هیچ قطعه باغ? رشد سبزیجات در تخت مطرح شده و ظروف به جای

حتی قبل از زمان همه گیر سر به فلک کشید علاقه به باغبانی سبزیجات وای بودند کشف اصطلاح “پیروزی باغ” و مفاهیم آن. باغ پیروزی بودند جنبش های ملی در طول هر دو جنگ جهانی و باغبان خانه رشد فوق العاده ای مقادیر از سبزیجات را برای خود و برای به اشتراک گذاشتن.

سبزیجات تازه در باغ حیاط خلوت و یا در فریزر ذخیره شده و یا ریشه انبار ما کمک می کند تا تبدیل شدن به خود کفا است. هنگامی که امور مالی به تنگ باغ سبزی تا حد زیادی کاهش صورتحساب مواد غذایی.

هفته گذشته ما در مورد باغبانی سنتی در یک قطعه زمین. اگر چه شما نمی توانید حفاری تا چمن و یا فضای شما محدود است و یا شما زندگی می کنند در یک آپارتمان و یا محل سکونت?

مطرح باغ و باغبانی کانتینر آن را ممکن است برای تقریبا هر کس به رشد سبزیجات است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

The square foot gardening method produces large quantities of vegetables efficiently in a small space. Forum file photo

میدان پا باغبانی روش تولید مقادیر زیادی از سبزیجات موثر در یک فضای کوچک. فروم فایل عکس

کیت های آنلاین در دسترس هستند و از مراکز باغ و یا شما می توانید یک باغ خود را. این سازه می تواند نشستن صاف بر روی زمین و یا چمن بدون یک ساختار پایین و یا مطرح شده در پاها با پایین نصب شده است.

برای ساخت خود را با استفاده از سرو قهوه ای و یا تحت درمان با چوب هر دو امن برای استفاده در باغ با ابعاد 2 اینچ ضخامت 12 اینچ گسترده. یک اینچ ضخامت تخته استفاده می شود اما نه به عنوان قوی. استفاده نکنید خانه سبز-درمان چوب که شامل ناامن ترکیبات.

مطرح باغ اغلب ساخته شده 4 پا با 4 پا که اجازه می دهد تا به شما در رسیدن به این مرکز به راحتی از هر طرف. برای بزرگتر باغ ساخت چندین 4-توسط-4-foot واحد و یا یک 8-توسط-4-پا باغ. تعیین محل که در آن آنها را دریافت حداقل شش تا هشت ساعت از تابش مستقیم نور خورشید.

بسیار توصیه می شود موفق نوآوری در مطرح باغبانی به نام فوت مربع باغبانی محبوب ساخته شده توسط نویسنده مل Bartholomew. فوت مربع باغبانی حداکثر باغ, تولید بیشترین میزان سبزیجات در فضای در دسترس در حالی که دادن هر نوع گیاهی و تنها مقدار مناسبی از فضا به شکوفا. تولید شگفت انگیز است.

مطرح باغ بهترین رشد را که پر از مواد دیگر از “خاک” نوع خاک که بسته محکم در این ساختار. در عوض حاوی مخلوط است مانند توصیه می شود یک سوم هر یک از خزه تورب کمپوست و ورمیکولیت. شما همچنین می توانید خرید صعود مخلوط برچسب برای مطرح یا فوت مربع باغ.

برای فوت مربع باغبانی شروع به ساخت یک شبکه در سراسر 4-توسط-4-پا قاب. پوند ناخن و یا حتی یک سنجاق فشار به لبه بالای چوب در 1-پا فواصل دور قاب را در محیط. از هر یک از ناخن کشش یک رشته یا ریسمان محکم در سراسر قاب از یک طرف به طرف مربوطه ناخن در طرف مقابل است.

پس از اتمام رشته تقسیم باغ به 16 مربع اندازه گیری 1 فوت مربع. این مربع ایجاد چقدر از هر گیاهی کاشته شده است که در فوت مربع.

بعد تصمیم بگیرید که سبزیجات شما می خواهم. شما می توانید گیاه ترکیبات در هر باغ قاب. از لحاظ تئوری می تواند گیاه یک نوع متفاوت از سبزیجات در هر یک از 16 مربع اما شما به احتمال زیاد می خواهید بیش از یک متر مربع از سبزیجات را ترجیح می دهند.

چگونه بسیاری از دانه ها و یا پیوند به گیاه در هر متر مربع بستگی به نوع و چه مقدار از اتاق آنها نیاز به رشد. برای هویج و تربچه گیاه 16 دانه در هر مربع است. برای چغندر نخود فرنگی و کاهو و لوبیا رشته گیاه نه دانه در هر مربع است. برای لامپ-نوع پیاز و برگ چغندر سوئیس, چهار گیاه در هر مربع است. برای, کلم بروکلی, گل کلم, کلم, کلم بروکسل, خیار, فلفل, کدو و سیب زمینی, گیاه یکی در هر مربع است.

گیاهان گوجه فرنگی پیشنهاد به عنوان یکی هر مربع اگر رشد در یک قفس اما من در بر داشت یک گوجه فرنگی گیاه ممکن است نیاز به 4 چهار مربع مگر اینکه طرف شاخه های هرس شده را به عنوان آنها رشد می کنند.

وقف به عنوان بسیاری از مربع به عنوان شما می خواهید به سبزیجات را ترجیح می دهند. استفاده از داربست و یا قفس برای vining محصولات مانند خیار و کدو به طوری که آنها رشد رو به بالا به جای گسترش ظاهری.

پس از کاشت, راهنمای رشته ها می تواند در جای خود باقی مانده تا زمانی که کشت محصولات زراعی ظهور و پس از آن حذف کنید.

Tomatoes and many other vegetables can be grown on decks, patios and balconies in containers of sufficient size, using high quality potting mix. Forum file photo

گوجه فرنگی و بسیاری از سبزیجات دیگر می تواند رشد کرده در عرشه و patios و بالکن در ظروف اندازه کافی با استفاده از با کیفیت بالا گلکاری مخلوط. فروم فایل عکس

برای پاسیو عرشه و آپارتمان بالکن ها و سبزیجات می تواند به رشد در ظروف. همان اصول باغبانی تخت مطرح شده اعمال می شود پس از یک تخت مطرح شده است که اساسا یک ظرف بزرگ. قرار دادن در پر آفتاب.

با شروع با کیفیت بالا گلکاری مخلوط را در ظروف حداقل 12 اینچ یا بیشتر در قطر و عمق. برای گوجه فرنگی با استفاده از یک ظرف حداقل به اندازه 5 گالن سطل برای بهترین تولید.

به تصمیم می گیرید که چگونه بسیاری از گیاهان در هر ظرف می تواند نگه دارید دنبال دستورالعمل فوق برای فوت مربع باغبانی. برای مثال 12 اینچ-قطر ظرف می تواند نگه 16 هویج گیاهان یا نه چغندر یا کلم بروکلی گیاهی.

ظروف خشک کردن سریع تر از مطرح باغ تا آب به طور کامل زمانی که بالای اینچ خشک. ظروف کوچکتر نیاز به آبیاری بیشتر. بارور با یک محلول در آب کود هر دو هفته.

بایگانی: جزئیات بیشتر از همین Kinzler رشد ستون با هم

همین Kinzler یک مادام العمر باغبان است horticulturist با دانشگاه ایالتی داکوتای شمالی فرمت برای Cass County است. خوانندگان می تواند او را در رسیدن به [email protected] تماس بگیرید و یا 701-241-5707.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>