Nirbhaya مورد: SC به نظر در روز دوشنبه درمانی و تقاضای چهارم به اعدام محکوم Pawan Gupta

دهلی نو: دیوان عالی کشور روز دوشنبه در نظر بگیرید ‘در مجلسی’ به درمانی درخواست یکی از چهار محکوم به اعدام محکومین Pawan Kumar Gupta در سال 2012 Nirbhaya باند تجاوز به عنف و قتل, یک روز قبل از برنامه ریزی شده خود را حلق آویز.
این درمانی دادخواست در نظر گرفته خواهد شد توسط یک نیمکت از قضات N V Ramana, Arun Mishra, R F نریمان R Banumathi و Ashok بوشان در مجلسی از عدالت Ramana.
Pawan, 25, علیه آنها حکم اعدام صادر شده برای اعدام در مارس 3 همراه با سه نفر دیگر از زندانیان محکوم ادعا کرده juvenility به دنبال تخفیف مجازات حکم به حبس ابد.
او در زمینه درمانی درخواست از طریق وکیل A P Singh دنبال صرفنظر از apex دادگاه قبلی حکم در تجدید نظر و بررسی دادخواست ها در این مورد است.
یک مدافع P سینگ گفت: او ثبت شده است یک برنامه کاربردی در راس دادگاه رجیستری روز یکشنبه به دنبال یک دهان شنوایی در Pawan را درمانی درخواست در دادگاه.
Pawan آخرین به اعدام محکوم و در مورد به حرکت بالا و دادگاه با خود درمانی تقاضای نهایی درمان های قانونی موجود به یک فرد است.
23 ساله فیزیوتراپی کارآموز که به شناخته شده به عنوان ‘Nirbhaya’ (بی باک) بود ربوده و وحشیانه حمله در یک حرکت اتوبوس در جنوب دهلی در دسامبر 16, 2012. او دو هفته بعد.
Pawan و دیگری محکوم Akshay سینگ نیز نقل مکان کرد یک دادگاه در اینجا در روز شنبه به دنبال ماندن در اجرای حکم مرگ.
دادگاه صادر کرده است توجه به Tihar مقامات زندان در درخواست هدایت مقامات به فایل پاسخ خود را در روز دوشنبه.
در حالی که Akshay ادعا کرده است که او واصل نسیم رحمت دادخواست قبل از رئیس جمهور هند که در انتظار, Pawan گفت: او رفت درمانی درخواست قبل از دیوان عالی کشور است.
Akshay گفته است که خود را زودتر به رحمت طومار که اخراج شد توسط رئیس جمهور نیست که کامل حقایق است.
در درمانی درخواست قبل از دادگاه راس Pawan التماس کرد که سن او در آن روز از جرم بود 16 سال و دو ماه به عنوان در هر مدرسه سوابق گذشته با حضور او و “سن مشخص نشده مطابق با روش گذاشته تحت نوجوانان عدالت عمل کنند”.
این اطلاعات شد و سرکوب توسط دولت در طول رسیدگی Pawan ادعا کرده است.
او تنها مجرم که خسته شده بود او راه حل های قانونی از تشکیل پرونده درمانی دادخواست و پس از آن درخواست رحمت با رئیس جمهور.
دادگاه در تاریخ 17 فوریه صادر تازه تاریخ برای اجرای حکم مرگ برای 3 مارس در 6 هستم برای چهار محکومین — Mukesh کومار سینگ (32), Pawan Kumar Gupta, Vinay Kumar Sharma (26) و Akshay سینگ (31) — در Nirbhaya تجاوز و قتل.
رحمت دادخواست از سه محکومین — Mukesh, Vinay و Akshay — در حال حاضر توسط رئيس جمهور برکنار شد.
دادگاه راس قبلا رد جداگانه درخواست ثبت شده توسط Mukesh و Vinay به چالش کشیدن این طرد از رحمت خود دادخواست توسط رئیس جمهور.
Akshay هنوز به چالش کشیده رد رحمت خود را درخواست.
شش نفر از جمله چهار مجرم و یک نوجوان بود به عنوان متهم کرده است. رام سینگ ششم را متهم کرد که گفته می شود خودکشی در Tihar زندان روز پس از شروع به محاکمه در مورد.
و نوجوانان منتشر شد در سال 2015 پس از گذراندن سه سال در یک تادیبی صفحه اصلی. (سازمان)

مقاله قبلیآمیتا باچان پیچد ‘Brahmastra’

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>