دانشگاه استنفورد — UCLA مربی کری نزدیک با صدور یک چالش برای تیم او قبل از مرحله نهایی مسابقات در دانشگاه استنفورد و Michaela Onyenwere تحویل داده است.

Onyenwere تا به حال 29 امتیاز و 10 ریباند و 10-رتبه برونز کشیده و دور از شماره 6 کاردینال در اواخر برای یک 79-69 پیروزی جمعه شب که نقل مکان کرد و UCLA به یک کراوات برای دوم در Pac-12 با دانشگاه استنفورد.

“مربی کری در آمد با آتش قبل از بازی” Onyenwere گفت. “که واقعا به من صحبت کرد و این تیم است. او به چالش کشیده ما سختی و پرخاشگری و ما می دانستیم که در این بازی ما تا به حال به تهاجمی و ما تا به حال به سختی می شود.”

Onyenwere یک سرقت و لیآپ در اواخر سه ماهه سوم به UCLA (20-2 به طور کلی 9-2 Pac-12) که منجر به خوب و سپس افزود: هفت امتیاز در اوایل چهارم به کمک برونز را کنترل.

Chantel Horvat به ثمر رساند حرفه ای-بالا 14 امتیاز زمین برای UCLA Japreece دین اضافه شده 11 و برونز برگزار شد استنفورد به 36.6 درصد تیراندازی.

“ما واقعا می خواستم به دور اول و دوم گزینه” گفت: نزدیک به دست آورده است که او 100 Pac-12 پیروزی. “ما می دانیم که آنها می خواهند به وارد کردن توپ. ما می خواستیم آنها را به فکر می کنم در مورد ما فشار کل بازی به طوری که آنها نمی توانید در یک ریتم است.”

Kiana ویلیامز 25 امتیاز به ثمر رساند اما این کافی نیست برای جلوگیری از کاردینال (20-3, 9-2) از داشتن آن 16-بازی خانه رگه برنده جامعی. Lacie هال اضافه شده 12 و Ashten Prechtel تا به حال 10 امتیاز و 12 ریباند.

“ما نمی قادر به ضربه عکس,” مربی تارا VanDerveer گفت. “ما در حال حرکت نمی توپ راه ما نیاز به. این ناامید کننده بود.”

UCLA به ثمر رساند 10 نقطه شروع در اواخر سه ماهه اول و در نهایت ساخته شده است نه نقطه منجر به استنفورد رفته 15 از 17 عکس. اما بدنه ضربه 3-اشاره گر فقط قبل از حاصل کار دو زنگ برای کاهش برونز منجر به 35-30.

ویلیامز موجب کاردینال چشمگیر کشش در سه ماهه سوم با یک خروجی تصویب به Prechtel برای لیآپ یک pull-up بلوز و سپس 3-اشاره گر برای قرار دادن استنفورد جلوتر 45-44.

اما برونز سپس با حروف بزرگ در پنج گردش در فینال چهار دقیقه از سه ماهه به 50-45 سرب به عنوان چهارمین زمانی که Horvat آمار لیآپ درست قبل از زنگ.

بزرگ راه پیروزی در برابر بالا-10 تیم نگه می دارد برونز در فاصله قابل توجه از شماره 3 اورگان در Pac-12 رده بندی است. UCLA میزبان اردک بعدی جمعه شب در آنچه که می تواند یک مرحله نهایی مسابقات برای کسب مقام اول در این کنفرانس است.

با ستاره اول هیلی جونز کنار یک مصدومیت زانو استنفورد به اندازه کافی ندارند به ثمر رساند گزینه برای قطع ارتباط با برونز. ویلیامز او را با سه 3-اشاره گرها در سه ماهه اول و که جهش در سوم. اما او رفت و 1 به 10 با دو گردش پایین کشش.

“او واقعا خسته” VanDerveer گفت. “ما نیاز به برخی از کمک های بیشتر برای او به طوری که من می توانید بقیه بیشتر خود را به طوری که او می تواند لایو در پایان بازی.”

بعدی

UCLA پخش در کال در روز یکشنبه در ساعت 2 بعد از ظهر (Pac-12 شبکه)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im