Nisaba Godrej منصوب MD و مدیر عامل شرکت Godrej فروش محصولات محدود

بمبئی ژوئن 10: Godrej فروش محصولات محدود (GCPL) روز چهارشنبه اعلام کرد تغییرات در رهبری آن تیم موثر ژوئیه 1 سال 2020 است. Nisaba Godrej در حال حاضر مدير اجرايی شرکت را در بیشتر نقش مدیر عامل و مدیر ارشد اجرایی (CEO). Vivek Gambhir, GCPL در حال حاضر مدیر عامل و مدیر عامل شرکت استعفا داد و به دلایل شخصی و گام خواهد شد به عنوان مدیر عامل و مدیر عامل شرکت در تاریخ 30 ژوئن 2020.
اظهار نظر در تغییرات Nisaba Godrej گفت: “من می خواهم برای تشکر از هیئت مدیره برای reposing اعتماد به نفس خود را در من. بشریت است رفتن را از طریق بار دشوار است در حال حاضر و GCPL متعهد به انجام هر کاری که لازم است برای خدمت به سهامداران خود و جامعه است.
من مشتاقانه در انتظار همکاری نزدیک با ما تیم با استعداد به درایو شرکت ما جلوتر با وضوح کار سخت مهربانی و یک حس قوی از هدف به ظهور قوی تر در طرف دیگر.
“من همچنین می خواهم از این فرصت برای تشکر از Vivek برای کمک های بسیاری به Godrej بیش از 11 سال گذشته. Vivek و من تا به حال یک مشارکت قوی برای بیش از یک دهه. او کسی است که نه تنها بسیاری از ارزش برای Godrej اما نیز یک دوست فوق العاده و مربی به من. ما می خواهیم او را بسیار موفقیت و سلامتی و شادی برای آینده است.”
آقای Gambhir افزود: “پس از 11 انجام و سال فوق العاده با Godrej آن زمان برای من به حرکت بر روی نمودار مرحله بعدی سفر من. برای گذشته چند سال من شده اند و زندگی به دور از خانواده و با دیدن آنها تنها در تعطیلات آخر هفته.
من تا به حال برخی از مشکلات بهداشتی ساخته شده است که من فکر می کنم عمیق تر در مورد زندگی من. خوشبختانه من به طور کامل بهبود یافتند. من در حال حاضر می خواهم به قادر به صرف زمان بیشتری را با خانواده.
بیش از دهه گذشته GCPL تبدیل به یک پیشرو در بازارهای نوظهور خانه و مراقبت های شخصی, شرکت, با آرمان های بلند پروازانه. “من بسیار سپاسگزار است که من تا به حال این فرصت را برای رهبری یک تیم فوق العاده. من همکاری نزدیک با Nisa بیش از سال های بسیاری از او شده است یک کلید معمار GCPL رشد سفر. او نیز شگفت انگیز دوست.
من مطمئن هستم که تحت الهام بخش و معتبر رهبری GCPL خواهد رسیدن به موفقیت”. (UNI)

مقاله قبلیبه اهلی اژدها وضع موجود پاسخ
مقاله بعدیهند اجتماعی برنامه Chingari جلب بیش از 100.000 دریافت ها

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>