اما او در مورد فرصت های شغلی خواهد بود که در انتظار او پس از فارغ التحصیلی. او شگفت زده همکار خود را دانشجویان دانشگاه زمانی که او اعلام کرد که او را به تغییر مسیر شغلی — و قطار به یک جوشکار.

“این واقعا نبود برای من” Spaeth گفت: با اشاره به تحصیل عدالت کیفری. پس از اتمام سال دوم او ثبت نام در تکنولوژی جوشکاری برنامه در کالج ایالتی داکوتای شمالی از علم را فارگو پردیس.

“من آن را دوست داشتم همیشه از” او گفت:. او با این نسخهها کار شب در محلی مخزن فولاد تولید کننده و فارغ التحصیل خواهد شد در ماه مه.

در ساخت حرفه ای سوئیچ از یک زمینه نیاز به چهار سال درجه به او می توانید وارد کنید با دو سال مدرک Spaeth در حال آماده شدن برای پیوستن به نادیده بخش از نیروی کار که تولید 65 درصد از داکوتای شمالی اقتصادی خروجی و حساب 61 درصد از این ایالت تولید ناخالص داخلی با توجه به تازگی آمار و ارقام منتشر شد.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

داکوتای شمالی است که در میان کشورهای که به دست آورده اند “شغل خوب” برای کارگران بدون چهار سال تحصیلات دانشگاهی و یکی نسبتا کمی متحده که شاهد افزایش در تولید شغل بین سال 1991 و 2015, با توجه به مطالعه انجام شده توسط دانشگاه جورج تاون مرکز آموزش و نیروی کار است.

این مطالعه تعریف یک کار خوب به عنوان پرداخت $35,000 یک سال به عنوان حداقل درآمد برای کسانی که زیر سن 45 و 45.000 دلار به عنوان حداقل برای کارگران مسن تر ، شغل خوب بود متوسط درآمد از 55000 $در سال است.

این مطالعه نشان داد که 49 درصد از مشاغل خوب و مناسب در داکوتای شمالی برگزار شد توسط کارگران بدون مدرک لیسانس در مقایسه با به طور متوسط 45 درصد در ایالات متحده بین سال 1991 و 2015, یقه آبی مشاغل در داکوتای شمالی افزایش 88% سوم-بالاترین رشد در کشور پشت یوتا و داکوتای جنوبی این مطالعه نشان داد.

به طور مشابه این مطالعه نشان داد ماهر شغل در داکوتای شمالی در طول دوره رشد 156 درصد نیز سوم بالاترین نرخ رشد. در میان این مطالعه یافته های کلیدی برای داکوتای شمالی:

  • 41 درصد از کارگران در داکوتای شمالی برگزار می شود آنچه در آن در نظر گرفته می شود شغل خوب از جمله 59% یا 90,000 که تا به حال خوب jobs without a four-year مدرک دانشگاهی.

  • متوسط درآمد غیر لیسانس کارگران با شغل خوب در سال 2015 شد $57,000.

  • در میان کسانی که با غیر لیسانس شغل خوب و 53% به دست آورده $55,000 یا بیشتر از 29 درصد به دست آمده بین 45.000 دلار و $55,000 و 18 درصد به دست آمده بین 35.000 دلار و $45,000.

Ben Spaeth uses a plasma cutter Wednesday, Feb. 5, on the Fargo campus of the North Dakota State College of Science. Michael Vosburg / Forum Photo Editor

بن Spaeth با استفاده از یک برش پلاسما سه شنبه ، 5 در فارگو پردیس دانشگاه ایالتی داکوتای شمالی دانشکده علوم. مایکل Vosburg / Forum Photo Editor

تکنولوژی جوشکاری این نوع Spaeth در حال مطالعه است و دیگر محدود به “قوس و جرقه” اما در حال حاضر شامل ربات-کنترل جوش لیزر جوشکاری و برش مشعل که در حال کنترل شده توسط کامپیوتر — ساخت تجارت عضو بنیادی — علم و تکنولوژی و مهندسی و ریاضی — نیروی کار است.

دانش آموزانی که فارغ التحصیل از جوشکاری برنامه در NDSCS که پیدا کردن شغل در اطراف فارگو استخدام با شروع دستمزد حدود 18 دلار در هر ساعت لی گفت: لارسون یک جوش مربی. به صورت تمام وقت کارگر که در مورد $37,440 یک سال است.

تجربه جوشکار در منطقه کسب درآمد تا 25 دلار در ساعت یا حدود 52,000 هر سال اما کسانی که مشغول به کار در پروژه خط لوله می تواند کسب حدود 70.000 دلار در هر سال است.

پس کسانی که در آموزش برای معاملات فارغ التحصیل با متوسط بدهی و یا در مواردی با حمایت های مالی خود را از کارفرمایان هیچ یک در همه — آن را بیشتر مقرون به صرفه مسیر به خوبی چک لارسون گفت.

اگر چه صنعت تقاضاهای مصرانه برای دو سال تکنسین NDSCS ثبت نام شده پایدار در سال های اخیر است. “ما در حال استخدام تمام وقت,” او گفت:. “ما در هر دبیرستان در داکوتای شمالی.”

داکوتای شمالی یکی از 10 متحده مورد بررسی در یک مطالعه ملی با 10 علم و فناوری گروه منتشر شد که یافته های خود را تحت رسانه های اجتماعی بنر “علم ما” که در بر داشت که 67 درصد از این کشور شغل های پشتیبانی شده توسط علم و تکنولوژی و مهندسی و ریاضیات.

در داکوتای شمالی بنیادی مربوط به نیروی کار و تولید از 4 میلیارد دلار در فدرال مالیات بر درآمد و $3.4 میلیارد دلار در دولت های محلی و مالیات بر درآمد, ساخت بنیادی-پشتیبانی از فعالیت های اقتصادی راننده اصلی درآمد مالیاتی دولت در, با توجه به مطالعه led توسط Aerospace Industries Association, American Association for the Advancement of Science, American Chemical Society, American ژئوفیزیک اتحادیه و انجمن فیزیک آمریکا در میان گروه های دیگر.

Ben Spaeth and instructor Lee Larson talk in the shop Wednesday, Feb. 5, on the Fargo campus of the North Dakota State College of Science. Michael Vosburg / Forum Photo Editor

بن Spaeth و استاد لی لارسون بحث در این فروشگاه چهار شنبه, فوریه. 5 در فارگو پردیس دانشگاه ایالتی داکوتای شمالی دانشکده علوم. مایکل Vosburg / Forum Photo Editor

داکوتای شمالی, سیاسی و رهبران کسب و کار مشغول به کار شده اند در سال های اخیر برای بهبود این خط لوله از کارگران در دولت است که در حدود 15,000 فرصت های شغلی — برخی از میخکوب کردن محکم کردن شماره در نزدیک به 30000 نفر از کارفرمایان اغلب تبلیغات نیست برای چند دهانه برای همان موقعیت.

عمومی مدارس در Cass County, برای مثال کار کرده اند با NDSCS و کسب و کار حامیان مالی برای ساخت یک $30 میلیون شغلی نیروی کار آکادمی که آماده K-12 دانش آموزان به صورت حرفه ای آهنگ در تقاضا توسط منطقه کارفرمایان.

NDSCS سالانه حرفه ای عادلانه در این ماه به خود جلب کرد 197 کارفرمایان به دنبال استخدام, فارغ التحصیلان, با دو نفر از کالج دانشگاهی در تقاضای بالا گفت: جین Vangsness Frisch معاون امور دانشجویی.

برخی از فارغ التحصیلان در خصوص تقاضای بالا مانند دیزل تکنسین یا کشاورزی تکنسین های آموزش دیده در دقت کشاورزی باید شروع حقوق از حدود 90000 دلار, او گفت:. اغلب فارغ التحصیلان این برنامه اسپانسر شده از طرف کارفرمایان که خود را پوشش هزینه های کمک درسی.

“این شغل” Vangsness Frisch گفت. “این وسط ماهر مشاغل در حال رشد نمایی. تقاضا بیشتر فوری روز به روز سال به سال.”

Spaeth قصد دارد برای ادامه تحصیلات خود را پس از فارغ التحصیلی از تکنولوژی جوشکاری برنامه در NDSCS است. او قصد دارد برای ثبت نام در یک رشته کارشناسی در مدیریت پروژه در مینه سوتا دانشگاه ایالتی مورهد.

در تصمیم گیری برای تغییر از عدالت کیفری او به این نتیجه رسیدند که تقاضای کار و پرداخت بالقوه در جوش شد جذاب تر است. “این امر می تواند بسیار جذاب کار با مردم” او گفت:, “اما آن را سخت خواهد بود برای به دست آوردن یک شغل است.”

پس از فارغ التحصیلی از مدیریت پروژه برنامه Spaeth امید به دست آوردن یک شغل مدیریت عملیات جوشکاری در کارخانه تنظیم.

“من فکر می کنم تولید واقعا شگفت انگیز است,” او گفت:. همچنین او همیشه می تواند سقوط در جوشکاری مهارت ها و پیدا کردن یک طیف گسترده ای از مشاغل است. “واقعا امکانات بی پایان هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im