‘هیچ رایت’ هشدار یکشنبه برای خیلی از جنوب کالیفرنیا

ریورساید — مسکونی بدون سوختگی هشدار همچنان از طریق پنج شنبه در سواحل جنوبی هوا حوضه که شامل اورنج کانتی و غیر کویر بخش لس آنجلس و سان برناردینو شهرستان.

سوختن چوب در شومینه یا هر محیط داخلی و یا در فضای سوختن چوب دستگاه ممنوع است در طول اجباری چوب سوز, ممنوعیت با توجه به سواحل جنوبی Air Quality Management District, کنترل آلودگی هوا, آژانس اورنج کانتی و بخش عمده ای از لس آنجلس و سان برناردینو و ریورساید شهرستان از جمله Coachella Valley.

بدون سوزاندن قانون منع سوزاندن چوب و همچنین تولید آتش سیاهههای مربوط از جمله کسانی که از موم ساخته شده و یا کاغذ است.

“بدون سوختگی هشدار اجباری به منظور حفاظت از سلامت عمومی در زمانی که سطح خوب و ذرات آلودگی هوا در این منطقه پیش بینی می شود به بالا” با توجه به AQMD بیانیه. “دود حاصل از سوزاندن چوب می تواند باعث مشکلات سلامتی. ذرات در دود چوب — همچنین به عنوان شناخته شده از ذرات ریز یا PM2.5 — می توانید به عمق ریه ها شده و باعث مشکلات تنفسی از جمله حملات آسم را افزایش می دهد در اتاق اورژانس و بستری شدن در بیمارستان.”

این AQMD هیچ سوختگی هشدار اعمال نمی شود به کوه جوامع بالاتر از 3000 فوت در ارتفاع های Coachella Valley یا صحرا بالا. خانه که تکیه بر چوب به عنوان تنها منبع گرما خانواده های کم درآمد و کسانی که بدون گاز و خدمات نیز معاف هستند مورد نیاز است. گاز و دیگر غیر-چوب سوز شومینه ها محدود نمی شود.

ساکنان می توانند با ثبت نام در www.AirAlerts.org برای دریافت هشدار ایمیل زمانی که اجباری بدون سوختگی هشدار صادر شده است.

این AQMD را بررسی کنید قبل از اینکه شما رایت برنامه است که در اثر از نوامبر تا پایان ماه فوریه هنگامی که ذرات سطح بالاترین هستند. نوزده بدون سوزاندن روز هشدار که تا کنون صادر شده برای 2019-20 فصل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان