این شهرستان رمزی دفتر دادستان تعیین افسر استیون Mattson استفاده از زور علیه رونالد دیویس در سپتامبر. 15 توجیه بود تحت مینه سوتا قانون با توجه به شرایطی با توجه به بیانیه صادر شده پنج شنبه, فوریه. 20.

مینه سوتا اداره جنایی دلهره بررسی تیر اندازی که شامل بررسی فیلم از این حادثه گرفته شده با پلیس-دوربین و همچنین هنوز هم عکس ها با توجه به شهرستان دفتر دادستان.

دیویس می توان بر روی فیلم در حال اجرا نسبت به Mattson قبل از افسر چرخش دوربین به سمت آسمان است و او شنید گفت: “مقدس (expletive).” یک شاهد گفت: او را دیدم دیویس پرتاب افسر به زمین.

سپس Mattson را چراغ قوه سقوط کرد و دیویس, 31, دیده می شود, برگزاری یک چاقو در یک دست و چراغ قوه در دیگر به عنوان او ادامه داد: برای اجرا در این افسر که تا به حال پشت در ایستاده بود ،

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

Mattson فریاد زد: “دور شو از من. رها کردن چاقو. رها کردن (expletive) چاقو. رها کردن چاقو!,” و سپس او به ضرب گلوله دیویس.

برخورد به طول انجامید 12 تا 13 ثانیه از وقت Mattson باز پیراهن خود را درب به تیراندازی. دیویس شد و در صحنه مرده در سپتامبر. 15 در ال روزاریو-Midway در محله Thomas خیابان و Griggs خیابان.

بررسی ماموران به صحبت کرد دیویس را بعد از آن شب و او رله که دیویس چپ در وسیله نقلیه خود را از روز قبل و اضافه کرد که او اقدام شده است “واقعا عجیب و غریب” در آن زمان از جمله او گفتن “شما در حال رفتن به یک بیوه” با توجه به یادداشت ارسال به شهرستان رمزی وکیل جان چوی در اوایل این ماه توسط کارکنان خود را وکیل مدافع که بررسی این پرونده است.

این یادداشت در ادامه می گویند که متامفتامین و THC داشت و در دیویس’ بدن هنگامی که او درگذشت.

این شهرستان رمزی دفتر دادستان منتشر شد یادداشت پنج شنبه بعد از ظهر همراه با یک دوم نوشته شده توسط چوی است که پشتیبانی خود را وکیل’ تصمیم گیری است.

بررسی ماموران همچنین در مصاحبه Mattson در مورد آنچه اتفاق افتاده است. او به آنها گفت که دیویس آمد در او را با “چشمان” در حالی که ساخت سر و صدا که صدا مانند “کمی grunts.”

Punished, یک چاقو در دست راست خود را Davis, شبیه “او به زخم من” Mattson گفت: ماموران با توجه به کارکنان یادداشت.

او گفت که او تلاش برای “ایجاد فاصله” در حال دور شدن از دیویس و به او دستورات کلامی به رها کردن چاقو اما دیویس گفت: گوش نکرد.

او در ادامه به “اتهام به سمت او” این یادداشت در ادامه باعث Mattson به او شلیک دو بار.

او را اخراج او به افسران گفت: او فکر می کند دیویس “را کشته اند (او)” یادداشت گفت.

محققان همچنین مصاحبه با شاهدان یکی از آنها رله تماشای دیویس “عجله افسر’ پس از رمنج از وسیله نقلیه خود را به تیم ملی و سپس “تعقیب پس از این افسر که مدام به او را متوقف و سپس پاپ, پاپ, پاپ” با توجه به یادداشت.

او اضافه کرد که او فکر افسر اعمال شد “به وضوح برانگیخت.”

دو نفر دیگر شاهدان نیز توصیف تماشای دیویس پس از این افسر به عنوان Mattson به کارگردانی او برای جلوگیری از این یادداشت گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im