تهاجمی بچه ها سخت کار می کنند و … آن را نزدیک شدن به چگونه من با دیدن این بازی و احساس می کنم باید آن را ایفا کرده است.

“آنچه را که به معنی در 90 دقیقه و رده بندی? من نمی دانم. اما من راحت است که ما در حال رفتن به یک تیم بهتر و بهتر ،

“من قول می دهم که افرادی که در حال رفتن به بیرون می آیند به بازی مقابل کانزاس سیتی, آنها در حال رفتن به بسیار تهاجمی تیم است. نمره من نمی دانم. چگونه می تواند به شما حدس می زنم ؟ اما من قول می دهم این نگرش و ذهنیت است که ما در حال ساخت.”

[email protected]

Twitter.com/TheRealJJAdams


قبل از برنامه فصل

روز شنبه, ژان. 28: Whitecaps 1, Columbus Crew; دانشگاه کالیفرنیا در سان دیگو

چهار شنبه, فوریه. 1: Whitecaps 4, FC Dallas 1; دانشگاه کالیفرنیا در سان دیگو

سهشنبه, فوریه. 4: L. A. کهکشان 4, Whitecaps 1; کرامت بهداشت ورزشی پارک

یکشنبه, فوریه. 16: وایت کپس در Portland Timbers, 5 بعد از ظهر مشیت پارک

چهار شنبه, فوریه. 19: وایت کپس در انقلاب جدید انگلستان, 5 بعد از ظهر مشیت پارک

چهار شنبه, فوریه. 22: وایت کپس در مینه سوتا, ایالات FC 2:30 بعد از ظهر, Providence, پارک

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>