Nirav مودی تنظیم از راه دور و استرداد دادگاه از مارس 11 در انگلستان دادگاه

لندن: پنج روز استرداد متهمان فراری تاجر الماس Nirav مودی آغاز خواهد شد از تاریخ 11 مه در یک بخش-کنترل از راه دور تنظیم انگلستان دادگاه دستور داده است.

مودی در حال مبارزه با استرداد او به هند در طول نزدیک به 2 میلیارد تومان پنجاب بانک ملی (PNB) تقلب و پولشویی مورد.

49 سال است که تسلیم در Wandsworth زندان در جنوب غرب لندن پس از دستگیری او در سال گذشته به نظر می رسد قبل از دادگاه از طریق ویدئو کنفرانس با توجه به اجتماعی فاصله روش های قرار دادن در محل در سراسر انگلستان دادگاه در نظر COVID-19 بیماری همه گیر.

او تنها خود را به تایید نام و نام خانوادگی و تاریخ تولد, در طول این جلسه که در محل در وست مینستر دادستانی دادگاه در لندن است.

منطقه قاضی ساموئل Goozee که ریاست آن بر مورد مدیریت جلسه با بیان برخی از رزرو در مورد استرداد جلسه رفتن پیش رو در ماه آینده به عنوان برنامه ریزی شده در حال حاضر تحت مستند.

اما این توافق بین همه احزاب که از یک محاکمه اجرا از دادگاه CVP (مشترک پلت فرم مشاهده) برگزار خواهد شد در طول یک وکیل-شنوایی تنها در 7 مه پیش از جلسه نهایی.

“برخی از زندانها در حال تولید زندانی در فرد پس از من خواهد مستقیم Wandsworth زندان به تولید آقای مودی در فرد به صورت آزمایشی از آوریل 11. اگر که عملی مشارکت خود را توسط لینک زنده باقی می ماند backstop,” قاضی Goozee به این نتیجه رسیدند.

توافق شد که تعداد محدودی از نمایندگان قانونی خواهد بود در حال حاضر از لحاظ جسمی در دادگاه برای محاکمه به عنوان شاهد به شواهد خود را از طریق videolink. مودی خواهد بود قادر به مشاهده رسیدگی یا از حوض اگر مقامات زندان به یک توافق فیزیکی انتقال یا از طریق قوه قضائیه مشترک مشاهده سیستم از Wandsworth زندان است.

پنج-بعد از شنیدن مارس 11 مربوط به دولت هند استرداد درخواست شده توسط دولت بریتانیا در سال گذشته است.

مورد ثبت شده توسط اداره مرکزی تحقیقات (CBI) و اجرای مدیریت (ED) مربوط به تقلب در مقیاس بزرگ بر هند در بخش دولتی انجام (PSU) از طریق جعلی اخذ نامه از درک (LoUs) و شویی از درآمد حاصل از آن تقلب است.

دو اتهام دیگر از “باعث از بین رفتن شواهد” و ارعاب شاهدان و یا “جنایی ارعاب به علت مرگ” اضافه شد توسط بانک مرکزی و تایید شده در اوایل این سال است.

“مه 11 استرداد شنوایی پیش رفتن و درخواست های جدید (دو اضافی جرائم بخشی از نوبت به پرونده) شده است پیوست اما برخورد خواهد شد با در جداگانه بعد از شنیدن احتمالا در ماه ژوئیه گفت:” تاج دادستان خدمات (CPS) ظاهر می شود از طرف مقامات هند است.

CPS وکیل مدافع نیک Hearn نشان داد که دولت هند نمایندگان خواهد بود پس از رسیدگی و دادن دستورالعمل از طریق دادگاه حاضر مشترک پلت فرم مشاهده داده coronavirus مربوط به محدودیت های مسافرتی.

“ما دریافت کرده اند جامع پاسخ در نوشتن از دولت هند آن را کاهش می دهد به احتمال زیاد طول متقابل امتحانات” گفت: Hearn.

آن را نیز تایید کرد که این تاجر الماس نمی شود به شواهد در این مورد اما تیم حقوقی خود را قصد دارد به تولید حدود شش شاهدان از جمله یک کارشناس جواهرات و اشیای قیمتی و همچنین قضایی و زندانها ،

“ما بسیار مشتاق به برگزاری جلسه اگر ما می توانیم, اگر آقای مودی مشارکت و شهود امکان پذیر به نظر می رسد” گفت: مودی وکیل مدافع کلر مونتگمری در تله کنفرانس جلسه در روز سه شنبه.

قاضی Goozee تعیین کرده است May 4, به عنوان آخرین مهلت برای اسکلت استدلال پیش نویس اتهامات و هر گونه شواهد بیشتر به ارائه شده در این مورد.

در اشاره به “ثروت از شواهد مستند متکی در مورد” او به دنبال توافق پیش از محاکمه خواندن لیست پایان این هفته است.

بسیاری از موارد قانونی در انگلستان گنجانیده شده اند videolink و تلفنی گزینه های که در آن ممکن است با همه جدید هیئت منصفه دادگاه به حالت تعلیق در میان اجتماعی فاصله قوانین در جای خود برای مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

مودی که Wandsworth زندان در نظر گرفته شده است یکی از مهمترین و بیش از حد شلوغ در انگلستان ساخته شده یک پنجم تلاش در وثیقه در دادگاه عالی در ماه گذشته که رد شد به عنوان قاضی حکم داد که او در ادامه به مطرح پرواز خطر است.

او دستگیر شد و در 19 مارس 2019 در استرداد حکم اعدام توسط اسکاتلندیارد به اتهام کلاهبرداری و پول شویی در آورده توسط دولت هند. (سازمان)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>