نیا, دستگیری دو متهم در پولوما حمله مورد

سرینگر: چهار روز پس از ملی تحقیقات آژانس عمده دستیابی به موفقیت در پولوما حمله تروریستی مورد بیش از یک سال پس از این بمب گذاری دستگیری یک نفر که پناه به بمب گذار انتحاری عادل احمد در این نیا روز سه شنبه بازداشت دو نفر در پرونده منابع گفت.

یک نیا منبع مربوط به پروب: “دو نفر دستگیر شده اند توسط آژانس در پولوما حمله تروریستی مورد است.” این منبع گفت که یک پدر و دختر اواز یا موسیقی دو نفری دستگیر شده اند از Lethpora منطقه برای مشارکت در حمله. تازه دستگیری دو متهم به ارمغان می آورد تعداد دستگیری ها در این مورد به سه. دستگیری ساخته شد در آیات مکارم شیرازی بشیر Magrey بود که نیروهای ضد ترور کاوشگر آژانس در فوریه 28.

منبع, اما فاش نمی کند در چه اتهامات آنها دستگیر شدند. این منبع در ادامه گفت که بازداشت های بیشتر خواهد شد در روزهای آینده.

Magrey ساکن Hajibal, Kakapora در پولوما منطقه جامو و کشمیر است که بیش از زمین کارگر (جستجو رو) از پاکستان مبتنی بر جیش-e-محمد (JeM) ترور ،

با توجه به آژانس منابع Magrey گفته ارائه سرپناه و دیگر کمک های لجستیکی به پولوما بمب گذار انتحاری. او فرستاده شد تا 15 روز” نیا بازداشت توسط یک ویژه نیا دادگاه در جامو و کشمیر در روز جمعه.

در طول بازجویی Magrey نشان داد که او تا به حال harboured در و پاکستان مبتنی بر تروریستی محمد عمر فاروق در خانه خود را از اواخر سال 2018 تا حمله در ماه فوریه 2019 و کمک به آنها در تهیه مواد منفجره (بمب). مغازه خود واقع در نزدیکی Lethpora پل و به عنوان توصیه شده توسط محمد عمر او شروع به انجام شناسایی از جنبش CRPF کاروان در Jammu-سرینگر بزرگراه در ژانویه 2019 و آگاهانه محمد عمر و عادل احمد در مورد آن.

Magrey نیز درگیر در اصلاح Maruti Eeco ماشین و اتصالات بمب به آن در اوایل فوریه 2019 و معرفی شد به عادل احمد Dar در اواسط سال 2018 توسط محمد عمر و او کامل شد-زمان جستجو رو از JeM.

“در طول بازجویی اولیه او فاش کرد که در موارد متعدد او جمع آوری شده و تحویل اسلحه و مهمات و پول نقد و مواد منفجره به JeM تروریست ها از جمله کسانی که درگیر در پولوما حمله” آژانس گفته بود در فوریه 28.

“در طول تحقیقات را مدل و تعداد اتومبیل استفاده می شود در این حمله به سرعت توسط مسلم نیا به Maruti Eeco از طریق پزشکی قانونی بررسی کوچک باقی مانده از ماشین که شد در نقطه ای در طول تمدید جستجو” آژانس اعلام کرد.

“این بوده است تایید توسط متهم فولادوند بشیر Magrey. مواد منفجره مورد استفاده در این حمله مشخص شد به آمونيوم نيترات نیتروگلیسیرین و RDX از طریق پزشکی قانونی بررسی” آن را گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>